IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синергон Холдинг АД (SNRG / PETHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук умря търговията напоследък ..... което за мен означава само едно

    Не е препоръка за ПК на ЦК

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Тия дни като вдигнат ДАУ над 11К ще има възможност да продаде навсякъде...
      Ей го де е.

      Коментар


      • Договорена сделчица беше туй бре Изхарчих парите Къш на мечетата ще кажем скоро май ....ДА здравствует БИЧЕТА !
        НЕ е препоръка за ПК на ЦК, на мен тъз загуба от 4 милки ми харесва

        Коментар


        • По моите сметки (ако са верни) излиза че към края на миналата година само трите пенсионни фондове на Алианц са имали общо повече хартии от изтъргувания голям пакет вчера а сумата от всички акции на всички останали ПФ е била около 496 545 акции тоест по-малко количество.Това обаче не означава със сигурност че продавача са били фондовете на Алианц.Единствено сигурно е че при сделката с големия пакет аз не бях нито купувач нито продавач.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Че е ПФ, ПФ е, ама имайте идея че може да е чуждоземски

            Алианц не са такива кухари бе, кво ги направихте. Едни от свесните ПФ в БГ са.
            Но има и още поне един едър продавач.... нали му видяхте аск-а...
            Сега въпроса е дали Бедо ще "уважи" и него, или ще го остави да се гърчи и мачка цената, като Оги Донев индексен фонд
            Май сме се поизнервили..........Успех пожелавам

            Коментар


            • Че е ПФ, ПФ е, ама имайте идея че може да е чуждоземски

              Алианц не са такива кухари бе, кво ги направихте. Едни от свесните ПФ в БГ са.
              Но има и още поне един едър продавач.... нали му видяхте аск-а...
              Сега въпроса е дали Бедо ще "уважи" и него, или ще го остави да се гърчи и мачка цената, като Оги Донев индексен фонд

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Itrade Разгледай мнение
                Като гледам тоя пакет ,май алианц е продавача.Май не останаха пенсии,всички се изнесоха
                Да, прилича на пакета на ЗУПФ.... За съжаление имам само данни към 31.12, дай някакъв линк за актуални данни

                Коментар


                • Като гледам тоя пакет ,май алианц е продавача.Май не останаха пенсии,всички се изнесоха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    Виждам коя е насрещната страна по сделките, които съм направил днес! А също и знам през кой посредник търгува Бедо... Разбира се - това е само хипотеза... но вероятно достоверна!


                    Ако е Бедо надхвърля 5% или кратните на 5% във всички случаи, поживем и увидем

                    http://www.investor.bg/companies/profile/3.html

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                      Oт къде знаеш, че се е намесил???
                      Виждам коя е насрещната страна по сделките, които съм направил днес! А също и знам през кой посредник търгува Бедо... Разбира се - това е само хипотеза... но вероятно достоверна!

                      Коментар


                      • Oт къде знаеш, че се е намесил???

                        Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                        Бедо се намеси! Файнъли!

                        Явно и алчният арменец не издържа на изкушението.... и си направи подарък!
                        Мнението ми не е препоръка!!!

                        Коментар


                        • DOW под 10 000??? Трудно

                          Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                          Не се коси.Тия дни като потопят Дау под 10000 ще има да си пазаруваш на воля.Навсякъде ще има промоции
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Бедо се намеси! Файнъли!

                            Явно и алчният арменец не издържа на изкушението.... и си направи подарък!

                            Коментар


                            • Като гледам оборота днес и туй "договореното" кифтенце ми мирише на това че пързалката с найлона свърши ...които взел взел на 80 стинка като мене вчера

                              Не е препоръка за ПК на ЦК и за хързул пързул

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PLP Разгледай мнение
                                Не се коси.Тия дни като потопят Дау под 10000 ще има да си пазаруваш на воля.Навсякъде ще има промоции
                                И ти не се коси...
                                Тия дни като вдигнат ДАУ над 11К ще има възможност да продаде навсякъде...

                                Коментар

                                Working...
                                X