IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Леле мале, каква я мислехме каква стана.. 8 лв. емисионна.. Шах с пешката!

    Коментар


    • Гледам най-ниска цена е била 1.45, който е продал на тази цената, ако съм на негово място ще съдя държавата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение

        100% имат вече договорен инвеститор на тази емисионна стойност!
        Сега го прочетох, ако е вярно, значи спадовете последния месец са биле пладнешки обир, не случайно още в началото ви писах - спрете борсата, за да не се крадат акциите на хората.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Айде, честито )) Утре ще е интересно...

          http://x3news.com/download/?id=459184
          100% имат вече договорен инвеститор на тази емисионна стойност!

          Коментар


          • Аиде на хаирлия да е !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              Има ли вече яснота как ще бъде увеличен капитала тук?
              Много ми липсва прозрачността по въпроса!
              Ако, властта ще предприема някакви мерки, свързани с тази банка за влизане в ERM 2, очакванията ми са да бъдат посочени първо лицата и институциите, евентуално, които ще се занимават с процеса, след това те да предложат какви действия и как ще бъдат постигнати със съответния срок.
              Не мисля, че искам много, напротив, дори минимизирам очакванията си, предвид практиката по света.
              Що да не ни пуснат без това увеличение, или при условия до края на годината да стане - сега е Корона вирус

              Коментар


              • Има ли вече яснота как ще бъде увеличен капитала тук?
                Много ми липсва прозрачността по въпроса!
                Ако, властта ще предприема някакви мерки, свързани с тази банка за влизане в ERM 2, очакванията ми са да бъдат посочени първо лицата и институциите, евентуално, които ще се занимават с процеса, след това те да предложат какви действия и как ще бъдат постигнати със съответния срок.
                Не мисля, че искам много, напротив, дори минимизирам очакванията си, предвид практиката по света.

                Коментар


                • Айде, честито )) Утре ще е интересно...

                  http://x3news.com/download/?id=459184

                  Коментар


                  • Най-учтиво и любезно моля модераторите да уточнят коя е темата, по която можем да пишем ?

                    Като пишем за "Първа Инвестиционна банка" в настоящата тема ("ТБ Първа инвестиционна банка (5F4 / FIB) ), постовете се трият поголовно.

                    Ако не можем да пишем мнения за "Първа Инвестиционна банка" тук, по коя тема можем да пишем ?

                    Благодаря предварително от името на всички съфорумци !

                    Коментар


                    • НАЙ

                      "the trend is your friend until the end..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                        Днес би трябвало да затворим над 1,52(според мен) и да кажем честито на купилите тия дни и жалко за РАЗпродавалите .

                        Успех пичове

                        Горното не е препоръка за покупка или продажба -само технически прочит на графиката
                        Ма вие мене май не ме слушате кво ви приказвам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Отвреме на време идва на себе си, ала обемите като цяло, обемитеее..не ме кефят особено. Ама от 2 буса спекуланти - толкоз.
                          Абе и в обороцията има подобрение на БФБ напоследък.. Дето си споделям с едни приятели.. Тази криза сякаш подейства като дефебрилатор на мъртвец на това БФБ.. Ама дано е дългосрочно раздвижването..
                          Last edited by mibova; 14.04.2020, 17:34.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                            Остана и пазара Вторник едно 10-15% поне да даде, иначе ....съм ти и пазара.
                            Отвреме на време идва на себе си, ала обемите като цяло, обемитеее..не ме кефят особено. Ама от 2 буса спекуланти - толкоз.
                            Last edited by mibova; 14.04.2020, 17:33.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                              Предполагам се шегуваш и знаеш, че Xetra-та умря. Това е заговор на световно ниво срещу банката.
                              Да, това беше в духа на Да живей..., Най-голямата и т.н

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                                след сделката с банката и после цял час никаква сделка. Пак ПИБ ли чакат че да започнат да търгуват
                                Предполагам се шегуваш и знаеш, че Xetra-та умря. Това е заговор на световно ниво срещу банката.

                                Коментар

                                Working...
                                X