IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

    И кое точно му е грозното на начина? Или си мислите, че като като повтаряте едно и също то ще стане бяла истина? Дали е добра цената, на която купува държавата, ще се разбере след време, когато инвестицията се осребрява. Сега е като рев по нероден Петко... Впрочем, вие давате ли си въобще сметка, че за да защитите спонсора си - жертвате интереса на България!? Това по-малко грозно ли е?
    Кой спонсор ? Много сериозно си се объркал ! Не бъркай твоя интерес и този на шайката, която ни управлява с интереса на България ! Интереса на България е да влезне в еврозоната, но да не продължи да бъде крадена и точена от тази шайка !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Бик, не се прави на артист, много добре ме разбираш ! "Не съм комунист и никога няма да бъда" както се пееше в една известна песен в зората на демокрацията ! Гласувам с двете си ръце и крака за влизане в еврозоната ! Не съм съгласен с грозния начин, по който се опитват да го извършат Гробаджиите !
      И кое точно му е грозното на начина? Или си мислите, че като като повтаряте едно и също то ще стане бяла истина? Дали е добра цената, на която купува държавата, ще се разбере след време, когато инвестицията се осребрява. Сега е като рев по нероден Петко... Впрочем, вие давате ли си въобще сметка, че за да защитите спонсора си - жертвате интереса на България!? Това по-малко грозно ли е?
      Last edited by Спящият бик; 29.06.2020, 17:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

        А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!
        Много си прав! Комунист, десен, ляв, са думи без значение в Б-я, тотално компроментирани. И Бг народ го знае, затова и не им обръща внимание.
        Както се изрази Ники Василев, че не иска да мине живота му да чака да влезем в Еврзоната, както на много наши съседи ще им мине да чакат да влязат в ЕС, което не е и от голямо значение. Това, което е от значение, е кой ти регулира банките, каква ти е валутата, кой ти контролира паричното обръщение и ако чакаме идеални условия или идеалните управляващи да ни вкарат - ще ни мине живота, ако въобще някога стане.
        Затова и аз се чудя защо гласуват за Бойко, а то е защото той си знае едно - магистралите, строежите, което мен не ме интересува, но хората го виждат.
        Сега, го гледам днес бил козирувал на началник от ЕС, оня ден проговори и немски. Налива пари на БФБ, купува акции от първичен пазар, сключи сделка с ЕЦБ за Суап, говори свободно със всички от Америка до Европа до Русия и Турция, само с Китай не съм го виждал да поддържа контакти, но сигурно там не му дават да пипа. Сега е момента, щом сме с Хърватска, това не е измислено от него от ЕС е спуснато да сме комплект, да използва момента и контактите си и да ни дадат една Чакалня, което ще е едон ново начало и ясна перспектива накъде отиваме, и по кои се равняваме, и още по-важно веднъж за винаги ще се реши проблема с ликвидността в нашата икономика - ще има кой да регулира парите и лихвите, а това е много важно за да има икономика. Ще има и кой да контролира банките ни - въбшен надзор. Те това са нещата. А който си иска да си философства на тема кой е комунист, кой бил дясен, кой психо десен и или ляв и т.н. - неща които Бг народ не се интересува, аз също не ме вълнуват, още по-малко троловете по темата, казал съл съм им има си тема за Политика, там не я отварям, не им и пиша, да си пишата там...
        И за банката. Пак някой натиска цената, защото чакаме нещо, тоя път края на седмица, после пак ще се изстреля цената, да не кажете, че не знаете. И в това няма нищо пазарно, не се лъжете, просто го правят да ви оберат акцийките.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

          А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!
          По редно е да се каже комунисти и настоящи комунисти. Няма как деца и внуци на комунисти да не са и те комунисти макар и пременени на десни и либерали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!
            Бик, не се прави на артист, много добре ме разбираш ! "Не съм комунист и никога няма да бъда" както се пееше в една известна песен в зората на демокрацията ! Гласувам с двете си ръце и крака за влизане в еврозоната ! Не съм съгласен с грозния начин, по който се опитват да го извършат Гробаджиите !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

              Как да те разбираме -
              "Терора долу!
              Съюз със СССР!"?
              А теб как да те разбираме ? Терора горе, но само за избрани хора и компании ли ? Хайде дай малко по сериозно !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                ...Да допълня, че никога не съм гласувал за комунисти.
                А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                  Извинявай, но какъв точно бизнесмен е Прокопиев?!? Купи евтино "Винпром Дамяница" и го докара до фалит. Взе с далавера "Каолин" и с активите му го продаде на чужденци, за да изкара едни пари... Последно и УниКредит Булбанк, и ДСК, се оплакваха, че има около 600 млн. лв. кредити само към тях... заради такива "бизнесмени" като Прокопиев държавата ни е на това дередже... Добре, че има "Америка за България", за да може покрай техните грантове все още да съществува "Капитал". Даже и "Дневник" го спря да излиза и вече е само онлайн.
                  Интересно другите медии на КОЙ се крепят ! Една част са на хранилка при Пеевски, а другата от правителството !
                  Last edited by Zdravko; 29.06.2020, 17:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                    Извинявай, но какъв точно бизнесмен е Прокопиев?!? Купи евтино "Винпром Дамяница" и го докара до фалит. Взе с далавера "Каолин" и с активите му го продаде на чужденци, за да изкара едни пари... Последно и УниКредит Булбанк, и ДСК, се оплакваха, че има около 600 млн. лв. кредити само към тях... заради такива "бизнесмени" като Прокопиев държавата ни е на това дередже... Добре, че има "Америка за България", за да може покрай техните грантове все още да съществува "Капитал". Даже и "Дневник" го спря да излиза и вече е само онлайн.
                    В смисъл, че не е държавен кадър като другите подсъдими. При казуса с ПИБ на неговото място е Цеко.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Настоящият ИД на ББР- Живко Тодоров, който да преди 2 месеца беше фин. директор на ПИБ, ще трябва до няколко дни да купи 18% от к-ла на ПИБ на цена 2 пъти по висока от борсовата.
                      Но всичко е точно...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Чудя се как може да се напишат толкова глупости и неверни неща в едно мнение ! Комунистическо и Сталинистко е да се натискат, унищожават и превземат бизнеси ! Това няма нищо общо с влизането в еврозоната, която може би всички искаме ! Сигурно си силно заинтересован не от влизането ни, а от това акцията ти да стане 5лв.! Пожелавам ти го да стане по нормален пазарен начин ! Ако според теб Гешев гони недосегаемите, къде са Доган, Пеевски, Ковачки, Домуса, както и много приближени до тях назначени бизнесмени ? Действа се избирателно и това вече и на малките деца е ясно ! А кой е комунист или демократ няма никакво значение, да не говорим, че през годините с действията си в управлението Гербавите показаха, че са по комунисти и от комунистите !

                        п.п. Да допълня, че никога не съм гласувал за комунисти.
                        Как да те разбираме -
                        "Терора долу!
                        Съюз със СССР!"?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Не го изпускам без да искам. Прокопиев е бизнесмен а Дянков и Тряйков бяха министри. Както и Караниколов и Горанов. Затова Горанов на пресконференция хълцаше и заекваше, защото знае, че е уязвим. При бъдещо дело на мястото на Прокопиев ще е Цеко. А сделките имат много общо и то е загубата за държавата.
                          Извинявай, но какъв точно бизнесмен е Прокопиев?!? Купи евтино "Винпром Дамяница" и го докара до фалит. Взе с далавера "Каолин" и с активите му го продаде на чужденци, за да изкара едни пари... Последно и УниКредит Булбанк, и ДСК, се оплакваха, че има около 600 млн. лв. кредити само към тях... заради такива "бизнесмени" като Прокопиев държавата ни е на това дередже... Добре, че има "Америка за България", за да може покрай техните грантове все още да съществува "Капитал". Даже и "Дневник" го спря да излиза и вече е само онлайн.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Грешно си ме разбрал, може би не съм бил достатъчно ясен... Комунягите се нахвърлиха вкупом върху Хари и ми се прииска да го защитя. Защото, при все емоционалността си, той е доста точен и рационален в отсяването на най-важния приоритет, а именно приемането на България в ЕРМ-2.

                            Що се отнася до другите, за които се надявам, че аз съм те разбрал правилно - не ги разбирам . Да претендираш, че си десен, а де факто да се опитваш да блокираш отдалечаването на страната от орбитата на Путин?! Или пък да оглавяваш демонстрациите срещу Гешев - действията на новия Главен прокурор за момента са много противоречини, хаотични и неефективни, но дава знак, че сме готови да започнем война с недосегаемите досега в държавата и бизнеса... А това е другото най-важно, което Европа иска да види, за да ни приеме?... Не ги разбирам, но ако съдим по делата им...
                            Чудя се как може да се напишат толкова глупости и неверни неща в едно мнение ! Комунистическо и Сталинистко е да се натискат, унищожават и превземат бизнеси ! Това няма нищо общо с влизането в еврозоната, която може би всички искаме ! Сигурно си силно заинтересован не от влизането ни, а от това акцията ти да стане 5лв.! Пожелавам ти го да стане по нормален пазарен начин ! Ако според теб Гешев гони недосегаемите, къде са Доган, Пеевски, Ковачки, Домуса, както и много приближени до тях назначени бизнесмени ? Действа се избирателно и това вече и на малките деца е ясно ! А кой е комунист или демократ няма никакво значение, да не говорим, че през годините с действията си в управлението Гербавите показаха, че са по комунисти и от комунистите !

                            п.п. Да допълня, че никога не съм гласувал за комунисти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                              Грешно си ме разбрал, може би не съм бил достатъчно ясен... Комунягите се нахвърлиха вкупом върху Хари и ми се прииска да го защитя. Защото, при все емоционалността си, той е доста точен и рационален в отсяването на най-важния приоритет, а именно приемането на България в ЕРМ-2.

                              Що се отнася до другите, за които се надявам, че аз съм те разбрал правилно - не ги разбирам . Да претендираш, че си десен, а де факто да се опитваш да блокираш отдалечаването на страната от орбитата на Путин?! Или пък да оглавяваш демонстрациите срещу Гешев - действията на новия Главен прокурор за момента са много противоречини, хаотични и неефективни, но дава знак, че сме готови да започнем война с недосегаемите досега в държавата и бизнеса... А това е другото най-важно, което Европа иска да види, за да ни приеме?... Не ги разбирам, но ако съдим по делата им...
                              Извинявай. Объркал съм се. И аз не мога да разбера, как уж сме нормално мислещи хора, а се радваме на действия, откровено антибългарски, които ни отдалечават от Европа.

                              PS: Впрочем, не трябва да сме толкова учудени. Все пак тези псевдо психо десни подкрепиха г-жа Галева на последните избори!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                                Кои визираш в случая? "Умните и красивите"? Които са уж светлото бъдеще на България, а на избори взимат 2-3 процента? Тези, които се прегърнаха със зелени изнудвачи, с надеждата да прескочат 4те процента?

                                ПС: Тези които подкрепиха неофициално г-жа Галева на изборите зя кмет?
                                Грешно си ме разбрал, може би не съм бил достатъчно ясен... Комунягите се нахвърлиха вкупом върху Хари и ми се прииска да го защитя. Защото, при все емоционалността си, той е доста точен и рационален в отсяването на най-важния приоритет, а именно приемането на България в ЕРМ-2.

                                Що се отнася до другите, за които се надявам, че аз съм те разбрал правилно - не ги разбирам . Да претендираш, че си десен, а де факто да се опитваш да блокираш отдалечаването на страната от орбитата на Путин?! Или пък да оглавяваш демонстрациите срещу Гешев - действията на новия Главен прокурор за момента са много противоречини, хаотични и неефективни, но дава знак, че сме готови да започнем война с недосегаемите досега в държавата и бизнеса... А това е другото най-важно, което Европа иска да види, за да ни приеме?... Не ги разбирам, но ако съдим по делата им...
                                Last edited by Спящият бик; 29.06.2020, 16:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X