IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

    И днес правителството прие 9% ДДС случайност, не мисля !
    А не е ли още по странно, че точно днес излиза този доклад, в деня на търга за правата на банката ? Удобно извинение да не се случи увеличението на капитала ! Удобно извинение и за правителството, като кажат, че не ние не искаме да влезем в еврозоната, а ЕЦБ не ни иска там !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Защо ме питаш мен. Не аз трябва да отговарям, а БМБ и Горанов. Ако питаш мен отдавна трябваше да сме в Еврозоната, да сме подали още преди 10 г. Техен е гафът, че толкова късно кандидатстваме, да се надяваме и кръстим да го оправят.
      Да разбираме ли и, че няма да гласуваш за тях !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
        До тук ли бяхме ?

        ЕЦБ: България вече не покрива всички Маастрихски критерии

        Страната ни се разминава с изискванията за конвергентност при инфлацията и дългосрочните лихвени проценти

        https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iterii-306005/

        "Заключението на ЕЦБ е, че правната рамка у нас все още не е в пълно съответствие с всички изисквания за приемане на еврото."
        И днес правителството прие 9% ДДС случайност, не мисля !
        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Хари, ти купувай- нали си сигурен..
          Хари най много да се прекръсти на Хари Потър ! И той нищо няма да купи, сигурен съм, че няма акции, а само си драска тук !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Хари, ти купувай- нали си сигурен..
            Ха-ха-ха... това ме разсмя...
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Хари, какво станА? Ще има ли влизане в еврозоната, или няма да има??
              Защо ме питаш мен. Не аз трябва да отговарям, а БМБ и Горанов. Ако питаш мен отдавна трябваше да сме в Еврозоната, да сме подали още преди 10 г. Техен е гафът, че толкова късно кандидатстваме, да се надяваме и кръстим да го оправят.

              Коментар


              • Хари, ти купувай- нали си сигурен..

                Коментар


                • Решението за прием е и политическо, както и за Шенген..Как да ни вярват, когато всеки ден гърмят сигнали за корупция..
                  ЖАЛКО , ЧЕ НИ С ТЕЗИ КРАДЛИВИ СВИНЕ СМЕ ВСЕ ПОСЛЕДНИ В ЕС..

                  Коментар


                  • Да не бъркаме влизане в Чакалнята за две години и влизане в Еврозоната. Нали затова има две години. Някои почнаха да продават, дано не са вътрешнярите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                      До тук ли бяхме ?

                      ЕЦБ: България вече не покрива всички Маастрихски критерии

                      Страната ни се разминава с изискванията за конвергентност при инфлацията и дългосрочните лихвени проценти

                      https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iterii-306005/

                      "Заключението на ЕЦБ е, че правната рамка у нас все още не е в пълно съответствие с всички изисквания за приемане на еврото."
                      Не би трябвало, ако са коректни към нас. Все пак повечето страни-членки не отговарят на Маастрихтските критерии, а и е смешно да ни отрежат, защото имаме ниски лихви и вдигане на разходите за труд...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        До тук ли бяхме ?

                        ЕЦБ: България вече не покрива всички Маастрихски критерии

                        Страната ни се разминава с изискванията за конвергентност при инфлацията и дългосрочните лихвени проценти

                        https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iterii-306005/

                        "Заключението на ЕЦБ е, че правната рамка у нас все още не е в пълно съответствие с всички изисквания за приемане на еврото."
                        защо подхвърляте статийки с ниско качество ? лихвите трябвало да са над 2.9% ?!?

                        Коментар


                        • Още когато писаха, че Хърватия ще я допуснат в ЕЗ се разбра, че пак са се ОМАЗАЛИ КОРУМПИРАНИТЕ СВИНЕ..
                          Last edited by Kiro; 10.06.2020, 12:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            До тук ли бяхме ?

                            ЕЦБ: България вече не покрива всички Маастрихски критерии

                            Страната ни се разминава с изискванията за конвергентност при инфлацията и дългосрочните лихвени проценти

                            https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iterii-306005/

                            "Заключението на ЕЦБ е, че правната рамка у нас все още не е в пълно съответствие с всички изисквания за приемане на еврото."
                            Ъ, язък както се казва

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Бойко и Горанов вчера го обясниха на една среща с младежкото герб. Щом те го разбират и могат да го обяснят, как тук в тоя форум още има, които се чудят на ползите от влизане в Чакалнята и Еврозоната след 2 г.? Първо е Банковият съюз, контрол от ЕЦБ над нашите банки - това добре ли е? Влизане в един своеобразен клуб на богатите от Европа - това зле ли е? Оттам повече и по-лесни инвестиции, по-висок ПЧИ. Средносрочно спекула, която неимоверно ще се развихри с цел бързи и лесни печалби при приемане на Еврото, по-евтини Бондове за правителството, оттам пари в икономиката. И най-важното ще се отърсим от Валутния Борд. Горанов каза, че не вижда негативи, и е прав. Вие му се подигравате, ама май е по в час от вас.
                              Хари, какво станА? Ще има ли влизане в еврозоната, или няма да има??
                              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                              Коментар


                              • До тук ли бяхме ?

                                ЕЦБ: България вече не покрива всички Маастрихски критерии

                                Страната ни се разминава с изискванията за конвергентност при инфлацията и дългосрочните лихвени проценти

                                https://www.investor.bg/ikonomika-i-...iterii-306005/

                                "Заключението на ЕЦБ е, че правната рамка у нас все още не е в пълно съответствие с всички изисквания за приемане на еврото."

                                Коментар

                                Working...
                                X