IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Силно се надявам да оцелее компанията, защото е структуроопределяща за целия сектор. За съжаление се оказа пряко замесена в скандала.

    ПС: нямам акции на дружеството.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      Те ще се припознаят, но разбира се не очаквам да ми върнат загубите от 8 на 4 лева за акция
      Щом ги броиш само до 4, значи че ще трябва да черпиш...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        Винаги гледам подозрително, когато норочат даден мажо и акция за син чип и супер яки, супер коректни, НАЙ и т.н.. Монбат бяха така нарочени за много години. Не знам сега как ги третирате.
        Аз горе-долу се подведох по хвалбите на някои инвеститори тук, колко прекрасна акция е тази на МОНБАТ. Те ще се припознаят, но разбира се не очаквам да ми върнат загубите от 8 на 4 лева за акция

        Коментар


        • Винаги гледам подозрително, когато норочат даден мажо и акция за син чип и супер яки, супер коректни, НАЙ и т.н.. Монбат бяха така нарочени за много години. Не знам сега как ги третирате.

          Коментар


          • Бизнесмените Пламен и Атанас Бобокови са арестувани


            Имената на бизнесмените Пламен и Атанас Бобокови днес бяха замесени в сецакцията на прокуратурата срещу вноса и износа на опасен отпадък.
            По информация на bTV, те са арестувани по подозрения за фиктивен износ на боклук в чужбина, както и за укриване на данъци. Бяха обискирани техни имоти в Русе, Монтана и София. Бизнесът на братя Бобокови е свързан с производство на автомобилни масла в Приста ойл в Русе и рециклиране на акумулаторен и оловен скрап, за която имат рециклираща площадка на фирма Монбат Рисайклинг в Монтана.

            ************
            Last edited by X_Y; 28.05.2020, 21:50. Причина: Непозволен линк.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
              И при "Софарма" политическият риск също е огромен. Чичо има връзки с Посолството, но ако прекали ще яде дървото.

              Агрофондът на "Елана" и "Корадо" са по-пазарно ориентирани. При повечето от останалите си даваме парите на престъпници, за да намажем и ние нещо покрай тях. Съучастници сме един вид. И аз съм такъв, особено при пилетата. При Бобокови имам пари за семки.
              Всички за които става дума са с яки корени в бившата ДС и служителите им, които не са им роднини по права линия, прелитат от ''кошер на "кошер".....
              Last edited by maki; 28.05.2020, 21:25.

              Коментар


              • И при "Софарма" политическият риск също е огромен. Чичо има връзки с Посолството, но ако прекали ще яде дървото.

                Агрофондът на "Елана" и "Корадо" са по-пазарно ориентирани. При повечето от останалите си даваме парите на престъпници, за да намажем и ние нещо покрай тях. Съучастници сме един вид. И аз съм такъв, особено при пилетата. При Бобокови имам пари за семки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Изумен съм, че тук има изненадани. Би трябвало да сте наясно с бизнеса на Бобокови. Подобни некадърници могат да вадят печалба единствено с престъпления, укриване на данъци, неспазване на трудовото законодателство. Собствен музей щели да си правят. Сега и за Ангелови ще се изненадате сигурно, когато ги захапят за норките.
                  Дано не си прав. Търговският им директор до скоро, в момента е търговски на Софарма.

                  Коментар


                  • Изумен съм, че тук има изненадани. Би трябвало да сте наясно с бизнеса на Бобокови. Подобни некадърници могат да вадят печалба единствено с престъпления, укриване на данъци, неспазване на трудовото законодателство. Собствен музей щели да си правят. Сега и за Ангелови ще се изненадате сигурно, когато ги захапят за норките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      Шестима задържани за аферата с опасните отпадъци, сред тях - зам.-министър

                      Заместникът в МОСВ упражнявал натиск и издавал разрешителни за италианския боклук. Фирма пращала опасен отпадък на фиктивни дружества

                      Въпросният заместник принуждавал и производителите у нас да предават опасния отпадък на определени и контролирани от него дружества за преработка.

                      Така се е възползвало дружество за преработка на акумулатори, с фабрика в Монтана. Първоначално то изнасяло опасните отпадъци от дейността си в Германия, но услугата била скъпа. С цел спестяване на средствата дружеството започнало да изпраща опасните отпадъци на фирми с фиктивна дейност. Генерирала се огромна печалба и се избягвало заплащането на данъци в големи размери - посочи Милева.


                      https://clubz.bg/99213-shestima_zady...oScO8JZFvpxypQ
                      Браво на тях, да тровят България и Монтана в частност, 6+, супер компания, супер син чип. През годините от "професионални" заболявания, свързани с изпаренията и изобщо боклуците в завода са починали невероятно много хора, обезщетенията, които им изплащат, струват ли колкото един живот? А пък с чужд боклук да се застрашава здравето и околната среда, НЕДОПУСТИМО!
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Шестима задържани за аферата с опасните отпадъци, сред тях - зам.-министър

                        Заместникът в МОСВ упражнявал натиск и издавал разрешителни за италианския боклук. Фирма пращала опасен отпадък на фиктивни дружества

                        Въпросният заместник принуждавал и производителите у нас да предават опасния отпадък на определени и контролирани от него дружества за преработка.

                        Така се е възползвало дружество за преработка на акумулатори, с фабрика в Монтана. Първоначално то изнасяло опасните отпадъци от дейността си в Германия, но услугата била скъпа. С цел спестяване на средствата дружеството започнало да изпраща опасните отпадъци на фирми с фиктивна дейност. Генерирала се огромна печалба и се избягвало заплащането на данъци в големи размери - посочи Милева.


                        https://clubz.bg/99213-shestima_zady...oScO8JZFvpxypQ

                        Коментар


                        • Monti продъжава да сипва с легена

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Зависи срещу кого е сигналът и дали е "оперативно интересен" - тука е така, за съжаление.

                            Иначе ГГ-БГ е абсолютно прав, пак за съжаление. Абе, къде изчезна Екуити прайвит, познат повече като куроператор-а - ех, какви времена бяха с неговите дцф модели, ех
                            45 лв дцф-цена трябваше да е вече, по куроператорския модел.
                            И това още при двойно по-малко акции..
                            Обаче на 11 пъти по-ниско, някакви сульовци се назландисват Ц, ц кво нещо е пазара,.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Противоречие е и още как ! Като няма в какво да се инвестира тук, тогава инвестираш в череши или по борсите навън !
                              И навън го правим, но си ме тегли тук и това си е - краста някаква
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                +1
                                А не искаме ли всички това - хем душата в рая, хем онова докрая
                                Еххх Грую, не може само мед, трябва и катран да има ! Нали знаеш, че идеално няма !

                                Коментар

                                Working...
                                X