IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
    Алианца нещо се покри.Що така?
    Ако ми искаш мнението и на Нова година го нямаше качествено . А сега само закрепи цените на Емка на 2,14 и на Капитал холдинг на 2,56 ..Иначе ни БРЕФ ни Стара планина ,никой освен от ЕУБГ ,Формопласт и Етропал ...
    Цеко вдигна с 3 лева Корп и това е ...
    Търсят се ски ...

    Коментар


    • Алианца нещо се покри.Що така?

      Коментар


      • РЕШЕНИЕ
        за увеличение на капитала на “Индустриален холдинг България” АД
        чрез конвертиране на конвертируеми облигации от емисия ISIN код BG2100024087,
        съгласно Проспект за публично предлагане на конвертируемите облигации, потвърден с Решение на КФН №1127-Е/28.08.2008г.
        На заседание проведено на 28.09.2011г., Управителният съвет на “Индустриален холдинг България” АД, с одобрението на Надзорния съвет, приема решение, на основание чл.195 от Търговски закон, да увеличи капитала на “Индустриален холдинг България” АД /”Дружеството”/ чрез превръщане в акции на конвертируеми облигации от емисия ISIN код BG2100024087, съгласно Проспект за публично предлагане на конвертируемите облигации, потвърден с Решение на КФН №1127-Е/28.08.2008г., а именно:
        1. С цел осигуряване на правата на притежателите на конвертируеми облигации да превърнат облигациите си в акции, капиталът на Дружеството да бъде увеличен, на осн.чл.195 от Търговския закон, с до 2 626 530 /два милиона шестстотин двадесет и шест хиляди петстотин и тридесет/ лева чрез издаване на до 2 626 530 /два милиона шестстотин двадесет и шест хиляди петстотин и тридесет/ броя обикновени, поименни, безналични акции с право на глас. Увеличението на капитала ще се извърши чрез конвертиране на до 216 496 /двеста и шестнадесет хиляди четиристотин деветдесет и шест/ броя безналични, лихвоносни, конвертируеми, свободно прехвърляеми и необезпечени облигации, с номинална и емисионна стойност 100 /сто/ лева всяка, в до 2 626 530 /два милиона шестстотин двадесет и шест хиляди петстотин и тридесет/ броя обикновени, поименни, безналични акции с право на глас, всяка с номинална стойност 1 /един/ лев и емисионна стойност 8.2425 /осем цяло две хиляди четиристотин двадесет и пет/ лева.
        2. Определят следния ред, срок и условия за извършване на конвертирането на облигациите в акции:
        2.1.Конвертирането на облигациите ще се извърши на датата на падежа на емисията, а именно на 29.10.2011г.
        2.2.Конвертирането ще се извърши в следното съотношение: 1 /една/ облигация за 12.132 /дванадесет цяло сто тридесет и две/ акции или при конверсионна цена на една акция 8.2425 /осем цяло две хиляди четиристотин двадесет и пет/ лева.
        2.3.Акции от предстоящото увеличение на капитала на Дружеството могат да запишат облигационерите на Дружеството към 11.10.2011 година.
        2.4.Срокът за подаване на заявления за записване на акции срещу конвертиране на облигации е от 13.00 часа на 12.10.2011г., до 17.00 часа на 14.10.2011 година.
        2.5.Записването на акции срещу конвертиране на облигации ще става чрез подаването на адреса на управление на инвестиционния посредник - „Алианц Банк България” АД, град София, бул. „Княгиня Мария Луиза” №79, на изрично писмено заявление от правоимащите лица.
        2.6.В случаите, в които заявлението се подава от пълномощник, последният следва да се легитимира с изрично писмено пълномощно с нотариална заверка на подписа на упълномощителя.
        2.7.Едновременнно с подаването на заявлението за записване на акции, облигационерите подават пред инвестриционния посредник и нареждане за блокиране на облигациите, заявени за конвертиране.
        3. В срок до 24.10.2011г. Управителният съвет ще констатира:
        · поименно кои облигационери са изявили воля да конвертират и съответно каква част от притежаваните от тях облигации (всички или само част);
        · точния размер на увеличаването на капитала чрез превръщане на конвертируеми облигации в акции.

        Коментар


        • Извадки от Фейсбук

          "надявай се калино,бачо ти колю да дойде,армаган да ти донесе".

          Коментар


          • много мераклии станахте да блажите за сметка на титатните на инвестиционната мисъл от Алианц
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Днес ще си проличи дали Алианц го е отписал окончателно да го крепи ....
              около 13.30 ч.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                Интересно ми е кой и защо продава на тези нива?!?!?!
                Тук бях почти сигурен, че цената няма да падне под цената на последното увеличение...
                Днес ще си проличи дали Алианц го е отписал окончателно да го крепи ....

                Коментар


                • Интересно ми е кой и защо продава на тези нива?!?!?!
                  Тук бях почти сигурен, че цената няма да падне под цената на последното увеличение...

                  Коментар


                  • Напълно е възможно!

                    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Хайде холдинга като ЗХБГ....
                    Равновесие кажи сега за Комерсбанк... че и аз влезнах с няколко К на 75 ст.....
                    Мнението ми не е препоръка!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
                      Айде Холдинга на 1 лв!
                      Хайде холдинга като ЗХБГ....
                      Равновесие кажи сега за Комерсбанк... че и аз влезнах с няколко К на 75 ст.....

                      Коментар


                      • Утре - вторник 19 09 11 е последния ден за търговия с правата за конвертируемите облигации!

                        Коментар


                        • Айде Холдинга на 1 лв!
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

                            Архив на темата за Индустриален Холдинг България (4ID / IHLBL) можете да намерите тук:
                            http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=2168
                            Last edited by mpy_yordanov; 22.02.2021, 14:31.
                          Working...
                          X