IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
    Днес ми мина малък BID тук и реших да потърся темата да видя има ли нещо ново. Ми тя прашасала бе...

    В един момент сутринта имаше само 8 поръчки купува, сега гледам, че се е нормализирала обстановката. При положение, че компанията лятото изкупуваше обратно акции на около и над 4.40 лв., това хамалско излизане на някой от/с ПФБК си беше предколедно подаръче.
    На който му е слаб ума, да му е як гърба. Монбат нямат иновативен капацитет и е нормално да лапат мухите...
    ...също както и ингилизите. Пада им се.

    Коментар


    • Днес ми мина малък BID тук и реших да потърся темата да видя има ли нещо ново. Ми тя прашасала бе...


      „Монбат“ АД потвърждава намерението си да продаде дъщерното си дружество в България, след като сделката с британската компания Britishvolt пропадна заради фалита ѝ.

      Консолидираната нетна печалба на „Монбат“ за деветмесечието е в размер на 8,6 млн. лева и нараства с 5% на годишна база в сравнение с 8,2 млн. лева година по-рано.

      Паричният поток от оперативна дейност е положителен в размер на 28,9 млн. лева при 23,6 млн. лева за деветмесечието на 2022 г., което е с над 22% повече на годишна база.
      В един момент сутринта имаше само 8 поръчки купува, сега гледам, че се е нормализирала обстановката. При положение, че компанията лятото изкупуваше обратно акции на около и над 4.40 лв., това хамалско излизане на някой от/с ПФБК си беше предколедно подаръче.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
        Търговията много не спори, но поне 10 ст. дивидент за утеха!
        Аз след дълго стискане тук не издържах и разпродадох всичко преди няколко месеца. Успех на имащите !

        Коментар


        • Търговията много не спори, но поне 10 ст. дивидент за утеха!

          Коментар


          • Бойко Борисов има участие в създаването на двата списъка "Магнитски", а наличието на Владислав Горанов в тях означава, че и самият той ще фигурира в следващ такъв. Това заяви в студиото на "На фокус с Лора Крумова" по Нова тв  бизнесменът Пламен Бобоков. “Очаквах доста по-заслужили деятели да намерят място там, като Бойко Борисов и Иван Гешев. Наличието на Горанов в тези списъци означава, че не е далече и времето, когато ще видим и Борисов в тях. Смятам, че той има участие в създаването на двата списъка “Магнитски”. Той е човек, който за да спаси себе си е готов да жертва всички. За него няма никаво значение родината, партията, децата и внуците му. Има значение само собственото му оцеляване”, каза Бобоков.  Според него обещанието на членове на ГЕРБ да подкрепят антикорупционно законодателство означава, че

            Коментар


            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

              Ето огря те. Интересно, че пропуснаха плащане по облигационната си емисия и мама не им е помогнала.
              Така е и съм много доволен..... над 3 тона между 4.50 и 4.58

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Ето огря те. Интересно, че пропуснаха плащане по облигационната си емисия и мама не им е помогнала.
                Затруднения
                подузрения

                Коментар


                • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение

                  Всмисъл
                  https://www.investor.bg/a/538-pazari...aya-na-mesetsa


                  https://www.investor.bg/a/444-novini...sastoyatelnost

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от GenCho Разгледай мнение
                    Явно ще трябва да търсят друг купувач на германското си дружество. BritishVolt са го закъсали. Не ,че е толкоз фатално, но се очертава възможност за бърза спекулация с акцията.
                    Всмисъл

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dam G Разгледай мнение

                      Коя е мама ? Разясни какво имаш напредвид , ако може...
                      Не знаеш ли кои са дружествата около Бобокови

                      Коментар


                      • Явно ще трябва да търсят друг купувач на германското си дружество. BritishVolt са го закъсали. Не ,че е толкоз фатално, но се очертава възможност за бърза спекулация с акцията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                          Ето огря те. Интересно, че пропуснаха плащане по облигационната си емисия и мама не им е помогнала.
                          Коя е мама ? Разясни какво имаш напредвид , ако може...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                            Аз искам да взема още няколко тона под 4.60..... ама май няма да ме огрее
                            Ето огря те. Интересно, че пропуснаха плащане по облигационната си емисия и мама не им е помогнала.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                              Аз искам да взема още няколко тона под 4.60..... ама май няма да ме огрее
                              Пожелавам ти да те огрее

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Сега дали ще се фокусират в бизнеса и да подновят обратното?


                                Делото "Боклукгейт" срещу Бобокови е прекратено
                                Аз искам да взема още няколко тона под 4.60..... ама май няма да ме огрее

                                Коментар

                                Working...
                                X