IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Сега ще ти кажа, много си свикнаха в кочинката над 10 г. Не искат промяна, промяната ги плаши. Влизането в ЕРМ2 променя държавата и ще продължи да я променя, защото едно е някой да ти дава законите си - както сме сега в ЕС, друго е да ти даде валутата си и да те допусне до ЕЦБ, това неминуемо ще предизвика промени, те са започнали вече. Много хора ще се протипоставят и това е част от човешката природа. Грозен или красив, те не искат влизане в ЕРМ2, защото това разбива представите им.
    Мисля че моя въпрос е зададен към друг участник във форума и очаквам отговор от него (ако иска да отговори) и моля да не ми отговаряш от негово име? Ако искам нещо да питам теб - ще се обърна директно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

      "По делата им ще ги познаете". (Матей 7:20)... А аз бих добавил - и по резултата. С 2% на изборите и 102% приказки не става!
      А сега да видим дали ти не си спонсорирания ? Крадеца вика дръжте крадеца ! Нали не се съмняваш, че изборите от години се купуват и манипулират ! Добре сте си научили опорните точки !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

        Здравко, а ако възможностите са две - да влезеш в ERM по грозния начин, или въобще да не влезнеш, ти кое би избрал?
        Сега ще ти кажа, много си свикнаха в кочинката над 10 г. Не искат промяна, промяната ги плаши. Влизането в ЕРМ2 променя държавата и ще продължи да я променя, защото едно е някой да ти дава законите си - както сме сега в ЕС, друго е да ти даде валутата си и да те допусне до ЕЦБ, това неминуемо ще предизвика промени, те са започнали вече. Много хора ще се протипоставят и това е част от човешката природа. Грозен или красив, те не искат влизане в ЕРМ2, защото това разбива представите им.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Аз ПЪК КОМУНИСТИТЕ ГИ ПОЗНАВАМ ПО ЛЪЖИТЕ, КРАДЕНЕТО И КОРУПЦИЯТА..БКП-БСП-ГЕРБ
          "По делата им ще ги познаете". (Матей 7:20)... А аз бих добавил - и по резултата. С 2% на изборите и 102% приказки не става!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Бик, не се прави на артист, много добре ме разбираш ! "Не съм комунист и никога няма да бъда" както се пееше в една известна песен в зората на демокрацията ! Гласувам с двете си ръце и крака за влизане в еврозоната ! Не съм съгласен с грозния начин, по който се опитват да го извършат Гробаджиите !
            Здравко, а ако възможностите са две - да влезеш в ERM по грозния начин, или въобще да не влезнеш, ти кое би избрал?

            Коментар


            • оспамихте темата пак

              Коментар


              • Аз ПЪК КОМУНИСТИТЕ ГИ ПОЗНАВАМ ПО ЛЪЖИТЕ, КРАДЕНЕТО И КОРУПЦИЯТА..БКП-БСП-ГЕРБ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                  И кое точно му е грозното на начина? Или си мислите, че като като повтаряте едно и също то ще стане бяла истина? Дали е добра цената, на която купува държавата, ще се разбере след време, когато инвестицията се осребрява. Сега е като рев по нероден Петко... Впрочем, вие давате ли си въобще сметка, че за да защитите спонсора си - жертвате интереса на България!? Това по-малко грозно ли е?
                  Кой спонсор ? Много сериозно си се объркал ! Не бъркай твоя интерес и този на шайката, която ни управлява с интереса на България ! Интереса на България е да влезне в еврозоната, но да не продължи да бъде крадена и точена от тази шайка !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Бик, не се прави на артист, много добре ме разбираш ! "Не съм комунист и никога няма да бъда" както се пееше в една известна песен в зората на демокрацията ! Гласувам с двете си ръце и крака за влизане в еврозоната ! Не съм съгласен с грозния начин, по който се опитват да го извършат Гробаджиите !
                    И кое точно му е грозното на начина? Или си мислите, че като като повтаряте едно и също то ще стане бяла истина? Дали е добра цената, на която купува държавата, ще се разбере след време, когато инвестицията се осребрява. Сега е като рев по нероден Петко... Впрочем, вие давате ли си въобще сметка, че за да защитите спонсора си - жертвате интереса на България!? Това по-малко грозно ли е?
                    Last edited by Спящият бик; 29.06.2020, 17:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                      А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!
                      Много си прав! Комунист, десен, ляв, са думи без значение в Б-я, тотално компроментирани. И Бг народ го знае, затова и не им обръща внимание.
                      Както се изрази Ники Василев, че не иска да мине живота му да чака да влезем в Еврзоната, както на много наши съседи ще им мине да чакат да влязат в ЕС, което не е и от голямо значение. Това, което е от значение, е кой ти регулира банките, каква ти е валутата, кой ти контролира паричното обръщение и ако чакаме идеални условия или идеалните управляващи да ни вкарат - ще ни мине живота, ако въобще някога стане.
                      Затова и аз се чудя защо гласуват за Бойко, а то е защото той си знае едно - магистралите, строежите, което мен не ме интересува, но хората го виждат.
                      Сега, го гледам днес бил козирувал на началник от ЕС, оня ден проговори и немски. Налива пари на БФБ, купува акции от първичен пазар, сключи сделка с ЕЦБ за Суап, говори свободно със всички от Америка до Европа до Русия и Турция, само с Китай не съм го виждал да поддържа контакти, но сигурно там не му дават да пипа. Сега е момента, щом сме с Хърватска, това не е измислено от него от ЕС е спуснато да сме комплект, да използва момента и контактите си и да ни дадат една Чакалня, което ще е едон ново начало и ясна перспектива накъде отиваме, и по кои се равняваме, и още по-важно веднъж за винаги ще се реши проблема с ликвидността в нашата икономика - ще има кой да регулира парите и лихвите, а това е много важно за да има икономика. Ще има и кой да контролира банките ни - въбшен надзор. Те това са нещата. А който си иска да си философства на тема кой е комунист, кой бил дясен, кой психо десен и или ляв и т.н. - неща които Бг народ не се интересува, аз също не ме вълнуват, още по-малко троловете по темата, казал съл съм им има си тема за Политика, там не я отварям, не им и пиша, да си пишата там...
                      И за банката. Пак някой натиска цената, защото чакаме нещо, тоя път края на седмица, после пак ще се изстреля цената, да не кажете, че не знаете. И в това няма нищо пазарно, не се лъжете, просто го правят да ви оберат акцийките.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                        А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!
                        По редно е да се каже комунисти и настоящи комунисти. Няма как деца и внуци на комунисти да не са и те комунисти макар и пременени на десни и либерали.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                          А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!
                          Бик, не се прави на артист, много добре ме разбираш ! "Не съм комунист и никога няма да бъда" както се пееше в една известна песен в зората на демокрацията ! Гласувам с двете си ръце и крака за влизане в еврозоната ! Не съм съгласен с грозния начин, по който се опитват да го извършат Гробаджиите !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                            Как да те разбираме -
                            "Терора долу!
                            Съюз със СССР!"?
                            А теб как да те разбираме ? Терора горе, но само за избрани хора и компании ли ? Хайде дай малко по сериозно !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              ...Да допълня, че никога не съм гласувал за комунисти.
                              А аз бих гласувал и за дявола, ако ни вкара в ЕРМ-2, защото това е сега разделителната линия между комунисти и антикомунисти!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                                Извинявай, но какъв точно бизнесмен е Прокопиев?!? Купи евтино "Винпром Дамяница" и го докара до фалит. Взе с далавера "Каолин" и с активите му го продаде на чужденци, за да изкара едни пари... Последно и УниКредит Булбанк, и ДСК, се оплакваха, че има около 600 млн. лв. кредити само към тях... заради такива "бизнесмени" като Прокопиев държавата ни е на това дередже... Добре, че има "Америка за България", за да може покрай техните грантове все още да съществува "Капитал". Даже и "Дневник" го спря да излиза и вече е само онлайн.
                                Интересно другите медии на КОЙ се крепят ! Една част са на хранилка при Пеевски, а другата от правителството !
                                Last edited by Zdravko; 29.06.2020, 17:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X