IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За пореден път доказа глупоста си.Само хартии , където има обратно изкупуване спадат по - малко на шуса.Тук е имало няколко пъти.., но ти си слабоумна и нито мислиш, нито помниш, нито искаш да се учиш.Да повтаряш умни мисли не те прави умна- намери друга област за изява- тук само губиш или това ти доставя удоволствие.
    Кажи сега какво чакаш още от инвестициите си в ОЦК и Моста

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ти ли с твоята мизерна заплатка ще крепиш..Тук вече съм над 50% от покупката- ти колко си при Моста и ОЦК.При Бедо и Банев също ли имаш инвеститорке смешна
      Дано се намери поне нещо друго да ти дадат да крепиш
      И тук не си познал. Работя на поръчка, (дори мога да си позволя и да си я избирам коя). Не виждаш ли, че цял ден мога да си позволя да чатя. А бедо и банев са ти запазена марка, след моста и патката обикновено следва в репертоара ти и нещо за тях. Там не е моя работа, не им се бъркам, Ти явно по-добре ги разбираш техните, а и все за тях подпитваш
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Шусовете ще са навсякъде.
        Надяваме се, да има и хартии, които ще удържат на шусове, особено, ако пък и наближаващите след 10-тина дни отчети го докажат
        Недей с лошото толкова, че на Киро ще му паднат пломбите ако започне и на теб да обяснява за ъп-а
        Надяваме се, да има и хартии, които ще удържат на шусове, особено, ако пък и наближаващите след 10-тина дни отчети го докажат
        Исках да кажа, че според мен, може да има и хартии на бфб за които се изкушавам да мисля, че ще удържат и на шус. Мисля, обаче също, че тази хартия не е от тях. Лошо. Тук бай Киро ще разчита на нещо свише да му крепи картоните. За дивидент пък не ми се и коментира. Хартията е основно за ценители на крепенето.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Ти ли с твоята мизерна заплатка ще крепиш..Тук вече съм над 50% от покупката- ти колко си при Моста и ОЦК.При Бедо и Банев също ли имаш инвеститорке смешна
          Дано се намери поне нещо друго да ти дадат да крепиш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Прецаканке тук има кои да потдържат акцията, ама ти си виж ОЦК и Моста да не ти окапе косата от прецакване.Няма да свършат глупачките нали Костолани
            Кире, кой мислиш че ще ти крепи специално пък на тебе твоите избушеняци, не си правиш илюзии, че ще съм аз нали ?
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Прецаканке тук има кои да потдържат акцията, ама ти си виж ОЦК и Моста да не ти окапе косата от прецакване.Няма да свършат глупачките нали Костолани

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Шусовете ще са навсякъде.
                Недей с лошото толкова, че на Киро ще му паднат пломбите ако започне и на теб да обяснява за ъп-а
                Надяваме се, да има и хартии, които ще удържат на шусове, особено, ако пък и наближаващите след 10-тина дни отчети го докажат
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Мисълта ми беше за обратното.... там са май прескочили горната граница...
                  Na kolko им е обратното, г-н Монти ?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                    Тепърва ще му гледате ауспуха на холдинга
                    Запасил съм се.Добър е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Шусовете ще са навсякъде.
                      Тепърва ще му гледате ауспуха на холдинга

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        И тук ли започва шуса ? Отчет нещо, или вътрешнярите знаят защо ?
                        Шусовете ще са навсякъде.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Не ми се вярва да дават дивидент тук. Най-много някое ново увеличение на капитала
                          Скоро ли е това оса. а и Имат ли вече материали за Оса - какви въпроси мислят да обсъждат
                          Мисълта ми беше за обратното.... там са май прескочили горната граница...

                          Коментар


                          • Прецаканке, а ти от Краси колко дивидент ще вземеш, или от Еврохолда чакаш.Може краси да ти прати картичка от ракетата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Няма я кака а батко го устройва цената и не се включва....
                              След ОСА и той ще се покаже...
                              Не ми се вярва да дават дивидент тук. Най-много някое ново увеличение на капитала
                              Скоро ли е това оса. а и Имат ли вече материали за Оса - какви въпроси мислят да обсъждат
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                И тук ли започва шуса ? Отчет нещо, или вътрешнярите знаят защо ?
                                Няма я кака а батко го устройва цената и не се включва....
                                След ОСА и той ще се покаже...

                                Коментар

                                Working...
                                X