IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение

    Мижи, да те лажа. Там думата дивидент е недолюбвана. Как не се е задавил този от банката, който я е произнесъл на събранието?
    Беше Главния изпълнителен директор и Председател на Управителния съвет

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      ...ама, друг път...
      Мижи, да те лажа. Там думата дивидент е недолюбвана. Как не се е задавил този от банката, който я е произнесъл на събранието?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

        На срещата с миноритарите казаха, че най-вероятно ще има предложение за дивидент тази година. Ще видим...
        Дано, но... Хареса ми определението на Груев - 3 лв. са й малко, 1 лв. й е много... Ако разпределят дивидент става, но за не повече от 5% от портфейла.
        Vanitas vanitatum...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

          На срещата с миноритарите казаха, че най-вероятно ще има предложение за дивидент тази година. Ще видим...
          ...ама, друг път...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

            На срещата с миноритарите казаха, че най-вероятно ще има предложение за дивидент тази година. Ще видим...
            АКОРДЕОНА!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

              Не очаквам да разпределят дивидент докато продължават "играта" с евровите облигации. Имал съм, но сега нямам и не възнамерявам да купувам.

              ПП: Имал съм и облигации.
              На срещата с миноритарите казаха, че най-вероятно ще има предложение за дивидент тази година. Ще видим...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                +1
                Тук е за рискови играчи.
                Веднъж да разпределят 30% от печалбата като дивидент и отлитаме. Както и обратното - ако продължават упорито да държат миноритарите на празна ясла - можем отново да потънем.
                Не, честно - колко тъп трябва да си. Еми, пусни един солиден дивидент, а след 2-3 месеца направи едно увеличение на капитала и събери едни 100 милиона.. Елементарно, Уотсън!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                  Хари днес ще разпъва акордеона
                  Акордеона ще е когато БФБ се нормализира, която значи пукане на раздутият балон последните 2 години при всичко ПСЕВДО ТЕХ, ПСЕВДО РАСТЕЖНО, БЯЛ АНГЕЛ, БИЙН и започне отново инвестирането в СИГУРНОТО, ИСТИНСКИ РАСТЕЖНОТО, ФУНДАМЕНТАЛНОТО СЪС СТОЙНОСТ, ДОКАЗАНА ДЕСЕТИЛЕТИЯ НАЗАД!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от wild at heart Разгледай мнение

                    Веднъж да разпределят 30% от печалбата като дивидент и отлитаме...
                    Не очаквам да разпределят дивидент докато продължават "играта" с евровите облигации. Имал съм, но сега нямам и не възнамерявам да купувам.

                    ПП: Имал съм и облигации.
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Хари днес ще разпъва акордеона

                      Коментар


                      • ПОД 1 ЕВРО СИ Е ПЕНИМАРКЕТ .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          тази акция и на 3 лева ще е подценена, и на 1 лев ще е надценена - малко като котката на Шрьодингер ми идва Нямам акции тук, никога не съм харесвал фибанкасъ, но на фона на молдинещо си считам акцията за много подценена - лично мнение
                          +1
                          Тук е за рискови играчи.
                          Веднъж да разпределят 30% от печалбата като дивидент и отлитаме. Както и обратното - ако продължават упорито да държат миноритарите на празна ясла - можем отново да потънем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение

                            Не знам, но скоро тук ще се коментира, че 2 лева си е без пари
                            тази акция и на 3 лева ще е подценена, и на 1 лев ще е надценена - малко като котката на Шрьодингер ми идва Нямам акции тук, никога не съм харесвал фибанкасъ, но на фона на молдинещо си считам акцията за много подценена - лично мнение
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                              ДНЕС ТУК ДА НЕ СЕ НАСОЧИМ КЪМ БОЙКОВИТЕ 5 ЛВ.
                              Не знам, но скоро тук ще се коментира, че 2 лева си е без пари

                              Коментар


                              • ДНЕС ТУК ДА НЕ СЕ НАСОЧИМ КЪМ БОЙКОВИТЕ 5 ЛВ.

                                Коментар

                                Working...
                                X