IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    мда, нещо често срещано тук - да се изтъпаниш пред много хора и да говориш за неща, които не разбираш

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=ciaj14cOKX8- първите минути

      Коментар


      • Кой е ортака?
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Чакам да падне по 2.60 и да си купя 10на к. Докато не мине увеличението официално ще има напрежение и натиск на цената.....
          И аз чакам на лев и четирсе.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
            За да имаме капиталов пазар трябва да има защита на правата и интересите на акционерите. Сега не беше подходящ момент за увеличение на капитала на ПИБ, пазарните цени са се сринали(не че е имало пазар у нас)

            Пак се изказа неподготвен, точно сега си бе момента за УК то, дори закъсня. А относно пазарните цени - да си бе направил труда да погледнеш каква е средната пазарна цена на банката за целия 11 г. бичи цикъл...еми почти същата е като тая в момента.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hommedome Разгледай мнение
              Дали купувачът на 2.66 не е същият, който купи на 5.00?

              Ами ако както ни говорят публично за обратно изкупуване с лихвите после, хората ще ви изкупят акциите. После ще се оплаквате, че цените станали много скъпи и не може да купите, а продавахте, когато са евтини.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                За да имаме капиталов пазар трябва да има защита на правата и интересите на акционерите. Сега не беше подходящ момент за увеличение на капитала на ПИБ, пазарните цени са се сринали(не че е имало пазар у нас)
                Чакам да падне по 2.60 и да си купя 10на к. Докато не мине увеличението официално ще има напрежение и натиск на цената.....

                Коментар


                • Дали купувачът на 2.66 не е същият, който купи на 5.00?

                  Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Тука ситуацията е "Никой не ме обича а аз съм ебаси пича".... Супер сделка а никой не иска да купува на 2,60 нещо, което държавата казва, че на 5,00 лева е изгодно щото балансовата стойност била едва ли не 9,00 лева....... Интересно ще е да видим и кои са били ортаците на държавата при увеличението ......

                  Коментар


                  • За да имаме капиталов пазар трябва да има защита на правата и интересите на акционерите. Сега не беше подходящ момент за увеличение на капитала на ПИБ, пазарните цени са се сринали(не че е имало пазар у нас)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Тук вече прекали!
                      Вместо да идеш и да си стопанисваш "твоята" тема, нахално и примитивно охранявана от всякакви форми на инакомислие, дойде да безобразничиш и обиждаш тук.
                      А личното ти ниво се изчерпва само до повтаряне на четени някъде политкоректни фрази и се чудя откъде ти иде този кураж да се изживяваш като визионер и да лепиш на колегите си обидни прозвища...
                      Начев, аз нямам тема и никой тук няма такава, независимо че някои от нас сме били по "визионери" да поставим първи на масата въпроси, които впоследствие са се оказвали от всеобщ и силен интерес. Затова и никого отникъде не съм гонил, както ти буквално го правиш в момента, освен че се опитваш и да ме клеветиш.

                      Но аз имам идеал, който е споделян от повечето българи, за жалост не толкова активни като мен. И този идеал е да живеем по-добре, да сме по-свободни и да имаме повече самочувствие и кураж да се мерим с другите, т.нар. велики сили. Защото имаме историческо и морално основание за това, въпреки бремето на некадърните си и корумпирани политици и перфидните си руски мекерета!

                      Бил той 51% за ЕЗ! Тези езуитски номерца можеш да ги прилагаш на някой друг и да го мотаеш в яловата си софистика и комплексарска графоманщина, но не и на мен! Ял съм ви попарата, и зъбките ви познавам, отдалеч ви помирисвам!

                      Сега въпросът не е за проценти, няма нюанси - нежните ви притеснени душици ще трябва да вземат решение - влизат ли, или остават навън? Завесата е вдигната, врата няма - само праг - прекрачвате ли го заедно с нас или се връщате назад?

                      П.П. Давате ли си сметка всички, каито клеймите Цековци колко лоши били и как не трябвало да се сношаваме по никой начин с тях, че всъщност те са във вашия отбор - едно цяло сте неразделно. Те също като вас отчаяно и яростно се съпротивляват на влизането ни в ЕРМ-2 и последващите много по-строги законови регулации. Статуквото ви харесва повече, то е ваш патент - изградено е по ваш ченгесарски образ и руско поподобие. Така че сме от двете страни на прага, който днес е барикада! Или вътре, или вън, казваше баба ми, когато някой се задържеше по-дълго на вратата и несъобразително пропускаше топлото да избяга. Е?
                      Last edited by Спящият бик; 17.06.2020, 09:09.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение

                        Не, не си! Никога не си и бил! Държавата се е намесвала да ти спасява батака, поради факта, че никой не иска да се срива доверието във финансовата система, само за да може изведнъж света да стане супер справедлив.

                        Иначе, готино си развил примера с парцелчето!
                        Добре, не се изразих правилно с моралните категории, така е - между законово и морално почти никога няма знак за равенство, макар уж обществото да очаква точно това. Но ъпк веднага да напомня за една друга банка, която си се срина, а по време на срива беше на 4-то място като активи у нас, а държавата не направи нищо за спасението ѝ, напротив, постара се в обратната поска с прокуроски нахлувания и изтегляне на средства. И пазарът показа, че никакво доверие не се срина, напротив, депозитите продължиха да си нарастват и т.н. И друга банка не беше "ударена", само и единствено тая, дето и липсваше дренаж и подпорна стена на "бащинията" Та така, но това е дълга тема и стара, а ние обичаме да забравяме, когато ни е удобно да забравяме и да помним избирателно.

                        както биха се изразили феновете на оригиналното ЦСКА - това с тези 200 милки е свинщина, горе-долу като тази със залозите на Рони О'Съливан, че нали си фен на снукъра (и мен ме кефи, не знам защо, но ме кефи). Та така - живи и здрави, и успех с инвестициите - даже и пени стокс дават прилични профити при точния тайминг
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Тука ситуацията е "Никой не ме обича а аз съм ебаси пича".... Супер сделка а никой не иска да купува на 2,60 нещо, което държавата казва, че на 5,00 лева е изгодно щото балансовата стойност била едва ли не 9,00 лева....... Интересно ще е да видим и кои са били ортаците на държавата при увеличението ......
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Добре бе хора не мога да разбера . Това са мажоритари които забележете НЕ прецакват себе си и акционерите, за разлика от ' великите ' ЕЛАНА АГРО И БРЕФ '' които увеличават капитала под пазарна цена.
                            Сипаха на акционерите си да хапнат хубаво.
                            Защо въобще давате акъл . Погледнете първо в двора си .
                            Какви добри хора ...предимно за акционерите мислят

                            Виц
                            Покрай просяк на улицата минава Ленин. "Чичко Ленин , дай ми парички за хляб" казва просякът.
                            "Да ми се махаш от главата" , отговаря Ленин.
                            -----------------
                            Какъв добър човек, а можеше да го нарита

                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              ... то ти си морално задлъжен да го дадеш,..
                              ....
                              Не, не си! Никога не си и бил! Държавата се е намесвала да ти спасява батака, поради факта, че никой не иска да се срива доверието във финансовата система, само за да може изведнъж света да стане супер справедлив.

                              Иначе, готино си развил примера с парцелчето!

                              Коментар


                              • Добре бе хора не мога да разбера . Това са мажоритари които забележете НЕ прецакват себе си и акционерите, за разлика от ' великите ' ЕЛАНА АГРО И БРЕФ '' които увеличават капитала под пазарна цена.
                                Сипаха на акционерите си да хапнат хубаво.
                                Защо въобще давате акъл . Погледнете първо в двора си .
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X