IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
    Много надъхани имаше преди месец-два, а сега нещо се спаружи акцията
    Сега са омърлушени

    Коментар


    • Отчета ми изглежда нормален.
      Притеснява ме обаче отчета на ODES - голям спад в приходите и сочна загуба. Според мен това е признак, че морският транспорт все още е далече от възстановяване. Възможно е разбира се повечето кораби да са били заети с работа и затова да е спаднал ремонта, което сочи обратното - силен фрахтов пазар.

      Коментар


      • Много надъхани имаше преди месец-два, а сега нещо се спаружи акцията

        Коментар


        • Тук, някой да не е чел утрешен вестник?!

          Коментар


          • Нали всички купуваме на дъното ,къде е проблема?

            Коментар


            • Много го мислите тук

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Приемам! Нямам хартия, признавам, съответно спирам!
                Разбира се кирето има и той да си решава.
                Окупатори! Провокатори!
                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bond009 Разгледай мнение
                  Моля да спрете - пишете само в теми където имате акции.Не сме длъжни да ви търпим.
                  Приемам! Нямам хартия, признавам, съответно спирам!
                  Разбира се кирето има и той да си решава. Като има хартията има си и правото, да си списва. Чудя се дали да не взема една хартия, колкото да имам право и аз да пописвам, но - соломоновско решение - да видим, как ще се представи първо за отчета
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Моля да спрете - пишете само в теми където имате акции.Не сме длъжни да ви търпим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro
                      Ето каза си какво търсиш на борсата- по голяма омбрела.Разбрах те , че си кифла и не разбираш от инвестиции.Тъпа си щом говориш за диплене на пари..но на село е така.Кажи сега къде имаш покупки и по колко, за да не лъжеш така селски след една година.Също кажи защо прогнозата ти мизерна селтачке днес за ИХЛБЛ не се сбъдна за шуса.За омбрелата не мога да ти помогна- рядко има мъже , които искат да са със тъпи и прости, завистливи жени
                      Никой не говори за диплене. Само казах, че докато не си кеширал, то и упоменаването на какъвто и да е книжен процент няма смисъл даже да се коментира. Докато обменнния курс е виртуален, хвалбите за профита най-добре отнасяй само в селската кръчма. Но едва ли ще ти върже селската пръчка. Ето направих ти и безплатна прогноза - Сега ще знаеш, че дори и селската пръчка ще иска реални кинти за да й платиш сметката С хартии и пред нея няма да ти се отвори парашута Нищо, че си велик инвеститор, хвалбите за хартиените %-ти ще са повод за наздравиците със селчовците, а за пръчката уви няма как да свърши работа
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                        Това е на Кирето пакета, който цял ден го размахва пред носа на Прецаканото, ама тя нещо не му връзва
                        Ми тя сигурно на големи пакети кълве

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                          Що ми се стори, че някакъв пакет ми се мярна.
                          Това е на Кирето пакета, който цял ден го размахва пред носа на Прецаканото, ама тя нещо не му връзва
                          Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                          Коментар


                          • Що ми се стори, че някакъв пакет ми се мярна.

                            Коментар


                            • Искаш ли да направим едно басче- да си сравним сделките , портфеилите и парите- да те видя ти каква овча глава си.Знам, че не искаш- такива жалки кифли са по приказките, ако си намериш мъж и на него все кусури ще му намираш и все ще си недоволна..Ех тези комплекси и тази претенциозна простотия..И за какви поръчки работиш- да чистиш апартаменти ли или да гледаш баби в Гърция.Аз тук направих досега 50%, а ти пак хвана на марко омбрелата- нали
                              Last edited by Kiro; 16.04.2014, 16:52.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                За пореден път доказа глупоста си.Само хартии , където има обратно изкупуване спадат по - малко на шуса.Тук е имало няколко пъти.., но ти си слабоумна и нито мислиш, нито помниш, нито искаш да се учиш.Да повтаряш умни мисли не те прави умна- намери друга област за изява- тук само губиш или това ти доставя удоволствие.
                                Кажи сега какво чакаш още от инвестициите си в ОЦК и Моста
                                Ами да знаем че сте соц-букови глави, но е късно за вас да се оправите. В соца сте се набирали за партийци и сега ви е трудно да сте гъвкави. По същия начин вероятно си се накалмучил в петрол на 5 лева за да продаваш на 6.50. Хвана на марко чадъра. Та нали всяка година там е било така. Кой ще се усъмни, че в един момент нещата ще са други. За вас винаги всичко е ясно, неизменно и изцяло предсказуемо. Освен че купуваш на дъно, продаваш и на връх. Само не знам защо вече върха го минахте а още сте тука чакаш дивидента ли ? Оня дивидент- от книжната печалба ли ? Дано не ви го дадат в хартии, че ще измъкнеш пак тихомълком, за да кажеш на "глупаците",. как си излязъл с профит, докато си ги баламосвал из форума
                                Last edited by precakanoto; 16.04.2014, 16:49.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X