IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
    Синергия, синергия ...не ми прилича това на синергия а на арменски работи ....пак

    Не е препоръка за ПК на ЦК
    Дано не го докараме до услугите на арменския поп, че имам малко артия, на 90 стинки Кой ме би по главата, да се пъхна за малкa спекулацийка, още се чудя. Дано не е от лакомия
    ПО тоя повод се сетих, че имапше преди време и някакъв даскал, дето се удрял по главата, да си налее акъл http://vbox7.com/play:5364f116
    Поздрави на даскалите по случай първия учебен ден, Пожелавам да стават истински даскали, които да се помнят !! /Горния линк си е шегичка, разбира се./

    Коментар


    • Първоначално изпратено от UDB Разгледай мнение
      Супер, ама тази печалба е източена от Топливо, което пък е на 1,2 млн. загуба.
      Синергон петролеум още не си е платил напълно бензиностанциите които купи от Топливо, освен това има над 20 млн. дългове към Топливо върху които не плаща никакви лихви.
      Ако плащаше пазарна лихва на този "привлечен" ресурс, Синергон петролеум щеше да е на загуба.

      Но както беше казал някой, важно е синергия да става.
      Синергия, синергия ...не ми прилича това на синергия а на арменски работи ....пак

      Не е препоръка за ПК на ЦК

      Коментар


      • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
        Toва е супер, НО е важно и другите "щерки" на холдинга да са в тази посока ...защото ако другите са изхарчили парите в МОЛ а ....ЗЛЕ ! Ще сме на общ минус отново
        Супер, ама тази печалба е източена от Топливо, което пък е на 1,2 млн. загуба.
        Синергон петролеум още не си е платил напълно бензиностанциите които купи от Топливо, освен това има над 20 млн. дългове към Топливо върху които не плаща никакви лихви.
        Ако плащаше пазарна лихва на този "привлечен" ресурс, Синергон петролеум щеше да е на загуба.

        Но както беше казал някой, важно е синергия да става.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
          Според статия на Инвестор от днес Синергон Петролеум ЕООД ( което дружество е 100 процента собственост на Синергон) има за 2010г 121 000 000 лв приходи и 1 120 000лв печалба.
          Toва е супер, НО е важно и другите "щерки" на холдинга да са в тази посока ...защото ако другите са изхарчили парите в МОЛ а ....ЗЛЕ ! Ще сме на общ минус отново

          Коментар


          • Като си прав какво може да се каже-ама нека купуват сега -като вземат те да ни продават тогава ще е промоцията.
            Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
            Промоциите по всички позиции тепърва предстоят

            Коментар


            • Според статия на Инвестор от днес Синергон Петролеум ЕООД ( което дружество е 100 процента собственост на Синергон) има за 2010г 121 000 000 лв приходи и 1 120 000лв печалба.
              Last edited by the money-maker; 13.09.2011, 20:11.

              Коментар


              • Промоциите по всички позиции тепърва предстоят

                Коментар


                • Хубаво че днес си купих малко хартия че утре ще сме нагоре и няма да има такива промоции повече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                    "Сабахлян май Мечо пак се гъзниса.А бе Мечо ти ша са сабедиш ли накраа.Урини са оттука.Фащай шуштака.Моиняй се.Не петлей ми се в краката.Кво надничаш като суек из дупка.Ща мецна та щи излеат свитки из очите."
                    За тези които се чудят какво е това -това е от "Монолог на един бик на БФБ"
                    Супер БИЧЕ съчинение да видим дали има известна доза истина ...или мечката е НОГО ГОЛЕМА ;(
                    А ме кефи ентусиаста с 1 бройка в края на сесията СУПЕР БИЧИ настроен

                    Не е препоръка за ПК на ЦК

                    Коментар


                    • "Сабахлян май Мечо пак се гъзниса.А бе Мечо ти ша са сабедиш ли накраа.Урини са оттука.Фащай шуштака.Моиняй се.Не петлей ми се в краката.Кво надничаш като суек из дупка.Ща мецна та щи излеат свитки из очите."
                      За тези които се чудят какво е това -това е от "Монолог на един бик на БФБ"

                      Коментар


                      • Не сака никое мече да ми сипе на 90 стинки ейй ...сакън значи ....;( И на мен ми бахтиса да ва чакам у царевичако
                        Не е препоръка за ПК на кочани

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                          Азбучна истина е че кеша на бика никога не свършва иначе той няма да е бик.
                          Особено ...виртуалния кеш !

                          Коментар


                          • Азбучна истина е че кеша на бика никога не свършва иначе той няма да е бик.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                              А бе някой знае ли защо посредника на корпоративна толкова подпира тук и не знам това дали е препоръка за подпиране.


                              ами като купуваш от 3 лева ш'а питаш. занули ли акаунто вече?

                              Коментар


                              • Явно знае нещо, което другите не го знаят.

                                Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                                А бе някой знае ли защо посредника на корпоративна толкова подпира тук и не знам това дали е препоръка за подпиране.
                                Мнението ми не е препоръка!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X