IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой ги колекционира?

    Коментар


    • аре стига бе спекуланти!!!!
      от вас не мога да си гледам работата, дето ме храни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
        Днес 3.50 дали ще ударим. Гледам то не останало
        То май към 4 сме се запътили
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • FIB 5F4 0 0,000 0,000 0 900 3,560 VOLA 27609 6,75 % ТБ Първа Инвестиционна Банка АД-София 3,600 400 S 30 1090 3,256


          Коментар


          • 3.50 падна


            FIB 5F4 2 2000 3,420 3,500 3009 1 2408 3,500 TRADE 20410 4,95 % ТБ Първа Инвестиционна Банка АД-София 1090 3,256

            Коментар


            • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
              Днес 3.50 дали ще ударим. Гледам то не останало
              На 3.75 почивка

              Коментар


              • Днес 3.50 дали ще ударим. Гледам то не останало
                Мнението не е препоръка за сделки!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Напротив, търговото е Пазара каза не на цената утре май ще отговори с още по-голямо НЕ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                    А дано, ама като гледам САЩ и си мисля, че може да коригираме малко.

                    ИМАМ!
                    ААа,ето кой хитрува - за корекцията на ФИБ ДАУ бил виновен, даняма пак деривати
                    А дано, ама ...
                    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                      Напротив, търговото е Пазара каза не на цената утре май ще отговори с още по-голямо НЕ
                      А дано, ама като гледам САЩ и си мисля, че може да коригираме малко.

                      ИМАМ!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                        Не разбрах: Koй казва не, пазарът или предложителите? Умната, за да има за Русите
                        Не е препоръка!
                        Не хитрувай

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                          Напротив, търговото е Пазара каза не на цената утре май ще отговори с още по-голямо НЕ
                          Не разбрах: Koй казва не, пазарът или предложителите? Умната, за да има за Русите
                          Не е препоръка!
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            ква беше причината за този интерес днес? Не е търговото, кво е?
                            "......Собственият капитал на МКБ Юниобанк АД към 31 декември 2013 г. е 201 млн. лв., като ако ПИБ е придобила банката за 47 млн. лв., то разликата до 200 млн. лв., или 153 млн. лв., може да се яви печалба под формата на репутация в консолидирания отчет на ПИБ......"
                            Не знам дали консолидирания отчет ще го покаже , но очевидно има умни хора , които могат да го сметнат.
                            Аз не мога и затова си купих по-рано и сега люпя семки
                            http://www.investor.bg/novini-i-anal...mln-lv,166107/
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              ква беше причината за този интерес днес? Не е търговото, кво е?
                              Напротив, търговото е Пазара каза не на цената утре май ще отговори с още по-голямо НЕ

                              Коментар


                              • ква беше причината за този интерес днес? Не е търговото, кво е?

                                Коментар

                                Working...
                                X