IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

    Глупости, в сайта на БНБ си го бяха публикували по-рано.. просто не знаете къде да гледате!!!
    Благодаря,колега!Винаги съм си мислил,че подобна чувствителна информация,трябва да се случва едновременно навсякъде ,където се публикува....
    Особено пък в днешния технолотичен свят....Още веднъж -благодарско!-Нямам акции тук,но информацията,която сподели е ценна за всички ,които притежават банкови акции...

    ПП И изобщо не съм привърженик на разните му теории на конспирации...Радвам се ,че колегата "алчен" ,още веднъж ми потвърди ,че всъщност в огромния % от случаите става въпрос за някакво недоглеждане,незнание и т.н .,а не сложни конспирации ,СМС -и /Батя / и тям подобни ...
    Last edited by Retro_696; 30.04.2024, 17:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от аl4en Разгледай мнение

      Не е същото, от мин година имаш печалба по левче на акция, от тази по 50 ст да имаш, което не ми се вярва, е 1,50 печалба... това грубо.. е 2.8 ли трябва да струва акцията.. толко е подценена,че не е истина.
      Таргетът си остава същия

      Коментар


      • Ако и за един дивидент помислят в стил БАКБ....ехеее размечтах се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

          Дежа вю Неохим прогнозите му
          Не е същото, от мин година имаш печалба по левче на акция, от тази по 50 ст да имаш, което не ми се вярва, е 1,50 печалба... това грубо.. е 2.8 ли трябва да струва акцията.. толко е подценена,че не е истина.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

            Съсипаха на човека прогнозата
            Дежа вю Неохим прогнозите му
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

              Почти двойно по-малко печалба за първото тримесечие....И друг път съм забелязал,че някой получава подобна информация половин -един час преди да се публикува официално...И хоп- изненадващо изкупуване ,или изсипване...
              Глупости, в сайта на БНБ си го бяха публикували по-рано.. просто не знаете къде да гледате!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                Почти двойно по-малко печалба за първото тримесечие....И друг път съм забелязал,че някой получава подобна информация половин -един час преди да се публикува официално...И хоп- изненадващо изкупуване ,или изсипване...
                Това се случва често на нашата борса, но от КаФеНето сладко спят и си взимат заплатките !
                Last edited by Zdravko74; 30.04.2024, 17:16.

                Коментар


                • тя печалбата по голяма ама са си провизирали 30 милки
                  Умереният риск винаги печели ! ))))))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                    Тази акция подлежи ли на прогноза въобще ! Никога не знаеш каква изненада/обикновенно неприятна/ те очаква !
                    Почти двойно по-малко печалба за първото тримесечие....И друг път съм забелязал,че някой получава подобна информация половин -един час преди да се публикува официално...И хоп- изненадващо изкупуване ,или изсипване...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                      Съсипаха на човека прогнозата
                      Тази акция подлежи ли на прогноза въобще ! Никога не знаеш каква изненада/обикновенно неприятна/ те очаква !
                      Last edited by Zdravko74; 30.04.2024, 16:34.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
                        Време е за атака на предишния връх от 3.36..... още тази кратка седмица. Успешна търговийка!
                        Съсипаха на човека прогнозата

                        Коментар


                        • Изглежда като да отписват още 30 мил. по казуса със СГ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                            Кат гледам на два дни милион профит бруто
                            Машина за пари!!!

                            Коментар


                            • Кат гледам на два дни милион профит бруто
                              Умереният риск винаги печели ! ))))))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Консолидиран
                                Last edited by termit; 29.04.2024, 20:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X