IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • много ми харесва развитието по тази позиция !! Оборот, посока на цената на акцията, печалбите и перспективите ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
      Много щедро от страна на Холдинга, ако изкупиха от пакета на Никито без да му извиват ръцете. Те търпеливо си купуваха дълго време на 0.76 при положение, че са единствен купувач по позицията и можеха спокойно да си преместят бида надолу. Продължавам да се чудя какви са плановете за тези 8 млн. обратно изкупени акции.

      П.П. Вероятността за завръщане в Софикс не е висока. Ликвидността по позицията и ФФ намаляват успоредно с изкупените акции.
      виж какво пише в учебниците за фирми които правят обратни изкупувания !!! Идва IMO 2030 !! - а мамааа миа !!!

      Коментар


      • Много щедро от страна на Холдинга, ако изкупиха от пакета на Никито без да му извиват ръцете. Те търпеливо си купуваха дълго време на 0.76 при положение, че са единствен купувач по позицията и можеха спокойно да си преместят бида надолу. Продължавам да се чудя какви са плановете за тези 8 млн. обратно изкупени акции.

        П.П. Вероятността за завръщане в Софикс не е висока. Ликвидността по позицията и ФФ намаляват успоредно с изкупените акции.
        Last edited by margen; 17.09.2020, 12:39.
        Мненията ми не са препоръка за търговия.

        Коментар


        • според мен това са бройките на ЕТФ-а ...
          Дано холдинга да ги е купил !!
          При следващото ребанласиране вече по тази позиция става интересно !!!

          Коментар


          • продаде ли Никито ??

            Коментар


            • Явно изпадат от Софикс. На колко мислите, че ще си изкупят обратно акциите от фонда на Никито?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                Те, ако харчат парите на дружеството да обратно изкупуват акции са пълно куку. Тамън тръгнаха да излизат от кризата и тя дойде нова. А бранша, в който оперира холдинга ще бъде за пореден път един от най-засегнатите от кризата.
                Тук кризите ги решават като наркоман с нова доза, с увеличения, облигации-акции, сигурно над 5-6 последните 10 г. Проценти после обратно изкупуват, като омагьосан кръг от който няма излизане.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                  Тук смъкнаха с няколко стотинки нивото, но обратното си продължава с пълна сила.
                  Те, ако харчат парите на дружеството да обратно изкупуват акции са пълно куку. Тамън тръгнаха да излизат от кризата и тя дойде нова. А бранша, в който оперира холдинга ще бъде за пореден път един от най-засегнатите от кризата.

                  Коментар


                  • Тук смъкнаха с няколко стотинки нивото, но обратното си продължава с пълна сила.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                      тук не виждам коментари по годишния ??
                      Според мен отчета е добър, но реално очаквах нетто печалба над 10 Мио..
                      За момента нито buy нито sell ...

                      има ли други виждания??
                      Моето е по-различно - резултатите и показателите се подобряват, а цената остава същата.....за това кротко buy и увеличаване на процента в портфейла. Успех на всички!

                      Коментар


                      • По-интересно ми е какво ще правят с тези 7% обратно изкупени.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Те имат банка- Алианц..
                          те и гагарин имаха, докато не ги кешираха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                            За момента нито buy нито sell ...

                            има ли други виждания??
                            няма,
                            подкрепям

                            Коментар


                            • тук не виждам коментари по годишния ??
                              Според мен отчета е добър, но реално очаквах нетто печалба над 10 Мио..
                              За момента нито buy нито sell ...

                              има ли други виждания??

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение

                                кой ти гледа такива неща на бфб.
                                Знам ли... Тия дето искат да си купят хубаво, подценено дружество
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X