IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Мисля че ще накупят. И ще я отпишат
    Явно обичаш да пишеш небивалици за да изглеждаш интересен..

    Коментар


    • Няма как да бъде отписана, защото е един от най- големите холдинги на масовата приватизация..Има прекалено много малки акционери и затова не плаща дивидент..
      Last edited by Kiro; 29.08.2019, 12:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

        Обратното изкупуване е хубаво нещо. Ако пуснат и дивидент, ще е още по-хубаво. А какво мислите за отчета?
        Мисля че ще накупят. И ще я отпишат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
          Обратното изкупуване спасява положението тук. Отчетите, както добре знаем, не са основната движеща сила на нашата борса.
          Обратното изкупуване е хубаво нещо. Ако пуснат и дивидент, ще е още по-хубаво. А какво мислите за отчета?
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Обратното изкупуване спасява положението тук. Отчетите, както добре знаем, не са основната движеща сила на нашата борса.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • опааа, големи кюфтаци минават... Браво за резултатите, но според мен този отрасъл е силно цикличен и чак след кризата тази позиция ще е интересна...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Недоволни от отчета?
                по-скоро се измъкнаха от изпадане от Софикс

                Коментар


                • Недоволни от отчета?
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    2-3 точки ...нищо работа и следващата може и да е без стойност
                    Интересно дали ако енергони все още се търкаляше из пода в зоната на чистите, за жълти стинки, но с всекидневни сделки за по 1000 лв средно понеже и с милиард емитирани артии... та дали немше да е постояно в софикс при сегашните спекулантски условия ?! (Ps. доц. КарО беше забелязал подобни ефекти в бързо настройващи се, не съвсем устойчиви системи )
                    без препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      Някои се усещат ,чак когато яйцето им опре до задника

                      2-3 точки ...нищо работа и следващата може и да е без стойност

                      Коментар


                      • Някои се усещат ,чак когато яйцето им опре до задника

                        Коментар


                        • Темата е доста назад. А позицията доста интересна...
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                            Големите ордъри предлага изчезнаха. Значи че са били на един и същи продавач. Интересно!
                            Ще отиде пак към 1.10 май.....

                            Коментар


                            • Големите ордъри предлага изчезнаха. Значи че са били на един и същи продавач. Интересно!

                              Коментар


                              • Forward trading-a се самоизяде - това се случи

                                Коментар

                                Working...
                                X