IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хубаво се надъхвате, ама имайте едно наум, че цените на шипинга се сринаха от началото на годината и не ви очакват добри отчети скоро

    Коментар


    • Браво момчета утре пак тека

      Коментар


      • Като гледам тук нещата загрубяват

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
          никой нищо не препоръчва ама се груха здраво с акции и хвали под път и над път позициите... барем някой пишман-спекулант с повече кинЧи го последва и пораздвижи позициийките му...

          но никой нищо не препоръчва!!!!!!! това е най-важното!
          Така е редно Фери,нищо да не се препоръчва.А аз нищо което имам не го хваля,всеки си има глава на раменете,да прави квото иска.Да не мислиш,че хора като нас със по 60-100 хиляди лева в акции ще го раздвижат тоя пазар???Той се движи от големите а те го правят много по-хитро от преди,и по-внимателно.НИЩО НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ,САМО СЛЕДЯ ТРЕНДА.

          Коментар


          • Никой нищо не препоръчва, а мажоритаря и свързаните с него пенсионни дружества изкупуваха здраво на 0,74-0,77 лв. миналата година.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • никой нищо не препоръчва ама се груха здраво с акции и хвали под път и над път позициите... барем някой пишман-спекулант с повече кинЧи го последва и пораздвижи позициийките му...

              но никой нищо не препоръчва!!!!!!! това е най-важното!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                Тук никой ли няма да коментира близо 9% ръст за един ден? Силен сигнал по ликвидна позиция Според мен първата цел, която се гони е 1,4, поне на тази цена беше увеличението на капитала, ако не ме лъже паметта.
                Имам бройки тук и с интерес ще следя търговията, но нищо не препоръчвам относно покупката или продажбата на акции.
                А добър ден.Кво има за коментиране,нали ви питах кой ми изсипа почти 15 К,на средна 1,054 лв. миналата седмица или не???И аз съм,като теб и гледам мача за сега,а времето ще покаже.(И аз нищо не препоръчвам,камо ли търговия с акции на "Б.Ф.Б."-то.)

                Коментар


                • Тук никой ли няма да коментира близо 9% ръст за един ден? Силен сигнал по ликвидна позиция Според мен първата цел, която се гони е 1,4, поне на тази цена беше увеличението на капитала, ако не ме лъже паметта.
                  Имам бройки тук и с интерес ще следя търговията, но нищо не препоръчвам относно покупката или продажбата на акции.

                  Коментар


                  • Гледам те и виждам през тебе Папаз
                    В ролите:
                    Караибрахим: Йосиф Сърчаджиев
                    Поп Алигорко Руси Чанев
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Егати довода! Ами той тогава синергона направо на тройна цена спрямо Хима да ходи, че има оооще по-малко издадени акции

                      Пич, дали няма и някво значение какви активи и каква рентабилност стои зад издадените акции!?
                      Интересно като се върнем 2007год по време на голямото "набалончване" се виждат почти изравнени цени От тогава до сега хима е увеличил 3 пъти активите си а индустриалния 4 пъти.За рентабилността може много да се говори в един момент е една а в друг друга, за това и говоря в бъдеще време.
                      От друга страна да не ме разберете погрешно -аз също съм голям фен на хима като средносрочна цел,но се оглеждам и за други алтернативи а тази ми се вижда читава!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Егати довода! Ами той тогава синергона направо на тройна цена спрямо Хима да ходи, че има оооще по-малко издадени акции

                        Пич, дали няма и някво значение какви активи и каква рентабилност стои зад издадените акции!?
                        Надявам се никога да не разбереш, какво стои зад хима онзи ден гледах по някаква програма да продават пликове с въздух учудващо имаше купувачи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                          След хима това е мисля холдинга с най голям потенциал,един слънчев майски ден в бъдещето сигурно ще го стигне по цена и то не за друго а щото има двойно по малко акции на БФб!
                          Егати довода! Ами той тогава синергона направо на тройна цена спрямо Хима да ходи, че има оооще по-малко издадени акции

                          Пич, дали няма и някво значение какви активи и каква рентабилност стои зад издадените акции!?

                          Коментар


                          • Като се зачете човек в отчетите им няма как да не му направи впечатление че тук не "спят зимен сън" ,а търсят потенциала на всеки един лев!Имали били доста заеми .......,ама ако обърнем внимание имаме двойно повече вземания от дадени заеми към дъщерни дружества на средно 6 процентова лихва!
                            Другата основна разлика от хима е че тук явно им пука за цената на хартията!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              След хима това е мисля холдинга с най голям потенциал,един слънчев майски ден в бъдещето сигурно ще го стигне по цена и то не за друго а щото има двойно по малко акции на БФб!
                              Абсолютно съгласен.+++++Аз понакупих едни 15 К със същата нагласа и ще си чакам вече.(Естествено не е препоръка за нищо.)

                              Коментар


                              • След хима това е мисля холдинга с най голям потенциал,един слънчев майски ден в бъдещето сигурно ще го стигне по цена и то не за друго а щото има двойно по малко акции на БФб!

                                Коментар

                                Working...
                                X