IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За съжаление, докато се наканя и освободя пари, акцията тук не спира да катери.
    Средно цена на акция - 0.81, и то най-вече заради това,че и днес се включих, така, като за последно пазаруване по позицията.
    Цел до края на 2013 година - не по-малко от 2 лева на акция.
    Потенциал- над средният за БФБ
    Рискове- под 30% и то само ако, по някаква вселенска приумица, дау, мау, дакс ,бакс и прочие се сринат с над 20% от сегашните си нива. Което, аз не го виждам да се случи, но ако, то тогава ще продаваме и тук.

    Това е може би отговор и на Схемата, макар и незададен към мен.
    "Nothing shakes the faith of a true believer."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      Има губещи позиции и сделки разбира се. Има ли някой дето да няма, особено когато борсата се "изсули" и после умря за няколко години? Големите печалби в повечето случаи са свързани с поети големи рискове и съответните големи загуби, т.е. силни флуктоации на портфейла. Въпрос на стил и нерви.
      Изграждайки образ на сполучлив търговец придобива последователи, които правят инвестициите още по-сполучливи. Това обаче само с празни приказкии и без акъл не става.
      Отделно демонстрирането на печелившо трейдърство е полезно и за всички останали участници, най-малкото вкарва повече вяра във възможмостите които предоставя пазара, увлича участници нови и стари.
      Точно! Добре си хванал идеята ми.
      Успешна!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Мда, заради новината за 18 млн. които ще лапнат.
        Благодаря на колегата който ме светна по въпроса по-рано.
        Новината, че задължението отпада е добра, но не мисля че ще се отрази на паричните потоци на Холдинга по някакъв начин. Според мен парите вече са изхарчени. Друг е въпроса доколко това е законово допустимо. Може и аз да греша.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
          Батя,

          разбрахме те, че обикаляш по темите и се хвалиш къде какво си купил колко евтино и колко си спечелил при текущите цени.

          Има ли нещо което си купил и сега си на загуба???


          Според тебе на 0,90 лв заслужава ли си да се купува IHLBL???
          Има губещи позиции и сделки разбира се. Има ли някой дето да няма, особено когато борсата се "изсули" и после умря за няколко години? Големите печалби в повечето случаи са свързани с поети големи рискове и съответните големи загуби, т.е. силни флуктоации на портфейла. Въпрос на стил и нерви.
          Изграждайки образ на сполучлив търговец придобива последователи, които правят инвестициите още по-сполучливи. Това обаче само с празни приказкии и без акъл не става.
          Отделно демонстрирането на печелившо трейдърство е полезно и за всички останали участници, най-малкото вкарва повече вяра във възможмостите които предоставя пазара, увлича участници нови и стари.

          Коментар


          • Батя,

            разбрахме те, че обикаляш по темите и се хвалиш къде какво си купил колко евтино и колко си спечелил при текущите цени.

            Има ли нещо което си купил и сега си на загуба???


            Според тебе на 0,90 лв заслужава ли си да се купува IHLBL???

            Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Мда, заради новината за 18 млн. които ще лапнат.
            Благодаря на колегата който ме светна по въпроса по-рано.

            А ако искате да се посмеете, може да прочетете по-долу една гадулка как се изцепва, че като съм купувал на 60-65 ст. продавачите ми набивали канчето
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
              Ей тук почна раздвижване. Търгувийката се увеличи.
              Мда, заради новината за 18 млн. които ще лапнат.
              Благодаря на колегата който ме светна по въпроса по-рано.

              А ако искате да се посмеете, може да прочетете по-долу една гадулка как се изцепва, че като съм купувал на 60-65 ст. продавачите ми набивали канчето

              Коментар


              • Ей тук почна раздвижване. Търгувийката се увеличи.
                Мнението ми не е препоръка!!!

                Коментар


                • Добра акция - стабилно представяне.
                  Мнението не е препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                    Бреееей, голяма търговия пада тука ( вкл. и онзи който ми набута 3 бройки вчера, колкото да връткаме комисионните). Само преди няколко години това беше едно от най-ликвидните дружества на БФБ. Да се надяваме, че в скоро време ще има раздвижване. Навремето имаше и един образ с никнейм "Пепи", къде се загуби това момче?
                    и тук и пътищата се размазаха.....тои горкия да не е получил удар от мъка.
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Бреееей, голяма търговия пада тука ( вкл. и онзи който ми набута 3 бройки вчера, колкото да връткаме комисионните). Само преди няколко години това беше едно от най-ликвидните дружества на БФБ. Да се надяваме, че в скоро време ще има раздвижване. Навремето имаше и един образ с никнейм "Пепи", къде се загуби това момче?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                        Доста бързо изкупуват.
                        Но не толкова бързо, колкото им се иска

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Ооо, започнали са значи.
                          Аз чаках съобщение за старт с точна дата...
                          Или са купували на извънборсов или са почнали по-рано от съобщението за избор на посредник - няма такъв обем минал през пазара и цената им е по-ниска.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                            Доста бързо изкупуват.
                            Ооо, започнали са значи.
                            Аз чаках съобщение за старт с точна дата...

                            Коментар


                            • ще чакаме отчета.
                              Мнението ми не е препоръка!!!

                              Коментар


                              • През януари 2013 г. Индустриaлен холдинг България АД е изкупило обратно 99,308 броя акции при средна цена за 1 акция 0.735 лева.
                                Общият брой на притежаваните собствени акции към 31.01.2013 г. е 99,308 броя акции при средна цена за 1 акция 0.735 лева.
                                Доста бързо изкупуват.

                                Коментар

                                Working...
                                X