IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...zonata-302293/
    Капиталовите буфери на една банка само ни делят от чакалнята на еврозоната

    Коментар


    • пазим тишина и чакаме ПИБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Moже само 1 нещо да означава, че УК ще има по един или друг начин доста скоро, надали ще е само от мажовците скръндзи, най вероятно и държавата ще се включи ( кой ти гледа подробности, криза е ! ).
        Остана и пазара Вторник едно 10-15% поне да даде, иначе ....съм ти и пазара.

        Освен ако пожарната пак не слъгва нещо...
        Не знам как ще стане,вече сме 10-то число а няма още карт бланш от КФН-то......ако ще се случва нещо едва ли ще е през БФБ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          И не само да живей, ми да добрува и да пребъде. Ама баце рекъл:

          Имаме да изпълним само едно условие, ще го направим незабавно и ще кандидатстваме отново за еврозоната. Тази криза ни показа, че тези, които са в чакалнята и в еврозоната ще получат милиони, а другите ще теглят кредити. Не трябваше да се огъвам за чакалнята на еврозоната. Виждате колко пари отпускат. България е в прекрасно финансово и икономическо структуриране, са мотивите на Бойко Борисов.

          Туй какво ли значи? И само да ме изтриете пак - цитирам самият Буда, дет се вика, тъй рече Заратустра
          Moже само 1 нещо да означава, че УК ще има по един или друг начин доста скоро, надали ще е само от мажовците скръндзи, най вероятно и държавата ще се включи ( кой ти гледа подробности, криза е ! ).
          Остана и пазара Вторник едно 10-15% поне да даде, иначе ....съм ти и пазара.

          Освен ако пожарната пак не слъгва нещо...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            И не само да живей, ми да добрува и да пребъде. Ама баце рекъл:

            Имаме да изпълним само едно условие, ще го направим незабавно и ще кандидатстваме отново за еврозоната. Тази криза ни показа, че тези, които са в чакалнята и в еврозоната ще получат милиони, а другите ще теглят кредити. Не трябваше да се огъвам за чакалнята на еврозоната. Виждате колко пари отпускат. България е в прекрасно финансово и икономическо структуриране, са мотивите на Бойко Борисов.

            Туй какво ли значи? И само да ме изтриете пак - цитирам самият Буда, дет се вика, тъй рече Заратустра
            Ами дано скоро наистина има развитие.. Доста спекулантски пари влязоха тук последните месеци и ще е супер ако спечелят добре и се развъртят после по други акции на БФБ.. Дето се вика, да се завърти колелото

            Коментар


            • Сигурно щеше да изстреля с десет двайсе стотинки поне

              Коментар


              • И не само да живей, ми да добрува и да пребъде. Ама баце рекъл:

                Имаме да изпълним само едно условие, ще го направим незабавно и ще кандидатстваме отново за еврозоната. Тази криза ни показа, че тези, които са в чакалнята и в еврозоната ще получат милиони, а другите ще теглят кредити. Не трябваше да се огъвам за чакалнята на еврозоната. Виждате колко пари отпускат. България е в прекрасно финансово и икономическо структуриране, са мотивите на Бойко Борисов.

                Туй какво ли значи? И само да ме изтриете пак - цитирам самият Буда, дет се вика, тъй рече Заратустра
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
                  Първа Инвестиционна Банка е най-добрата банка !!!!
                  Да живей!!!

                  Коментар


                  • Първа Инвестиционна Банка е най-добрата банка !!!!

                    Коментар


                    • Да споделя и аз моето виждане.. Отново няма конспирация!
                      Вчера Хим и ССВ качиха с по 7-8%. Просто имаше прилив на позитивизъм. ПИБ по същия начин тръгна да качва добре сутринта, но явно продавач с големичък пакет реши да се възползва от този ентусиазъм и взе да я запушва с айсберги за да пласира максимално количество на биковете.. И успя.. Акцията привлече много от горещите пари вчера, които търсиха подценена книга "която още не е избягала нагоре". Затова и този обем.
                      На закриващ аукцион се видяха останалите бройки.. към 6Т
                      Ако това е всичко останало на продавача - спешняк, ще му се вземат лесно и цената ще може да продължи нагоре, догонвайки другите кончета. Ако обаче има още доста по 6 ... ще се чакат по-добри дни... евентуално!

                      Коментар


                      • Щом при толкова обороция по позицията - 80Т акции са си цифра за клетата акцийка, имаше доволно посрещане и цената падна само с няколко стинки, значи са били подготвени. Кой, как и защо, ще разберем днес
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • На мен ми е по-интересно дали разпродажбите от вчера са свързани с изявлението по тв на ББ днес ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
                            Ако ББР спре финансирането на СГ Груп, дали ще пострадат облигационерите им?
                            Ние дори не знаем какво пише в този договор и отпусната ли е вече сумата, така че можем само да гадаем, а гадаенето, ако не води до славославяне на фибанкасъ, води до триене
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Ако ББР спре финансирането на СГ Груп, дали ще пострадат облигационерите им?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

                                Чакаме Жирардели да си купи акции по 5 лева.
                                За 5лв/книга не знам. но поне един туийт да им се откъсне от сърцето..

                                Коментар

                                Working...
                                X