IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • https://bird.bg/pandora-fibank/

    Такааа аз като акционер на банката се чудя, дали тези неща някога ще спрат или ще си продължаваме така. Държавата е акционер, но и да не беше пак имаше достатъчно лостове да ги вкара в правия път. Просто няма желание. Явно всички са наясно какво се случва и никой няма желание за промяна.

    Коментар



    • Говорим за липса на пари за строителство, стачкуват строители, а собствениците на една банка се оказват оШФорни собственици на една фирма от любимите на тиквата.
      fibank,александър ангелов,делян пеевски,досиетата пандора,ивайло мутафчиев,пиб,цеко минев
      Last edited by RUBLA; 12.10.2021, 14:05. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        Вече се диша по-спокойно май
        акцента е на МАЙ

        Коментар


        • Вече се диша по-спокойно май

          Коментар


          • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение

            Mай приключихме.
            Да се надяваме, че от тук само нагоре!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Wile E. Разгледай мнение

              Вече 90К остават, но това е което се вижда, както каза може да има и още.
              Mай приключихме.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                А в какво да се инвестира/спекулира тогава? В мега балоняци тип старопланинските, алтерко и доверие ли? Пазарът вече оценява банка с активи от 10 млрд в страна-членка на ЕС, проверявана 2 пъти на стрес тестове, включително от ЕЦБ, на едно ниво с таква от държава с БВП по-ниско от това на София, с 2 млрд активи и 0 перспективи за еврочленство в каквато и да е организация! Вярно е, че нашият пазар е изкривен, вярно, че говорим за фибанксъ, която абсолютно винаги съм псувал, ама пък молдинещо си да е колкото нея - айде немъ нужда
                Но като погледне човек цифрите, се оказва че Молдиннещо си, както го казваш, все пак не е колкото това тук, а доста по-малко като капитализация. Не казвам, че има накъде още да расте, а че не е вярно че е колкото това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Че какво и пречи да си стои на дъното ? Виждаш, че много компании са дълго време около дъната си и не мърдат от там ! Кучето е заровено в калпавите мажоритари и политиката на управление на компаниите, както и отношението им към дребните акционери ! Това, което виждам аз е нежелание да се инвестира в такива компании въпреки потенциала им !
                  А в какво да се инвестира/спекулира тогава? В мега балоняци тип старопланинските, алтерко и доверие ли? Пазарът вече оценява банка с активи от 10 млрд в страна-членка на ЕС, проверявана 2 пъти на стрес тестове, включително от ЕЦБ, на едно ниво с таква от държава с БВП по-ниско от това на София, с 2 млрд активи и 0 перспективи за еврочленство в каквато и да е организация! Вярно е, че нашият пазар е изкривен, вярно, че говорим за фибанксъ, която абсолютно винаги съм псувал, ама пък молдинещо си да е колкото нея - айде немъ нужда
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Факт, глътнах, така е. Ми не, като тръгна да избивам някъде, обикновено се донабутвам, просто считам, че към 1,50 ще е някакво дъно и после ще отскочи - квото и да си говорим, ако гледаме само екселите, фибанкасъту не заслужава подобна цена. Е, ако даваше и дивидент, ама да не богохулствам с тази мръсна дума за 95% от позициите на БФБ
                    Че какво и пречи да си стои на дъното ? Виждаш, че много компании са дълго време около дъната си и не мърдат от там ! Кучето е заровено в калпавите мажоритари и политиката на управление на компаниите, както и отношението им към дребните акционери ! Това, което виждам аз е нежелание да се инвестира в такива компании въпреки потенциала им !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Ти доколкото помня май глътна вода тук при предишния си престой ! Сега искаш да избиеш загубата ли ?
                      Факт, глътнах, така е. Ми не, като тръгна да избивам някъде, обикновено се донабутвам, просто считам, че към 1,50 ще е някакво дъно и после ще отскочи - квото и да си говорим, ако гледаме само екселите, фибанкасъту не заслужава подобна цена. Е, ако даваше и дивидент, ама да не богохулствам с тази мръсна дума за 95% от позициите на БФБ
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Почти съм готов да ти предложа бас, че след една година тук ще има по-голяма доходност от Лешперко, при сегашните цени Просто мисля, че тук ще падне с по-малко
                        Ти доколкото помня май глътна вода тук при предишния си престой ! Сега искаш да избиеш загубата ли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Почти съм готов да ти предложа бас, че след една година тук ще има по-голяма доходност от Лешперко, при сегашните цени Просто мисля, че тук ще падне с по-малко
                          Груйка, предложи, може па и аз да се хвана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Не, благодаря ! Ти сложи някой леФ тук ! В загубени каузи и мажоритари вече не участвам ! Като се заглеждаш по банката виж и другата банка и мамчето и ! Там също можеш да сложиш леФове !
                            Почти съм готов да ти предложа бас, че след една година тук ще има по-голяма доходност от Лешперко, при сегашните цени Просто мисля, че тук ще падне с по-малко
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Груйка, давай смело! Винаги може да обърне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ако трябва да сме честни, при тези нива на борсичката ни, по-добре да сложиш някой леФ тук, отколкото в Халтурко. ма стадото си е стадо - тръгне ли една овца, останалите я следват под бодрата свирка на яхтсмените. Въпросът е само кога ще е заколението
                                Не, благодаря ! Ти сложи някой леФ тук ! В загубени каузи и мажоритари вече не участвам ! Като се заглеждаш по банката виж и другата банка и мамчето и ! Там също можеш да сложиш леФове !

                                Коментар

                                Working...
                                X