IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Ама вие следварително сте много силни бе!
    Давайте малко прогнози, заставайте зад тях с парите си и тогава ще ви видим!
    за това ти мнение - адмирации!
    Иначе конкретно по позицията - безкрайно надута спекулативно акция, при която абсолютно всички забравиха скелетите в гардероба, щото като расте и магаретата хвърчат, а алчнсотта бие страха. Реална цена - около 2 лева на акция
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Ама вие следварително сте много силни бе!
      Давайте малко прогнози, заставайте зад тях с парите си и тогава ще ви видим!
      Аре, миналата година го обсъждахме, сещай се. Аз между другото отдавна си нямам: пазар на 1,40 лв, продал на 3,20. Толкоз от мен. Не ги щъ.

      ПС: и преди писах, че БФБ сие за продажба, вий НЕ. в момента 7% от портфейла ми е на БФБ. И пак са много.
      Не се пали само!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

        Батя, миналата година беше времето. Нали си знаеш вече?! А за главоболията не си познал. И на 12,60 да беше отишла тази позиция, пак нямаше да я погледна. Абе тук кво стана с дивидента?!
        Ама вие следварително сте много силни бе!
        Давайте малко прогнози, заставайте зад тях с парите си и тогава ще ви видим!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Виж донякъде ги разбирам кибиците.. акцията им причини много главоболия и мъка докато растеше и направи над 250% възход и сега като има някакъв спад мед им капе на душичките. Та нека се порадват, че скоро пак мъка ги чака си мисля
          Батя, миналата година беше времето. Нали си знаеш вече?! А за главоболията не си познал. И на 12,60 да беше отишла тази позиция, пак нямаше да я погледна. Абе тук кво стана с дивидента?!

          Коментар


          • Батя съберете кинти за нов туит, какво му плащате !? Я виж докъде отиде от туит-база!?
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение
              Любопитно как някои хора коментират когато цената пада... Умници бол, но не и инвеститори. Да припомним: “Money talks, bullsh*t walks."

              .....
              Виж донякъде ги разбирам кибиците.. акцията им причини много главоболия и мъка докато растеше и направи над 250% възход и сега като има някакъв спад мед им капе на душичките. Та нека се порадват, че скоро пак мъка ги чака си мисля

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Qino Разгледай мнение
                Любопитно как някои хора коментират когато цената пада... Умници бол, но не и инвеститори. Да припомним: “Money talks, bullsh*t walks."

                Колкото до банката мен притеснява само резултатите по IFRS9. По-скоро сумата отколкото друго. Ако сумата е поправима, тогава и най-големите критици няма да имат какво да посочват, защото всичко ще е ясно.

                Ако бях на мястото на борда, щях да провизирам всичко то нулата, дори това да ми струва 1-2 години печалба.
                Направи го и започни на чисто. Ако могат да продадат нещо после, то ще е чиста печалба.

                Колкото до акционерите - повечето ще разберат стратегията, а ако не могат да продават.
                Колега не си прав, тук се коментира още повече когато цените се вдигат

                Коментар


                • Любопитно как някои хора коментират когато цената пада... Умници бол, но не и инвеститори. Да припомним: “Money talks, bullsh*t walks."

                  Колкото до банката мен притеснява само резултатите по IFRS9. По-скоро сумата отколкото друго. Ако сумата е поправима, тогава и най-големите критици няма да имат какво да посочват, защото всичко ще е ясно.

                  Ако бях на мястото на борда, щях да провизирам всичко то нулата, дори това да ми струва 1-2 години печалба.
                  Направи го и започни на чисто. Ако могат да продадат нещо после, то ще е чиста печалба.

                  Колкото до акционерите - повечето ще разберат стратегията, а ако не могат да продават.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Странно е, че изобщо някога си бил фен, но пък няма хубави и лоши акции, има хубави и лоши цени. Както казах, явно някой знае повече (за сделката между Експреснбанк и дск), което ще дойде като нов пиър и безумиците на КБС - най-големите загубеняци на финансовия пазар у нас, които вибаги купуват ултра скъпо, ще бъдат бързо забравени, нагласявайки се към новата реалност (нормалност). Гледаме мача - нямам, едва ли някога ще имам.

                    П.С. Колега Баларев, дано излезете читав оттук - казвам го без злоба, вече сме съакционери в разпределението
                    Оки Доки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      Пиб беше акцията, която ме мотивира да си открия кобос преди време. Пазарих на 1.07 баш когато бяха оклепали всички...но вече не съм фен. От Кремиковската 'сделка' нататък съм извън тази позиция.

                      успех на бятя и компания .. на мажовците по-скоро им бих пожелал да са повече банкери и по-малко бизнесмени.
                      Странно е, че изобщо някога си бил фен, но пък няма хубави и лоши акции, има хубави и лоши цени. Както казах, явно някой знае повече (за сделката между Експреснбанк и дск), което ще дойде като нов пиър и безумиците на КБС - най-големите загубеняци на финансовия пазар у нас, които вибаги купуват ултра скъпо, ще бъдат бързо забравени, нагласявайки се към новата реалност (нормалност). Гледаме мача - нямам, едва ли някога ще имам.

                      П.С. Колега Баларев, дано излезете читав оттук - казвам го без злоба, вече сме съакционери в разпределението
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Пиб беше акцията, която ме мотивира да си открия кобос преди време. Пазарих на 1.07 баш когато бяха оклепали всички...но вече не съм фен. От Кремиковската 'сделка' нататък съм извън тази позиция.

                        успех на батя и компания .. на мажовците по-скоро им бих пожелал да са повече банкери и по-малко бизнесмени.
                        Last edited by bertram; 26.03.2018, 16:11.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Тук предлагам някой да се обади на Каролев да пусне нов туит, че нещата отиват на зле
                          за едни 10 хил.лв. къде я закараха цената...

                          тц тц тц

                          п.п. срамота
                          Last edited by polki; 26.03.2018, 14:20.
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Тук предлагам някой да се обади на Каролев да пусне нов туит, че нещата отиват на зле

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Toва дори в страната на "Пеевски, Борисов & Co." няма как да стане ..... макар,че Радев е по-послушен дори от Искров.
                              Винаги има как да стане, проблем би бил само ЕС, ама ние затова и не се напъваме да влизаме в ЕЗ, че току виж цъфнали някои неща...
                              Обаче както се казва - цената пада с 20%, но всичко е точно
                              Дивиденти няма, но всичко е точно
                              Юлен не е на Цеко, нищо че премиерът слънце го казва, но всичко е точно
                              Крема е на някакъв 26 годишен сульо, но всичко е точно
                              Провизиите за 3 години са повече от тези за предишните 10, но всичко е точно
                              Тръбата на Потока излиза точно на нашето парцелче, но всичко е точно
                              каролев ще туити, и всичко пак ще е точно
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Toва дори в страната на "Пеевски, Борисов & Co." няма как да стане ..... макар,че Радев е по-послушен дори от Искров.
                                Дали? Аз не виждам особени проблеми да ставането. Важното е да не се коментира много и да не се вдига излишен шум.

                                Коментар

                                Working...
                                X