IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Още няма цена .... А Мавродиев ще се сети като трябва да заработва нов мандат или нова службица
    Мавродиев явно и тои не знае още цената ..но някой друг я знае Дали тои не купува толкова настървено напоследък тук Просто предположение

    Не е препоръка за ПК на ЦК

    Коментар


    • Още няма цена .... А Мавродиев ще се сети като трябва да заработва нов мандат или нова службица
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Нашата борса е отчайваща. Няма инвеститори.

        Коментар


        • Тук няма ли да видим скоро изгрева

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
            На кои на мястото ? Аз единствено не искам да съм на мястото на комунистите
            Ника ти направо цепи не синдикати а синдичката )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Случая вече е ясен, на тези не искам да съм на мястото, ако мислиш друго нещо значи не познаваш действителноста.
              На кои на мястото ? Аз единствено не искам да съм на мястото на комунистите

              Коментар


              • Аз пък от как Яхниева беше либовница на един плужек наричан от доста хора топ-банкер, нещо много не и се връзвам на банковите коментари. Не знам защо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dosadnik Разгледай мнение
                  Точно така. Директно с еднопосочен билет към Белене. Какви са тея, та да си позволяват да отричат правата на бананките ? Долу съдийте, синдикатите и комунистите
                  Случая вече е ясен, на тези не искам да съм на мястото, ако мислиш друго нещо значи не познаваш действителноста.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                    Ха-ха и аз го гледам )) тия адвокати, съдийката и синдичката направо да бягат и то много бързо
                    Точно така. Директно с еднопосочен билет към Белене. Какви са тея, та да си позволяват да отричат правата на бананките ? Долу съдийте, синдикатите и комунистите

                    Коментар


                    • Ха-ха и аз го гледам )) тия адвокати, съдийката и синдичката направо да бягат и то много бързо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                        В момента гледам БНБ гледам открито с Валя Яхчиева. Тя в момента говори за банкИ пострадали от тази схема, а не за банкА.

                        Спомена за 4 банки (само бройка без имена), които са пострадали от подобна схема.

                        На мен лично ми се струва неприемливо някакви форумни герои постоянно да се изявяват в темата за ПИБ, когато чуят думата банка по телевизията
                        Хубаво айде тогава и по другите. Пощенска е със 60% лоши кредити вече. Доволен ли си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                          В момента гледам БНБ гледам открито с Валя Яхчиева. Тя в момента говори за банкИ пострадали от тази схема, а не за банкА.

                          Спомена за 4 банки (само бройка без имена), които са пострадали от подобна схема.

                          На мен лично ми се струва неприемливо някакви форумни герои постоянно да се изявяват в темата за ПИБ, когато чуят думата банка по телевизията
                          БНТ не БНБ

                          Коментар


                          • В момента гледам БНБ гледам открито с Валя Яхчиева. Тя в момента говори за банкИ пострадали от тази схема, а не за банкА.

                            Спомена за 4 банки (само бройка без имена), които са пострадали от подобна схема.

                            На мен лично ми се струва неприемливо някакви форумни герои постоянно да се изявяват в темата за ПИБ, когато чуят думата банка по телевизията
                            Veni, Vidi, Vici

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                              Тека за банки не се пише по форуми. Аз други неща намерих, пък и е стара история.
                              Що да не се пише така, в Белене ли ще ме вкарат
                              Стара , стара, колко да е стара ? Все в гъз 1,5 млн, и все в техния ... по точно на в гъза на депозиралите там

                              Коментар


                              • Тека за банки не се пише по форуми. Аз други неща намерих, пък и е стара история.
                                Last edited by al4en; 24.09.2013, 22:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X