IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • излезна неконс. Според мен тук могат да се дадат 10ст. нетто на акция => 10% див.доходнст.

    Обратното изкупуване продължава със слаба пара

    Коментар


    • Тук и аз като мажоритаря, купувам,разбира се, не в тези количества, но мисля, че акцията е подценена.
      Иначе, това не е акция суперзвезда, но и може би и не е необходимо да е суперзвезда.

      "Nothing shakes the faith of a true believer."

      Коментар


      • Мдааа, усетиха се хората

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Ах как срам нямат вътрещарите
          Custodite sortem vestram

          Коментар


          • http://www.investor.bg/files/bulleti...95a5b4d41c.pdf

            Коментар


            • Къде се бутате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                И аз понапълних още няколко хиляди бройки на 0.923 и скоро 1.80 лв.
                Колкото-толкова
                Господин Пазар ще си покаже.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                  Брей как се е напънал индустрилният холдинг. Пружина!
                  И аз понапълних още няколко хиляди бройки на 0.923 и скоро 1.80 лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    Брей как се е напънал индустрилният холдинг. Пружина!
                    ееееееех, а беше и 12 левчета по едно време

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Като цяло съм съгласен. В америка пилето кацна 2009, у нас се позадържа защото сме малко бавни, но май започва миграцията.
                      Брей как се е напънал индустрилният холдинг. Пружина!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        Никакво левче В момента се пазаруват акции за старини. От мен да знаете повече такива нива няма да видим ако не сменим монетарната система, а скоро няма изгледи за това... инфлацията ще свърши останалото. Такова пиленце каца 1, 2 пъти в живота на човек
                        Като цяло съм съгласен. В америка пилето кацна 2009, у нас се позадържа защото сме малко бавни, но май започва миграцията.
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Това е реалността Както навремето СП500 е бил 100, както и нашия Софикс тръгна от толкова. Погледни кризата падна до 250 (а тръгна от 100) ... но тази криза беше от по-голямия порядък, от циклите на Кондратиеф, които са през 30 години някъде и след нея борсите катерят ЯКО и като дойде следващата криза от по-малък порядък ще върне едни 20%-30% най-много.

                          Много хора го виждат това и затова катери така нашата борса... за чакащите корекция не вярвам да я дочакат, но времето ще покаже Аз лично купувам като за последно и си нося рисковете от това... риск печели, риск губи
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                            Никакво левче В момента се пазаруват акции за старини. От мен да знаете повече такива нива няма да видим ако не сменим монетарната система, а скоро няма изгледи за това... инфлацията ще свърши останалото. Такова пиленце каца 1, 2 пъти в живота на човек
                            Това ми хареса.

                            Коментар


                            • Никакво левче В момента се пазаруват акции за старини. От мен да знаете повече такива нива няма да видим ако не сменим монетарната система, а скоро няма изгледи за това... инфлацията ще свърши останалото. Такова пиленце каца 1, 2 пъти в живота на човек
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Утре ще търсим левче може би
                                Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X