IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
    Сутринта даваха по една телевизия в корабостроителницата в Бургас масови уволнения. Пак някакви интриги и далаверки там. Та между другото, работниците казаха, че ПИБ май била замесена пак с някакви кредити. Бе тези къде има желязо и руда са все там. К'ва е тази железарска банка, не мога да разбера. Желязото ги влече както магнит.
    Както се оказва желязото/скраба/цветните метали също било изчерпаем ресурс с дългосрочна переспектива за поскъпване. Само да не вземат накрая да плащат депозитите с кюлчета
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Сутринта даваха по една телевизия в корабостроителницата в Бургас масови уволнения. Пак някакви интриги и далаверки там. Та между другото, работниците казаха, че ПИБ май била замесена пак с някакви кредити. Бе тези къде има желязо и руда са все там. К'ва е тази железарска банка, не мога да разбера. Желязото ги влече както магнит.

      Коментар


      • Да не смутя някой ама да кажа ,че от вчерашните ми сделки съм объркан-купих от ПИБа ,а обиращите акции бяха от Карол . Знам ,че и двата посредника имат много клиенти и най вероятно действат от тяхно име ,но все пак ..............
        мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          според мен няма какво да се случи, те хубавите активиотдавна ги извадиха от ОЦК, там изобщо не ми е ясно какво се търгува.
          търгуват се някакви безумни надежди...
          горките акционери

          Коментар


          • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
            Странна работа с това ОЦК ..тия дни мина едно немалко пакетче - 400 к бройки ...на 7,5 ст ....дали не се мъти и нещо там с Хармони ....
            А инак предлагането до 2.7 какво е ми става смешно ... мога и аз да се напъна ...не скиорчетата

            Не е препоръка за ПК на ЦК
            според мен няма какво да се случи, те хубавите активиотдавна ги извадиха от ОЦК, там изобщо не ми е ясно какво се търгува.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Бамката е стабилна и голяма. Обслужването винаги ме е кефило и като цяло винаги съм я ползвал. Като включим и добрите отчети тук, как човек да не си купи акциЙ
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                Скиорчета са...
                А може да не се скиори, все пак срещу наклона или пък са, но да има някаква оптическа измама ако и утре продъжат тека значи измама ще да е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                  Е то конкретно по тоя кредит ПИБ взе цялото предприятие.
                  Странна работа с това ОЦК ..тия дни мина едно немалко пакетче - 400 к бройки ...на 7,5 ст ....дали не се мъти и нещо там с Хармони ....
                  А инак предлагането до 2.7 какво е ми става смешно ... мога и аз да се напъна ...не скиорчетата

                  Не е препоръка за ПК на ЦК

                  Коментар


                  • Скиорчета са...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от puf paf Разгледай мнение
                      определено,
                      ако трябва да перефразирам –

                      "Децата нямат спирачки"

                      Ха-ха не са деца обаче

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                        нЕма какво да ни спрЕ
                        определено,
                        ако трябва да перефразирам –

                        "Децата нямат спирачки"

                        Коментар


                        • нЕма какво да ни спрЕ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
                            То и кредитите към ОЦК бяха обезпечени, ама ....
                            Е то конкретно по тоя кредит ПИБ взе цялото предприятие.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
                              Дори и арменчето с офис до Света Неделя усеща ЖЕГАТА във врата си както казва Де Ниро в един известен филм

                              Не е препоръка ...за ПК на ЦК ..добър гейм и ask се заформя тук
                              Арменчето не е за подценяване

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                                Ако това се случи ще е много лесно ПИБ да стане банка номер 1 у нас
                                Дори и арменчето с офис до Света Неделя усеща ЖЕГАТА във врата си както казва Де Ниро в един известен филм

                                Не е препоръка ...за ПК на ЦК ..добър гейм и ask се заформя тук

                                Коментар

                                Working...
                                X