IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ~ 4,8 Мио. загуба. малък + cash flow... за мен не е buy !!! други мнения???

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      Още не съм влязъл. Но си ми е стара тръпка това дружество
      Имаш още малко време

      Коментар


      • Още не съм влязъл. Но си ми е стара тръпка това дружество

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Миналата седмица малко преструкторирах и се оглеждам и тук. Ако не стане гръцки фал, мисля краткосрочно 15тина % ще дигне. За по-нататък .....не се чувствам достатъчно велик да кажа
          Добре дошъл ) 15% краткосрочно не ми отива на ника Неконсолидирания и отчетите на някои дъщерни които видях ми говорят за много повече от 15 % Скоро ще се разбере.

          Коментар


          • Миналата седмица малко преструкторирах и се оглеждам и тук. Ако не стане гръцки фал, мисля краткосрочно 15тина % ще дигне. За по-нататък .....не се чувствам достатъчно велик да кажа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Точно за което говоря - хоризонта на масовката - месец, най-много годинка и трябва да съм милионер
              Успех със семкаджийските отигравания!

              ти беше милионер..... преди година ......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Защо си правиш труда да му отговаряш на монти?
                Мариян е посочил в статия какъв е размера на Софикс сертификата, всеки може да види каква е тежестта на ИХЛБЛ в индекса и да си сметне колко акции прави това. не може да си направи елементарно изчисление и те провокира да му свършиш работата. Само игнор за такива индивиди!
                Броя от вчера да ли милионер ще станеш или ще ти събираме и на теб помощи за да си платиш интернета.....
                даже и знаеш казва че теглото е най малко 300 К....ама какво да очакваме от теб....
                може би ЧСИ.....и спиране троленето във форума....
                Last edited by chronos; 20.05.2015, 10:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Браво!
                  И двата пакета ли са твои?
                  Ха-ха-ха хубав въпрос, не точно взех над 10к, което не е чак толкова много, но е добро начало за изграждане на хубава позиция Според теб накъде ще потегли?

                  Коментар


                  • Браво!
                    И двата пакета ли са твои?

                    Коментар


                    • Влязох стабилно днес, мисля че ще видим поне 10-20% ръст в рамките на няколко мес. Дружеството показва добри резултати в последните отчети, а и мениджмънта е сравнително коректен. Успех на акционерите!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                        не манипулирам, а си казвам мнението. първо, моите сметки не ме подведоха досега при другите софикс компании (справка еврохолд темата), т.е. не смятам че за продаване са били над 400 хил, по-скоро над 300, като считам, че по-рано през месеца индексният продаде вече един пакет. второ, продава се през юг маркет, не мога да знам дали само през тях, но определено те не са посредник на индексния.
                        Защо си правиш труда да му отговаряш на монти?
                        Мариян е посочил в статия какъв е размера на Софикс сертификата, всеки може да види каква е тежестта на ИХЛБЛ в индекса и да си сметне колко акции прави това. не може да си направи елементарно изчисление и те провокира да му свършиш работата. Само игнор за такива индивиди!
                        Last edited by chronos; 20.05.2015, 10:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                          не манипулирам, а си казвам мнението. първо, моите сметки не ме подведоха досега при другите софикс компании (справка еврохолд темата), т.е. не смятам че за продаване са били над 400 хил, по-скоро над 300, като считам, че по-рано през месеца индексният продаде вече един пакет. второ, продава се през юг маркет, не мога да знам дали само през тях, но определено те не са посредник на индексния.
                          Даже и 300 К да са ,търсят се още най малко 120 К ако приемем че днешните сделки не са на индексния.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Сигурен ли си....
                            на 8 са минали само 180 К а експозицията е над 400 К....
                            да беше батя който както винаги манипулира, но ти.....
                            не манипулирам, а си казвам мнението. първо, моите сметки не ме подведоха досега при другите софикс компании (справка еврохолд темата), т.е. не смятам че за продаване са били над 400 хил, по-скоро над 300, като считам, че по-рано през месеца индексният продаде вече един пакет. второ, продава се през юг маркет, не мога да знам дали само през тях, но определено те не са посредник на индексния.

                            Коментар


                            • Аз си ги закръглих С оглед предстоящия отчет цената е перфектна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                                не са на индексния
                                Сигурен ли си....
                                на 8 са минали само 180 К а експозицията е над 400 К....
                                да беше батя който както винаги манипулира, но ти.....

                                Коментар

                                Working...
                                X