IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
    Аз продължавам да не изключвам увеличение на капитала. Отдавна бях казал, че не очаквам мажоритарите да извадят пари, но пък нали вдигнаха капитала на ББР и обявиха, че едното направление ще е за дялови участия директно в дружества, срещу безлихвена опцията за обратно изкупуване. Изключено ли е такова развитие?
    Като прибавиш и казуса "Банско" ......
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Аз продължавам да не изключвам увеличение на капитала. Отдавна бях казал, че не очаквам мажоритарите да извадят пари, но пък нали вдигнаха капитала на ББР и обявиха, че едното направление ще е за дялови участия директно в дружества, срещу безлихвена опцията за обратно изкупуване. Изключено ли е такова развитие?
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Едно си Цеко и то си бае-....

        -file:///C:/Users/User/Downloads/2020..._profit_bg.pdf

        http://www.x3news.com/download/?id=456217


        -...Цеко бе внеси и освежи,
        Цеко па неще...
        Last edited by inta53; 18.03.2020, 20:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vzhekoff Разгледай мнение

          И аз, беше 30 Януари според ексела ми. От тогава минахме и покрай 6-те лв., не мисля, че е невъзможно да се повтори Дай Боже !
          И аз... и по спомен май нямаше много оборот тогава
          Но за разлика от вас нямам никакво намерение да влизам пак.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            това беше акцията, която купих първа зимата/пролетта на бфб на 1.07-1.10лв за брой... 2009-та (пардон) ... гледам и не вярвам на ушите си, че за никакво време е стигнала близо до тези нива.
            нещата са на мазало, но навсякъде е така.
            И аз, беше 30 Януари според ексела ми. От тогава минахме и покрай 6-те лв., не мисля, че е невъзможно да се повтори Дай Боже !
            Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

            Коментар


            • Ма само как ще заапете питоня заедно с Цеко сифоня

              Коментар


              • това беше акцията, която купих първа зимата/пролетта на бфб на 1.07-1.10лв за брой... 2009-та (пардон) ... гледам и не вярвам на ушите си, че за никакво време е стигнала близо до тези нива.
                нещата са на мазало, но навсякъде е така.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                  ТУКА МНОУ ПРИЯТНО РЕЗВАНЕ НА ТРЕНДЛИНИЯТА
                  по коректната трендлиния е на 1.55-1.6

                  по лошото е че за Софикса е около 360 дългосрочната трендлиния, стигне ли до там - 1.6 тук ще е хубав спомен...
                  "the trend is your friend until the end..."

                  Коментар


                  • Форсмажорно събитие и фалшив пробив надявам се.. Ще поживеем, ще видим!

                    Коментар


                    • ТУКА МНОУ ПРИЯТНО РЕЗВАНЕ НА ТРЕНДЛИНИЯТА

                      Коментар


                      • Ето това е за всички любители на тезата, че в България не трябва да има български банки. Всички трябва да са собственост на чуждестранни финансови групи. Та ето ви фундаменталната разлика. Местните банки могат да вземат бързи решения спрямо ситуацията. Чуждестранните трябва да питат първо майката и да чакат някой да им отговори. При положение, че те са просто една част от всичките им финансови разчети и прогнози, то по-лесно е дакажат НЕ, от колкото да смятат на ново, а и сме твърде малки и нищожни за тях, за да ни правят реверанси.

                        Предложението ще важи за всички клиенти на Fibank – физически и юридически лица, които изпитват временни финансови затруднения да посрещат задълженията си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          Какво пак и се случи на тази банка?!

                          В петък - 13-ти в края н а работното време като се случат разни движения и по гърба ми започват да се разхождат мравки!
                          Добре че не са пеперуди в корема, хер Начев

                          Коментар


                          • Ами ще я направят ,като лотарията

                            Коментар


                            • И да му е ясно - все тая. Положението е неспасяемо.
                              За другата банка да не говорим. Там нещата са КРИМИНАЛНИ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Аз пък смятам че на бай цеко му е напълно ясно че това е последния му шанс да се измъкне …….. не оправи ли капитала на банката ????? жална му майка и господ не може да го спаси
                                що, какво ще стане ако не оправи капитала?

                                Коментар

                                Working...
                                X