IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.mediapool.bg/pechalbata-n...ews279219.html
    Пак акционерите ще пиеме една студена вода

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение




      Ами айде и аз да добавя:

      * Прегледа на качеството на активите от БНБ мина перфектно, като беше из между банките с най-добри резултати;
      * Стрес теста не я изкара с отрицателен собствен капитал, като процента на отрицателеност не беше 3 пъти по-лош от този на "Монтепаски ди Сиена" (която пък се беше превърнала в нарицателно за проблемна за Европейската банкова система, като общо взето срина оценката на целия банков сектор в Западна Европа).
      * Нямаше ИЗРИЧНО предписание от БНБ да се увеличи Собствения капитал до 1 година, за да може да се стабилизир банката;
      * Въпреки че нямаше ИЗРИЧНО предписание от БНБ да се увеличи Собствения капитал до 1 година, Банката все пак направи такова - ей така за да подобри рисковия си профил и да демонстирира, че дори не е нужно БНБ да РАЗПОРЕЖДА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕДПИСАНИЕ, за да бъде изпълнено то.

      ​​​​​​​
      Хахаха, една наистина перфектна Бамка от където и да я погледнеш

      Коментар


      • Супер! В понеделник всички почваме да пазаруваме. Следваме Батя и усредняваме. Кога да чакаме ниво 7 лв.?

        Коментар



        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Мога да добавя. Донесла е също голяма печалба на инвеститорите и същите винаги са се чувствали сигурни в инвестицията си. Както и никога не е изпадала в ликвидна криза и не изправяла на тръни вложители те си. Също така финансира различни проекти изключително прозрачно. Поздрави
          Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
          и аз да добавя

          + всеки един кредит и кредитополучател се гледа да не е бушон
          + не се дават никакви милиони кредити на офшорки с център един безработен
          + при нужда собственика бърка в джеба и увеличава капитала както си трябва
          + ама по никакъв начин не участват в схеми патент на една друга банка
          + ама по никакъв начин не се пускат през някоя и друга година слухове за влизане на голям играч като акционер
          + изплащат редовно дивидент
          Ами айде и аз да добавя:

          * Прегледа на качеството на активите от БНБ мина перфектно, като беше из между банките с най-добри резултати;
          * Стрес теста не я изкара с отрицателен собствен капитал, като процента на отрицателеност не беше 3 пъти по-лош от този на "Монтепаски ди Сиена" (която пък се беше превърнала в нарицателно за проблемна за Европейската банкова система, като общо взето срина оценката на целия банков сектор в Западна Европа).
          * Нямаше ИЗРИЧНО предписание от БНБ да се увеличи Собствения капитал до 1 година, за да може да се стабилизир банката;
          * Въпреки че нямаше ИЗРИЧНО предписание от БНБ да се увеличи Собствения капитал до 1 година, Банката все пак направи такова - ей така за да подобри рисковия си профил и да демонстирира, че дори не е нужно БНБ да РАЗПОРЕЖДА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕДПИСАНИЕ, за да бъде изпълнено то.

          ​​​​​​​

          Коментар




          • [/QUOTСтига мрънкахте!Положението е такова каквото е!То няма да се промени!Продавайте ако ще продавате!
            Last edited by Scottie Pippen; 12.05.2018, 09:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


              Мога да добавя. Донесла е също голяма печалба на инвеститорите и същите винаги са се чувствали сигурни в инвестицията си. Както и никога не е изпадала в ликвидна криза и не изправяла на тръни вложители те си. Също така финансира различни проекти изключително прозрачно. Поздрави
              и аз да добавя

              + всеки един кредит и кредитополучател се гледа да не е бушон
              + не се дават никакви милиони кредити на офшорки с център един безработен
              + при нужда собственика бърка в джеба и увеличава капитала както си трябва
              + ама по никакъв начин не участват в схеми патент на една друга банка
              + ама по никакъв начин не се пускат през някоя и друга година слухове за влизане на голям играч като акционер
              + изплащат редовно дивидент

              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Случаят е много показателен....
                В портфейла ми в ИП изчезнаха 100 акции на БОРОСПОРТ...
                Оказа се, че мажо е направил увеличение на капитала с апортна вноска...Неморално, но законно ( дотук ).
                За дребните акционери има едно условие - или участваш в увеличението с пари или си ГУБИШ акциите...НИто съм разбрал, нито щях да участвам в това увеличение......Комунистите елед 1944г , вземаха собствеността и раздаваха облигации....
                Затова фондовия пазар - публичен или не е на такова дередже в БГ....

                пп А каква е връзката на БОРОСПОРТ с ПИБ.....? ( не знам с какво спекулираш колега, не знам....)
                пп Има разлика разбира се.....ПИБ е една голяма, уважавана, коректна, публична, партийно неангажирана, печеливша институция, която работи за просперитета на дребните акционери и вложители......Евала, машала....
                Мда,кофти преживяване е това,всъщност те не направиха ли същото с Пампорово АД преди 5-6 години.Като казваш "ГУБИШ" вероятно имаш предвид че се разводняват много или греша?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Случаят е много показателен....
                  В портфейла ми в ИП изчезнаха 100 акции на БОРОСПОРТ...
                  Оказа се, че мажо е направил увеличение на капитала с апортна вноска...Неморално, но законно ( дотук ).
                  За дребните акционери има едно условие - или участваш в увеличението с пари или си ГУБИШ акциите...НИто съм разбрал, нито щях да участвам в това увеличение......Комунистите елед 1944г , вземаха собствеността и раздаваха облигации....
                  Затова фондовия пазар - публичен или не е на такова дередже в БГ....

                  пп А каква е връзката на БОРОСПОРТ с ПИБ.....? ( не знам с какво спекулираш колега, не знам....)
                  пп Има разлика разбира се.....ПИБ е една голяма, уважавана, коректна, публична, партийно неангажирана, печеливша институция, която работи за просперитета на дребните акционери и вложители......Евала, машала....

                  Мога да добавя. Донесла е също голяма печалба на инвеститорите и същите винаги са се чувствали сигурни в инвестицията си. Както и никога не е изпадала в ликвидна криза и не изправяла на тръни вложители те си. Също така финансира различни проекти изключително прозрачно. Поздрави

                  Коментар


                  • Случаят е много показателен....
                    В портфейла ми в ИП изчезнаха 100 акции на БОРОСПОРТ...
                    Оказа се, че мажо е направил увеличение на капитала с апортна вноска...Неморално, но законно ( дотук ).
                    За дребните акционери има едно условие - или участваш в увеличението с пари или си ГУБИШ акциите...НИто съм разбрал, нито щях да участвам в това увеличение......Комунистите елед 1944г , вземаха собствеността и раздаваха облигации....
                    Затова фондовия пазар - публичен или не е на такова дередже в БГ....

                    пп А каква е връзката на БОРОСПОРТ с ПИБ.....? ( не знам с какво спекулираш колега, не знам....)
                    пп Има разлика разбира се.....ПИБ е една голяма, уважавана, коректна, публична, партийно неангажирана, печеливша институция, която работи за просперитета на дребните акционери и вложители......Евала, машала....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Момчета, помнете за БОРОСПОРТ и си правете сметката......

                      пп Да са живи и вечно страдащи....
                      Всъщност какъв е случаят с БОРОСПОРТ ,предполагам е важно и ще се радваме да хвърлиш светлина върху него.......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Момчета, помнете за БОРОСПОРТ и си правете сметката......

                        пп Да са живи и вечно страдащи....
                        и как да го помним като не го знаем? Съответно каква е връзката с банката и как да си направим сметката е пълна мъгла ..

                        Коментар


                        • Момчета, помнете за БОРОСПОРТ и си правете сметката......

                          пп Да са живи и вечно страдащи....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                            Нещо много хлъзгаво става тук!!!
                            Обичат ските и ги спонсорират.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                              Нещо много хлъзгаво става тук!!!
                              Еми на хората им е кеф да се возят на шейна, кво да се прави.. Помагаме доколкото можем
                              Записах се със 700*3,82 и днес, пък да видим ще помагаме ли и по-надолу ако решат да се пускат

                              Коментар


                              • Нещо много хлъзгаво става тук!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X