IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да сте живи и здрави за топлите думи -много ме ободрихте.

    Коментар


    • Не се коси.Тия дни като потопят Дау под 10000 ще има да си пазаруваш на воля.Навсякъде ще има промоции

      Коментар


      • аз си мисля че това е добре ( поне от моята камбанария). но давидим докога ще продължи тъкато не съм голям оптимист

        Коментар


        • Лошото е че започнахме да се качваме а хубавото е че цените все още са безбожно ниски.Не е препоръка нито за качване нито за слизане.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
            Хубавото е че цаканото няма много акции тук иначе ако той купуваше повече кво щеше да остане за мен а лошото е че има малко предлагане на ниски цени.Не е препоръка.
            глътна едно мазно кюфтенце и сега преживяш ли ? или го изтърва и мокри фантаци са обвзели съзнанието ти
            без препоръки за какво и да е било

            Коментар


            • Хубавото е че цаканото няма много акции тук иначе ако той купуваше повече кво щеше да остане за мен а лошото е че има малко предлагане на ниски цени.Не е препоръка.

              Коментар


              • Кьор олсун бидовете бе мече.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                  Да си живо и здраво мече и благодаря че пак сипа но сега трябва да сипеш до 70 стинки че на по-ниска цена от 70 стинки и да искаш не можеш да продадеш щото няма оферти на по-малко от 70 стинки.Не е препоръка за продажба.
                  Защо да няма оферти, утре може да подложа канче на 40 стинки. Всъщност не знам, нека да не се заричам предварително, може и на 30 стинки да се консолидирам най-накрая. Не е препоръка.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Да си живо и здраво мече и благодаря че пак сипа но сега трябва да сипеш до 70 стинки че на по-ниска цена от 70 стинки и да искаш не можеш да продадеш щото няма оферти на по-малко от 70 стинки.Не е препоръка за продажба.

                    Коментар


                    • и това ще стане , не след дълъг тайм

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
                        Не се притеснявай, капка по капка - язовир, все ще ти ги продаде Моли се да не стане 40 стинки като при зърненяците Не е препоръка за търговия с ценни артии
                        Що да се моли да не стане ?! Той това го сънува мъни мейкъра да стане ...даже и аз го сънувам ..че тогава депозити ще се развалят ако стане
                        Верно големо чакане ...айде ако сипвате наистина сипнете поне до 70 стинки да си изхарчим най сетне кеша дето го вардим за тази позиция

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the money-maker Разгледай мнение
                          Ей мече, хубаво сипа ама що толкоз малко.Можеше да изсипеш поне до 80 стинки.И без това обявената награда за продалия на най-ниска цена засега се очертава да отиде при теб а и без това не виждам други мечки на зор освен теб .Не е препоръка за сипване.Много бих искал да свалиш още цената защото удоволствието ще бъде изцяло за за нас да ти купуваме хартиите все по-евтино и по-евтино.Не е препоръка да продавате по-евтино ама вие си знаете.
                          Не се притеснявай, капка по капка - язовир, все ще ти ги продаде Моли се да не стане 40 стинки като при зърненяците Не е препоръка за търговия с ценни артии
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • Ей мече, хубаво сипа ама що толкоз малко.Можеше да изсипеш поне до 80 стинки.И без това обявената награда за продалия на най-ниска цена засега се очертава да отиде при теб а и без това не виждам други мечки на зор освен теб .Не е препоръка за сипване.Много бих искал да свалиш още цената защото удоволствието ще бъде изцяло за за нас да ти купуваме хартиите все по-евтино и по-евтино.Не е препоръка да продавате по-евтино ама вие си знаете.

                            Коментар


                            • Ей не искат да се разкарат тези мечета Но идва едно ниво на което ще им разпорят дупенцата май скоро

                              Коментар


                              • Мерси но искам още.

                                Коментар

                                Working...
                                X