IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До тук ли бяхме ?

    ЕЦБ: България вече не покрива всички Маастрихски критерии

    Страната ни се разминава с изискванията за конвергентност при инфлацията и дългосрочните лихвени проценти

    https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iterii-306005/

    "Заключението на ЕЦБ е, че правната рамка у нас все още не е в пълно съответствие с всички изисквания за приемане на еврото."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
      При вас виждат ли се оферти за правата?
      Една оферта купува на 0,001 и една продава на 0,002

      Коментар


      • При вас виждат ли се оферти за правата?
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Освен това скоро има и рожден ден .... Напоследък рожденните дати са дати-бенчмарк по календара на политиците ни .....
          Само трябва да внимават да не влезнат в ретроградния Меркурий, че никаква няма да я свършат
          Last edited by Zdravko; 10.06.2020, 12:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Естествено, че са реални, въображаемите са тези в главите на оптимистите/или песимистите/
            не, които са в главите на мажо с 85% собственост

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

              да не искаш да кажеш, че цените на БФБ са реални?!?
              п.п Специално по тази позиция 10-ина спекуланти движат цената ... и ако това е реално
              Естествено, че са реални, въображаемите са тези в главите на оптимистите/или песимистите/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Би ли се обосновал защо няма как ?
                Иначе не им пука да записват милиони при ипота на дабъл спрямо реалното цени....защо да е невъзможно тук ?
                да не искаш да кажеш, че цените на БФБ са реални?!?
                п.п Специално по тази позиция 10-ина спекуланти движат цената ... и ако това е реално

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение



                  тук няма как ПФ да точат парите на спестителите както в други позиции, а цената е висока за малкото останали спекуланти-инвеститори.

                  остава #КОЙ и/или Държавата.
                  Би ли се обосновал защо няма как ?
                  Иначе не им пука да записват милиони при ипота на дабъл спрямо реалното цени....защо да е невъзможно тук ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                    А аз мога ли да попитам защо главите ви са пълни само със схеми, а очите ви шарят за дупки в системата? Това ли е смисълът на тая клета борса?
                    аз досега си мислех, че смисъла е да купя нещо и после да го продам по-скъпо .... ама нека да чуем какъв е смисъла всъщност?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                      А аз мога ли да попитам защо главите ви са пълни само със схеми, а очите ви шарят за дупки в системата? Това ли е смисълът на тая клета борса?
                      за момента точно това е.

                      тук няма как ПФ да точат парите на спестителите както в други позиции, а цената е висока за малкото останали спекуланти-инвеститори.

                      остава #КОЙ и/или Държавата.

                      обаче напоследък рязко се съкращава броя на придворните мултимилионери, което също е проблем за реализиране на 'пазарни схеми' от сорта на 'ти вземи онова, а ние ще те оставим да работиш '

                      поздрави и успех

                      не е препоръка за нищо!
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Защото сме българи, живеем в тази страна, търгуваме на точно тази борса. И най-вече сме се нагледали на почти всичко, та те така те, както казва баджанака ми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                          А дали няма да бъде изтълкувано като манипулация?
                          сериозно ли? Ами, че кои оферти на борсата не са манипулация и кои са ?

                          Коментар


                          • А аз мога ли да попитам защо главите ви са пълни само със схеми, а очите ви шарят за дупки в системата? Това ли е смисълът на тая клета борса?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                              Значи ако днес се купят права ще е от "правилния" човек. Ако се намесят такива дето не мислят да плащат после само ще се вдигне цената на правата, което е добре за имащите. Въпросът ми е ако аз си сложа оферта купува за всички права на някаква добра цена после мога ли да я отегля ПОСЛЕДНИЯ момент?
                              А дали няма да бъде изтълкувано като манипулация?

                              Коментар


                              • Значи ако днес се купят права ще е от "правилния" човек. Ако се намесят такива дето не мислят да плащат после само ще се вдигне цената на правата, което е добре за имащите. Въпросът ми е ако аз си сложа оферта купува за всички права на някаква добра цена после мога ли да я отегля ПОСЛЕДНИЯ момент?

                                Коментар

                                Working...
                                X