IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монбат (MONB / MONBAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    С това не съм съгласен. Ясно се забелязва прилив на нов ритейл на БФБ в последните година - две. Пазара стана доста по-жив и интересен. Само погледни дневните обороти колко по-добре са вече. Просто тази акция не е сред интересните.
    Така е, има вдигане на оборота, но от твърде ниска база. А БФБ вече е на четвърт век и трябва да е доста зряла. Достатъчно е да се погледне Софикс и другите основни индекси в Източна Европа, за да се види, че от 2008-а развитието при нас е мижаво.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Твърде малко пари се въртят на БФБ. Ударът от 2008-2009 г. прогони дългосрочните инвеститори от средната класа. А последвалите фалити закопаха бая спекулативен капитал.
      С това не съм съгласен. Ясно се забелязва прилив на нов ритейл на БФБ в последните година - две. Пазара стана доста по-жив и интересен. Само погледни дневните обороти колко по-добре са вече. Просто тази акция не е сред интересните.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        По важният въпрос е защо при значително подобрени резултати цената качи едва до 6.50.Иначе днес аз бях един от продавачите ,явно няма голям смисъл да се държи тук гледайки "ракетите" наоколо.......с две думи аз лично съм разочарован от недооценяването на хартията от инвеститорите.
        Твърде малко пари се въртят на БФБ. Ударът от 2008-2009 г. прогони дългосрочните инвеститори от средната класа. А последвалите фалити закопаха бая спекулативен капитал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Монбат-ци защо тръгнаха да връщат в последните 6-7 месеца(от лятото на 2021 до сега март.2022 г). От нива около 6.50 лв върнаха на 5.50 лв
          По важният въпрос е защо при значително подобрени резултати цената качи едва до 6.50.Иначе днес аз бях един от продавачите ,явно няма голям смисъл да се държи тук гледайки "ракетите" наоколо.......с две думи аз лично съм разочарован от недооценяването на хартията от инвеститорите.
          Last edited by спекуланта; 24.03.2022, 21:56.

          Коментар


          • Монбат-ци защо тръгнаха да връщат в последните 6-7 месеца(от лятото на 2021 до сега март.2022 г). От нива около 6.50 лв върнаха на 5.50 лв

            Коментар


            • Мисля, че това е добра новина!
              Освобождаване от несвойствени активи и ако инвестираме умно в основната дейност ще е супер!
              Остава и ресторанта в Русе да продадем /на печалба/!
              http://www.x3news.com/?page=news&language=bg
              Last edited by GG-BG; 18.03.2022, 10:25.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Мина ли?
                Много кръгла цифра мина ............според мен има още!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Има голям продавач и се чака да минат акциите му
                  Мина ли?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение

                    може ако беше на Уолстрийт, но тука по-рано един колега правилно спомена, че БФБ е по-неадекватно и от борсите в източна и южна Африка, ако има такива изобщо.
                    Стоя си зад думите за БФБ.

                    А това са борсите в Найроби, Кения и Дар ес Салаам, Танзания.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                      Даже и да е читава, пак се продава, за да се влезе там, където има по-голям спад и по-голяма вероятност да върне бързо
                      Не е точно така - Ето син кар- имаха аукцион на 55 стинки. Бяха спаднали преди това с едни 30%... Можех да вляза зашото имам много кеш, но изобщо не ги отразих! - За какво да влиза човек в такъв шит. Утре може да дропне с още едни 40%. Зад тази акция почти нищо няма.
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                        Даже и да е читава, пак се продава, за да се влезе там, където има по-голям спад и по-голяма вероятност да върне бързо
                        може ако беше на Уолстрийт, но тука по-рано един колега правилно спомена, че БФБ е по-неадекватно и от борсите в източна и южна Африка, ако има такива изобщо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение

                          Виждам, че някой се надява на нов 09.09., иначе както веднъж вече казах при всички положителни новини артията трябваше поне да си пази позициите, а тя вече е с почти 20 процента надолу и както е тръгнало пробва да изкопае по-дълбоко дъно
                          Даже и да е читава, пак се продава, за да се влезе там, където има по-голям спад и по-голяма вероятност да върне бързо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Нито има слухове, нито има нещо общо с компанията спада ! Не виждаш ли какво става с всички акции ?
                            Виждам, че някой се надява на нов 09.09., иначе както веднъж вече казах при всички положителни новини артията трябваше поне да си пази позициите, а тя вече е с почти 20 процента надолу и както е тръгнало пробва да изкопае по-дълбоко дъно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 5160 Разгледай мнение
                              и ако тука не се търгуват "слухове" просто необяснимо, какво става?
                              Нито има слухове, нито има нещо общо с компанията спада ! Не виждаш ли какво става с всички акции ?

                              Коментар


                              • и ако тука не се търгуват "слухове" просто необяснимо, какво става?

                                Коментар

                                Working...
                                X