IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (6C4 / CHIM и 6C4P- привилегировани) (архив до 12.05.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
    Бахти тъпите коментари.
    Едни се радват ,че акциите паднали с 5 стотинки, други ъпват за три лева.
    Един вчера купил, днеска продал и взел 5 - 6 ст'инки на акция и пил Ирландско.
    Ами няма да стане тая работа, Нито акцията ще иде до 10 лв, ни до 80 стотинки за 3 -4 месеца.
    Трябват здрави нерви да се изчакат месеци наред , за да се позиционира акцията спрямо цената която реално струва. Все пак доста надолу беше натисната!
    Аз съм заложил тука спрамо очкванията ми за следваците 6 - 8 месеца.
    Очаквам рязко поскъпване (до 4,5 - 4,8 ) след 6 месечния отчет, най-късно след 9 месечния.
    Не е препоръка.
    Акцията ми е 25% от всичко дет имам, а имам много.
    братле ако си следил движението на хима и фиб щеше да си наясно че нещата с рязкото поскъпване на хим няма да се случи.те двете акции си вървяха ръка за ръка а сега фиб си е двоен на хим.ЕЙ тези привилигированите ви разказаха играта.но дерзайте купувайте само гледайте понеже сме във бичи тренд да не гледате отстрани как всичко се качва а при вас движението в страни да няма край

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
      Бахти тъпите коментари.
      Едни се радват ,че акциите паднали с 5 стотинки, други ъпват за три лева.
      Един вчера купил, днеска продал и взел 5 - 6 ст'инки на акция и пил Ирландско.
      Ами няма да стане тая работа, Нито акцията ще иде до 10 лв, ни до 80 стотинки за 3 -4 месеца.
      Трябват здрави нерви да се изчакат месеци наред , за да се позиционира акцията спрямо цената която реално струва. Все пак доста надолу беше натисната!
      Аз съм заложил тука спрамо очкванията ми за следваците 6 - 8 месеца.
      Очаквам рязко поскъпване (до 4,5 - 4,8 ) след 6 месечния отчет, най-късно след 9 месечния.
      Не е препоръка.
      Акцията ми е 25% от всичко дет имам, а имам много.
      Много точни приказки! Браво!
      И аз ще се опитам да огранича постингите си тук, че само плява се трупа по темата... На този етап почти няма какво да се разисква, нещата са ясни за който може да ги види... Както казваш просто си трябва търпение да се случат, а малко са тези които имат топки да изчакат подобно движение и да си получат наградата... повечето ще продължат да си цъкат за семки и да дращят глупости в темата ежечасно...

      Коментар


      • Бахти тъпите коментари.
        Едни се радват ,че акциите паднали с 5 стотинки, други ъпват за три лева.
        Един вчера купил, днеска продал и взел 5 - 6 ст'инки на акция и пил Ирландско.
        Ами няма да стане тая работа, Нито акцията ще иде до 10 лв, ни до 80 стотинки за 3 -4 месеца.
        Трябват здрави нерви да се изчакат месеци наред , за да се позиционира акцията спрямо цената която реално струва. Все пак доста надолу беше натисната!
        Аз съм заложил тука спрамо очкванията ми за следваците 6 - 8 месеца.
        Очаквам рязко поскъпване (до 4,5 - 4,8 ) след 6 месечния отчет, най-късно след 9 месечния.
        Не е препоръка.
        Акцията ми е 25% от всичко дет имам, а имам много.

        Коментар


        • хим-а си е хим ....... няма какво да се лъжем

          а който иска да трие мнения или да налага бан си е техен проблем

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Затова ли някои си стоят в Петрола - щото не мърдало и уж било сигурно.

            Не е препоръка за покупки или продажби.
            Който харесва Петрол да си ги държи. Петрол беше интересен при изсипването на 2лв. Който го осъзна направи пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
              Какво значи мажо да се оака ?
              За мен хима е водещ когато тръгне към дъното целия ТИМ. Хима малко дърпа на привилидж хима в аванс към дъното, ама подозирам, че и булленда да е водещия в нанадолното.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                А колко изненадани имаше първата седмица на 2014 г. и колко смятат пропуснатите ползи при всяко рязко движение нагоре.
                Затова ли някои си стоят в Петрола - щото не мърдало и уж било сигурно.

                Не е препоръка за покупки или продажби.
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Аз също мисля като теб и Монти, че трябва да се купува на тънко, но повечето ще продават панически, а купувачите ще са малцина на тези нива. Аз очаквам мажо да се оака също....
                  А колко изненадани имаше първата седмица на 2014 г. и колко смятат пропуснатите ползи при всяко рязко движение нагоре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Аз също мисля като теб и Монти, че трябва да се купува на тънко, но повечето ще продават панически, а купувачите ще са малцина на тези нива. Аз очаквам мажо да се оака също....
                    Какво значи мажо да се оака ?
                    http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                      Ако си следил айсберга на 1.5 лв. му оставаше малко, ако върха е бил 10% от количеството. Друг ( и ) му подливаха вода с айсберги на 1.499 лв. Та по същество. Казваш да се класираш с петица на 1.4 или 1.45 лв. Аз бих взел половината на 1.499 лв. и ако падне ( въпреки, че не вярвам - ще се наредят много желаещи да купуват - аз също )другата половина на 1.4 лв. и така ще си в играта, а не само наблюдател.
                      Изразявам само лично мнение.Не препоръчвам нищо.
                      Аз също мисля като теб и Монти, че трябва да се купува на тънко, но повечето ще продават панически, а купувачите ще са малцина на тези нива. Аз очаквам мажо да се оака също....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Утре ако върне под 1,45 може и да се класирам....с една петица....
                        Тук има шанс за пробив на 1,40 ..скоро..ако не се вземете в ръце.....
                        Ако си следил айсберга на 1.5 лв. му оставаше малко, ако върха е бил 10% от количеството. Друг ( и ) му подливаха вода с айсберги на 1.499 лв. Та по същество. Казваш да се класираш с петица на 1.4 или 1.45 лв. Аз бих взел половината на 1.499 лв. и ако падне ( въпреки, че не вярвам - ще се наредят много желаещи да купуват - аз също )другата половина на 1.4 лв. и така ще си в играта, а не само наблюдател.
                        Изразявам само лично мнение.Не препоръчвам нищо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Утре ако върне под 1,45 може и да се класирам....с една петица....
                          Тук има шанс за пробив на 1,40 ..скоро..ако не се вземете в ръце.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                            Колеги, хайде да не замърсяваме темата, повече, а? В последните няколко страници виждам тотален офтопик и маса лични нападки, които само замърсяват темата!

                            Оттук нататък ще започна да модерирам и аз и като основание ще пиша "не е по темата". Който иска - нека ми се сърди. Това е положението!
                            Крайно време е !

                            Коментар


                            • Хайде да не замърсяваме темата, повече, а? В последните няколко страници виждам тотален офтопик и маса лични нападки, на които определено не им е тук мястото.

                              Оттук нататък ще започна да модерирам и аз и като основание ще пиша "не е по темата". Който иска - нека ми се сърди! Това е положението!
                              Last edited by ivandavidov; 07.04.2014, 19:30.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                                Поне уреди ли се с CCB?
                                Утре ако върне под 1,45 може и да се класирам....с една петица....
                                Тук има шанс за пробив на 1,40 ..скоро..ако не се вземете в ръце.....

                                Коментар

                                Working...
                                X