IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ""Има заявен инвеститорски интерес и правителството ще го подкрепи под всички възможни форми освен пряко финансово участие", отговори министър-председателят. Държавата ще облекчи административните процедури и ще улесни инвеститора той да постигне успех, увери той."
    http://www.dnevnik.bg/biznes/compani.../?ref=substory
    Такива новини не са за инвеститори с доматени сърца
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Нещо няма акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Това да - виждал съм как търсят водопроводните тръби на опустошено от тях предприятие ... с металотърсач
        Що се отнася до комбината Кремиковци - от много години не могат и да си помислят да минат оградата.
        Ще им остане голяма травма -трябва да им търсим терапевт. Къде е Импето да им помогне
        Да да съгласно съм - Импето най-добре ще им помогне, може да ги излекува и дори да ги освободи от мъките завинаги
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Не ги вземай за прости мангалите. Те си берат желязото когато си искат. 20 кинта на ден за тях е надница. Ходят, ровят, намират и "берат" - като върколаци са и го надушват желязото от разстояние
          Това да - виждал съм как търсят водопроводните тръби на опустошено от тях предприятие ... с металотърсач
          Що се отнася до комбината Кремиковци - от много години не могат и да си помислят да минат оградата.
          Ще им остане голяма травма -трябва да им търсим терапевт. Къде е Импето да им помогне
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Аз от него бех направил голф игрище за ромите - хем ще усвоя малко средства за интеграция + още толкова за ре култивиране на земята, хем ще им намеря занимание - за да им се отвлече вниманието от основната дейност. Като се замисля може и от бюджета на МВР да отпуснат по подобен проект
            Не ги вземай за прости мангалите. Те си берат желязото когато си искат. 20 кинта на ден за тях е надница. Ходят, ровят, намират и "берат" - като върколаци са и го надушват желязото от разстояние
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              А с кремиковци какво стана, за него няма ли, да драснеш нещо ?
              Аз от него бех направил голф игрище за ромите - хем ще усвоя малко средства за интеграция + още толкова за ре култивиране на земята, хем ще им намеря занимание - за да им се отвлече вниманието от основната дейност. Като се замисля може и от бюджета на МВР да отпуснат по подобен проект
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • А с кремиковци какво стана, за него няма ли, да драснеш нещо ?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  ОК, не съм предубеден към новините - независимо от източника им....
                  А и за какво са приятелите ако не си споделят
                  Всички бели все от приятели идват драскам ти на лично, че слухове много, а полза от тях няма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    Мога да ти кажа какво съм чул или по-точно какво се говори в банковите среди
                    ОК, не съм предубеден към новините - независимо от източника им....
                    А и за какво са приятелите ако не си споделят
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Някой може ли да "разчете" цената на Юнион в консолидирания
                      Мога да ти кажа какво съм чул или по-точно какво се говори в банковите среди

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Стенли Разгледай мнение
                        Придобиването бе финализирано след 30.09.2013 така, че трябва да се изчака следващото тримесечие.
                        Логично, благодаря
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Придобиването бе финализирано след 30.09.2013 така, че трябва да се изчака следващото тримесечие.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Joel Разгледай мнение
                            Някакво инфо по цената за Юнион ?
                            Някой може ли да "разчете" цената на Юнион в консолидирания
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Barky Разгледай мнение
                              А това, че можеш да банкираш от мобилния си телефон с този токен, я вдигна с 30 ст. Мисля, че няма грижи

                              Не е препоръка.
                              Само обаче ако тилифончето ти е смартфонче ...моето не е такова ..не съм изкарал толкоз за да си купя смартфонче ...аз си има Nokia с фенерче без интернет на нея няма толкова акъл и софтуер

                              Не е препоръка за ПК на ЦК

                              Коментар


                              • А това, че можеш да банкираш от мобилния си телефон с този токен, я вдигна с 30 ст. Мисля, че няма грижи

                                Не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X