IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
    Сам знаеш 4е пе4албата е 4исто виртуална с еднократен ефект и не е генерирала никакъв cash flow..
    +1

    От тази печалба /от осчетоводяването на 18 млн. на непотърсени права/ за съжаление НЯМА да видим нищо!? По сметките има жълти стинки, ако са останали и те.

    Успешна търговия!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
      Много,ама много си прав.А и ето малко инфо за холдинга от една друга медия- "Дружеството Индустриален Холдинг България АД е реализирало печалба към четвъртото тримесечие на 2013г., в размер на 21047 хил. лв.

      Общите приходи са 26679 хил. лв., което е с 17.98 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 27.19 % спрямо предходния период до 3808 хил.лв.

      Нетните приходи от продажби в края на четвъртото тримесечие на 2013г. са в размер на 18 302 хил.лв. и представляват 68.60% от общите приходи. Спрямо съответния период на 2012 година те се увеличават с 13558.21 %.

      Към 31 декември 2013г. дружеството показва печалба на акция в размер на 0.31лв.
      Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за IV-то трим. на 2013г.

      Собственият капитал на дружеството е 166196 хил. лв. , като спрямо същия период на 2012г. се е увеличил с 4.99 %.

      Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София през периода октомври-декември 2013г.:
      Общ брой изтъргувани акции: ( 559573 бр. акции )
      Общ брой сделки: ( 166 бр. )
      Минимална цена: ( 0.822 лв. )
      Максимална цена: ( 0.900 лв. )
      Среднопретеглена цена: ( 0.860 лв. за акция. )

      *Обобщената информация не обхваща сделки с акции на дружеството сключени на нерегулиран пазар."(Не е препоръка за нищо,дори за търговия с акции на "Б.Ф.Б."-то)

      Сам знаеш 4е пе4албата е 4исто виртуална с еднократен ефект и не е генерирала никакъв cash flow..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
        Много,ама много си прав.А и ето малко инфо за холдинга от една друга медия- "Дружеството Индустриален Холдинг България АД е реализирало печалба към четвъртото тримесечие на 2013г., в размер на 21047 хил. лв.

        Общите приходи са 26679 хил. лв., което е с 17.98 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 27.19 % спрямо предходния период до 3808 хил.лв.

        Нетните приходи от продажби в края на четвъртото тримесечие на 2013г. са в размер на 18 302 хил.лв. и представляват 68.60% от общите приходи. Спрямо съответния период на 2012 година те се увеличават с 13558.21 %.

        Към 31 декември 2013г. дружеството показва печалба на акция в размер на 0.31лв.
        Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за IV-то трим. на 2013г.

        Собственият капитал на дружеството е 166196 хил. лв. , като спрямо същия период на 2012г. се е увеличил с 4.99 %.

        Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София през периода октомври-декември 2013г.:
        Общ брой изтъргувани акции: ( 559573 бр. акции )
        Общ брой сделки: ( 166 бр. )
        Минимална цена: ( 0.822 лв. )
        Максимална цена: ( 0.900 лв. )
        Среднопретеглена цена: ( 0.860 лв. за акция. )

        *Обобщената информация не обхваща сделки с акции на дружеството сключени на нерегулиран пазар."(Не е препоръка за нищо,дори за търговия с акции на "Б.Ф.Б."-то)

        Както Ал. Николов сподели експертното си мнение тук
        професионалните инвеститори имат много по-големи планове относно възстановяването на БГ фондовиат пазар в сравнение с играчите, дебнещи да вържат за промоция Пица+Кола, Бира+2 кебапчета и т.н. ...

        нека пазара покаже силата си ... СЕГА!!! и нека балъците да започнат да залагат коли,апартаменти, тъщи, роднини, къщи и обувки за да започнат да купуват 'Артии на БФБ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
          той и хима на 1.20 лв им беше скъп на някои, но сега го купуват на 2.20лв. Разбира се това не е препоръка за сделка с акции, нито твърдя че цената ще стане 2.20, но е ридно да отбележим че е и мало такива цени преди 5г
          Много,ама много си прав.А и ето малко инфо за холдинга от една друга медия- "Дружеството Индустриален Холдинг България АД е реализирало печалба към четвъртото тримесечие на 2013г., в размер на 21047 хил. лв.

          Общите приходи са 26679 хил. лв., което е с 17.98 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат ръст от 27.19 % спрямо предходния период до 3808 хил.лв.

          Нетните приходи от продажби в края на четвъртото тримесечие на 2013г. са в размер на 18 302 хил.лв. и представляват 68.60% от общите приходи. Спрямо съответния период на 2012 година те се увеличават с 13558.21 %.

          Към 31 декември 2013г. дружеството показва печалба на акция в размер на 0.31лв.
          Данните са от Баланс/Отчет на дружеството за IV-то трим. на 2013г.

          Собственият капитал на дружеството е 166196 хил. лв. , като спрямо същия период на 2012г. се е увеличил с 4.99 %.

          Обобщена информация за търговията с акции на дружеството на БФБ – София през периода октомври-декември 2013г.:
          Общ брой изтъргувани акции: ( 559573 бр. акции )
          Общ брой сделки: ( 166 бр. )
          Минимална цена: ( 0.822 лв. )
          Максимална цена: ( 0.900 лв. )
          Среднопретеглена цена: ( 0.860 лв. за акция. )

          *Обобщената информация не обхваща сделки с акции на дружеството сключени на нерегулиран пазар."(Не е препоръка за нищо,дори за търговия с акции на "Б.Ф.Б."-то)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от repo na repoto Разгледай мнение
            а пък на мен над 1.20 ми е скъпа вече.......
            той и хима на 1.20 лв им беше скъп на някои, но сега го купуват на 2.20лв. Разбира се това не е препоръка за сделка с акции, нито твърдя че цената ще стане 2.20, но е ридно да отбележим че е и мало такива цени преди 5г

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
              Акцията е прекрастна!
              а пък на мен над 1.20 ми е скъпа вече.......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                Какво става момчета, акцията се раздвижи последния месец +35%, а хима дали има и +5% за последния месец, така че е нормално на някои да не им харесва тази позиция
                Акцията е прекрастна!

                Коментар


                • Какво става момчета, акцията се раздвижи последния месец +35%, а хима дали има и +5% за последния месец, така че е нормално на някои да не им харесва тази позиция
                  Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                  Коментар


                  • ще има добро развитие и тук!
                    беше една от най-ликвидните компании.
                    да не би само с корабчета да се занимава...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      абе точно тая огромна експозиция дето са заели към корабен бизнес ме възпря да скоча и аз тука... че той е много хлъзгав...
                      А и яко на ливъридж са се намятали...
                      вярно имат стабилен гръб от Алианц БГ ама те и тези неща си имат лимит...
                      Мен ме кефи корабния бизнес, но не ме кефи ливъриджа, имам тук и ще продължавам да ги държа с години - все пак това е компанията с най-силна глобална експозиция на нашата борса, но този ливъридж ме възпира сериозно да поддържам голям процент тук.

                      Коментар


                      • Тук е дърво.
                        Veni, Vidi, Vici

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          И аз мисля като Батя. Прекалено рискова ми се вижда с тези кораби. Ако вземат да продадат някой кораб може и да си взема няколко бройки но при този баланс не пипам

                          Не е препоръка! Успех!
                          А не трябва справка ти, пиб и батя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            абе точно тая огромна експозиция дето са заели към корабен бизнес ме възпря да скоча и аз тука... че той е много хлъзгав...
                            А и яко на ливъридж са се намятали...
                            вярно имат стабилен гръб от Алианц БГ ама те и тези неща си имат лимит...
                            И аз мисля като Батя. Прекалено рискова ми се вижда с тези кораби. Ако вземат да продадат някой кораб може и да си взема няколко бройки но при този баланс не пипам

                            Не е препоръка! Успех!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              абе точно тая огромна експозиция дето са заели към корабен бизнес ме възпря да скоча и аз тука... че той е много хлъзгав...
                              А и яко на ливъридж са се намятали...
                              вярно имат стабилен гръб от Алианц БГ ама те и тези неща си имат лимит...
                              Точно ти си в най-големите дървета

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                                Хубаво се надъхвате, ама имайте едно наум, че цените на шипинга се сринаха от началото на годината и не ви очакват добри отчети скоро
                                абе точно тая огромна експозиция дето са заели към корабен бизнес ме възпря да скоча и аз тука... че той е много хлъзгав...
                                А и яко на ливъридж са се намятали...
                                вярно имат стабилен гръб от Алианц БГ ама те и тези неща си имат лимит...

                                Коментар

                                Working...
                                X