IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Индустриален Холдинг България (IHB / IHLBL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Долара е надолу, май ще има преоценки този път в наша полза
    Май ще има ЪП ЪП ЪП

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
      Че какво му е на холдинга, правят обратно изкупуване, последното 3м са на сносна печалба, имат солиден ПФ като акционер Просто борсата ни е умряла като цяло в момента..
      Долара е надолу, май ще има преоценки този път в наша полза

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Тоя холдинг и той една мъка.Не знам само Алианц защо се набълбукаха така в него.Въобще Алианца удари много греди и по действията си излиза че са пълни некадърници.Тоя холдинг толкова умряла работа е акцията му че не е за приказване.
        Че какво му е на холдинга, правят обратно изкупуване, последното 3м са на сносна печалба, имат солиден ПФ като акционер Просто борсата ни е умряла като цяло в момента..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Тоя холдинг и той една мъка.Не знам само Алианц защо се набълбукаха така в него.Въобще Алианца удари много греди и по действията си излиза че са пълни некадърници.Тоя холдинг толкова умряла работа е акцията му че не е за приказване.
          Еми така са нещата. Този Алианц тук не е като онзи Алианц там

          Коментар


          • Тоя холдинг и той една мъка.Не знам само Алианц защо се набълбукаха така в него.Въобще Алианца удари много греди и по действията си излиза че са пълни некадърници.Тоя холдинг толкова умряла работа е акцията му че не е за приказване.

            Коментар


            • През ноември 2015 г. във връзка с взетото решение за обратно изкупуване на акции, Индустриален холдинг България АД е придобил 100 000 броя собствени акции при средно претеглена цена за една акция 0.840 лв.

              Общият брой на притежаваните собствени акции към 30.11.2015 г. е 1 089 255 броя акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                Не знам къде ги видя 1,6 мил..........аз със моето техническо образование виждам 579 хиляди загуба което си е доста по добре пак от 3642 хил загуба за съпоставимия период мин. година.Иначе оперативната е супер ,а и приходите скачат и те със около 7 процента.
                Само за 3-то тримесечие говоря, колега

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Мен ли ми се привижда, или наистина имаме 1,6 мил. печалба за третото тримесечие

                  също има добър ръст на оперативната печалба за 9м

                  01.01.2015г.-30.09.2015г./ 01.01.2014г.-30.09.2014г.

                  Печалба / загуба от оперативна дейност 7,440 / 4,290
                  Не знам къде ги видя 1,6 мил..........аз със моето техническо образование виждам 579 хиляди загуба което си е доста по добре пак от 3642 хил загуба за съпоставимия период мин. година.Иначе оперативната е супер ,а и приходите скачат и те със около 7 процента.

                  Коментар


                  • Мен ли ми се привижда, или наистина имаме 1,6 мил. печалба за третото тримесечие

                    също има добър ръст на оперативната печалба за 9м

                    01.01.2015г.-30.09.2015г./ 01.01.2014г.-30.09.2014г.

                    Печалба / загуба от оперативна дейност 7,440 / 4,290
                    Last edited by dex; 30.11.2015, 12:23.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение
                      Добре, че са тези 14 милиона от дивиденти, та като се извадят разходите, да останат 10 милиона печалба. Не съм впечатлен... Не е препоръка за покупко-продажба.
                      Ами нали е холдинг,нормално е да печели от дивиденти от дъщерните!Виж на консолидирана основа е друго вече!

                      Коментар


                      • Добре, че са тези 14 милиона от дивиденти, та като се извадят разходите, да останат 10 милиона печалба. Не съм впечатлен... Не е препоръка за покупко-продажба.

                        Коментар


                        • http://www.bulgariaholding.com/bg/in...port_quarter=3

                          Нищо не казвате за отчета

                          Коментар


                          • Добре е, че имат обратно изкупуване, за да им продадем боклучавите им акции. Имах по-добро мнение за този холдинг, но вече съм тотално огорчен от липсата на всякаква прозрачност за неговото развитие...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              През септември 2015 г. във връзка с взетото решение за обратно изкупуване на акции, Индустриален холдинг България АД е придобил 15 989 броя собствени акции при средно претеглена цена за една акция 0.864 лв.
                              ще се научат как се подпира ,защото скоро могат да ги заринат....ако не се вземат в ръце...
                              не става да се сложи една десетка и някой да ти изсипе на ниска цена ,трябва и да купуваш с малко и на високо....за да дадеш надежда на държатели на артии....

                              Коментар


                              • През септември 2015 г. във връзка с взетото решение за обратно изкупуване на акции, Индустриален холдинг България АД е придобил 15 989 броя собствени акции при средно претеглена цена за една акция 0.864 лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X