IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=precakanoto;1059179980]хане, още ли стискаш артията ? Гледай да не стане "чиста" накрая Не е препоръка [/QUOT


    ЕДНИ СИ СТИСКАТ АРТИЯТА ДРУГИ БРЪКНАЛИ В ДЖОБА СТИСКАТ ДОЛУПОДПИСАНИЯ :-)

    Коментар


    • Индустриален холдинг България излиза на оперативна печалба от 464 хил. лв
      http://www.investor.bg/news/article/126880/339.html

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Han Krum Разгледай мнение
        Да поредните дневни дъна.....нищо не става....)
        хане, още ли стискаш артията ? Гледай да не стане "чиста" накрая Не е препоръка
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
          И тука ще има изненада.
          http://www.investor.bg/news/article/126578/339.html
          Да поредните дневни дъна.....нищо не става....)

          Коментар


          • И тука ще има изненада.
            През тази година Индустриален холдинг България АД придоби частичен контрол над ЕЛАРГ ФЗЗ АДСИЦ, след като обслужващото дружество Агроменидж АД придоби 49,5% от АДСИЦ-а, а дял от 33% в Агроменидж АД има Индустриален холдинг България АД. Други основни акционери са дружества от групата на Алианц България с дял от 16,8% и фондове на ПОК Доверие с 5%.
            http://www.investor.bg/news/article/126578/339.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
              Абе всички сме на един хал-взех едни 7хил.ак.на 0.602 -дано не ми се наложи да осреднявам че вече нема.Късмет.
              Ще ни потрябва късмета ! Борсата днес беше пред разгром , ако няколко човека не се правехме на велики и не купувахме....А ДАУ в момента е надянал ските......
              За утре сядам на ръцете си и чакам по добри времена. Утре не излезат ли ПФ ,ДФ или онези от Три уши ,борсата отива към 250 пункта....

              Коментар


              • Абе всички сме на един хал-взех едни 7хил.ак.на 0.602 -дано не ми се наложи да осреднявам че вече нема.Късмет.
                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ти акционер, аз осредних от 75 ст но и двете не са големи постижения ако не се яви един ПФ с любов към корабите ако не сега то поне като Дядо коледа ...

                Едно време излезе от БФБ през декември 2008 г и това беше началото на края ,сега нещо изчезна и само голямата експозиция тук , НИКА и ЕМКА ,Стара планина ме успокояват ,че няма на кой да я продадат в тази обстановка на повече от 10 ст ......
                П.П.В тази позиция това е последното ми влизане докато не продам пакетчето ако продам....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
                  Първа финансово -брокерска къща здраво е сипнала-станал съм акционер туканка.
                  Ти акционер, аз осредних от 75 ст но и двете не са големи постижения ако не се яви един ПФ с любов към корабите ако не сега то поне като Дядо коледа ...

                  Едно време излезе от БФБ през декември 2008 г и това беше началото на края ,сега нещо изчезна и само голямата експозиция тук , НИКА и ЕМКА ,Стара планина ме успокояват ,че няма на кой да я продадат в тази обстановка на повече от 10 ст ......
                  П.П.В тази позиция това е последното ми влизане докато не продам пакетчето ако продам....

                  Коментар


                  • Първа финансово -брокерска къща здраво е сипнала-станал съм акционер туканка.
                    Last edited by frei1974; 17.11.2011, 14:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                      Алианц май трабва да се отпише от фен листата, че ако се вдигне цената да не вземе да се наложи да разпродава.
                      Не мисля че вдигане на цената може да причини това. Тях ги бърка по-скоро ограничението до 7% от капитала на дружеството да държат, а не толкова стойността на инвестицията, тя е доста мизерна като % от активите на фонда.
                      Иначе за такива случаи съм чувал варианта - дават пари на някое ДФ с уговорката то да ги набие в съответната позиция. Но си става малко тимаджийска работа де

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                        Алианц май трабва да се отпише от фен листата, че ако се вдигне цената да не вземе да се наложи да разпродава.
                        Тя любовта ръжда не хваща......
                        От време на време усещам ръката на Алианц, вярно не в тези мащаби ама и с една ръка е пак нещо в тези времена и при тези цени.....
                        Равнавеси къде си няма да ти защищавам позицията като и аз имам не малко въпроси.......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Понеже имам няколко К акции малко над тези нива ....
                          Гледайки графиката и изтъргуваното количество последния месец .
                          Акцията е била на долно ценово 60 ст и горно ценово 82 ст.
                          Изтъргувано количество 130 К средна 67 ст. в момента на 70 ст. Според мен е обърнат тренда и до 90 стинки ще е лесно заради това че пропадането е с малко бройки и даже да не е Алианц едно средно търсене от няколко десетки К лева
                          може да ги вдитне до над 85ст. ако пожелае някой ДФ ,но нататък до лефче и нещо се говори за милиони изтъргувани акции.......
                          Да не забравяме че идва Нова година и тази акция влиза в портфеилите на половината ДФ и ПФ и до 1,10 от миналата година си е чиста загуба...
                          Не е препоръка...
                          Алианц май трабва да се отпише от фен листата, че ако се вдигне цената да не вземе да се наложи да разпродава.
                          Не-заслужил инвеститор

                          Коментар


                          • Понеже имам няколко К акции малко над тези нива ....
                            Гледайки графиката и изтъргуваното количество последния месец .
                            Акцията е била на долно ценово 60 ст и горно ценово 82 ст.
                            Изтъргувано количество 130 К средна 67 ст. в момента на 70 ст. Според мен е обърнат тренда и до 90 стинки ще е лесно заради това че пропадането е с малко бройки и даже да не е Алианц едно средно търсене от няколко десетки К лева
                            може да ги вдитне до над 85ст. ако пожелае някой ДФ ,но нататък до лефче и нещо се говори за милиони изтъргувани акции.......
                            Да не забравяме че идва Нова година и тази акция влиза в портфеилите на половината ДФ и ПФ и до 1,10 от миналата година си е чиста загуба...
                            Не е препоръка...

                            Коментар


                            • Абе грижа отвсякъде...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от frei1974 Разгледай мнение
                                Алианца нещо се покри.Що така?
                                Може да стигнали до 7% от капитала във ДПФ, УПФ, и ППФ, може да са стигнали до 5% от активите на фондовете в акции и облигации на холдинга - все причини, които могат да ги спират. А бе пада една "грижа" за интереса на осигурените там...мани, мани....

                                http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=962387

                                Коментар

                                Working...
                                X