IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Махнаха главния изпълнителен директор преди 10-тина дни, вчера съобщение и за прекратяване на договора с финансовия директор.. Раздвиживане и по акцията... Дали не предстои да се случи случка вече тук..!?

    Коментар


    • Увеличението на капитала може ли да се тълкува като поглъщане по закон

      Коментар


      • По повод на вчерашния си постинг, считам за подходящо да допълня един детайл, който не е додстатъчно ясно и категорично изречен от мен.

        Споменавам думата "помолена".
        Обяснявам допълнително: Молбата може да е дошла от трето лице (институция), но не е изключено да иде от самата Банка
        Знам, че звучи леко смахнато, но нищо не изключвам и нищо не може да ме изненада!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

          Какво увеличение??? Вие наистина си живеете в свой свят.
          Може Стоян Мавродиев просто да не го харесва.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
            Какви се оказаха причините за отказа от КФН?!? Не вярвам да откажат без причини. Заради това информационно затъмнение приветствам уволнението на шефчето. Сега трябва да уволним и тези от КФН, пак заради инфомационното затъмнение
            Възможно е никой да не знае каква е причината .. възможно е никой да не знае дали акционерите трябва да бъдат информирани за причината(по закон)... ама никой да не се интересува и никой да не иска да протестираме ?!?... ами това са овцете - стригане и доене

            Коментар


            • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
              Промяната на върха може да е поискана от този, който ще запише увеличението.
              Възможна хипотеза. Процентът вероятност ми е неясен.
              Косвена индикация за това обяснение би било едно неочаквано бързо и изненадващо резултатно развитие в най-близко бъдеще на процедурата по увеличението.

              Много малка вероятност има да му е вменена лична отговорност по повод на провала на проспекта.
              Гледах днес отново членовете на комисията и разсъждавах по повод на отказа за конспекта. Нещо странно се случи по едно време. Някъде към 20 януари напусна член на комисията - това беше единственият човек там, когото подозирах в наличие на известна експертиза по темата. Естествено, става въпрос за спекула и пълен субективизъм. Просто съм чел СиВи -та и съм се опитвал да си отговоря на въпроса, що за хора са това.
              Не твърдя, но ме гложди някакво неясно съмнение, че комисията е била помолена/посъветвана или нещо сходно да даде отказ. Останаха много неяснотии.
              Мисля, че позицията член на кфн стои още незаета.

              Разбира се, винаги има вероятност на Неделчев да е разпоредено нещо, или да му е поднесено нещо за подпис, което той да е отказал. В подобни ситуации, заедно с отказа депозираш и молбата си за напускане. Ако се колебаеш за последното, вадят от касата предварително подадена молба, датират я, уведомяват те и ... поживо-поздраво! Аз, разбира се, описвам нещата такива, каквито се случват в художествената литература на тема банки и финанси! По никакъв начин няма и най-малък намек, че при Неделчев нещата са се случили така.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                Промяната на върха може да е поискана от този, който ще запише увеличението.
                Какво увеличение??? Вие наистина си живеете в свой свят.

                Коментар


                • Промяната на върха може да е поискана от този, който ще запише увеличението.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Виждал ли си как се изправя макарон или фиде ?
                    Като го потопиш за известно време във врела вода

                    Коментар


                    • Какви се оказаха причините за отказа от КФН?!? Не вярвам да откажат без причини. Заради това информационно затъмнение приветствам уволнението на шефчето. Сега трябва да уволним и тези от КФН, пак заради инфомационното затъмнение

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        poredna добра новина днес...

                        макарона може да се "изправи" и да видим еврозоната това лято...
                        Виждал ли си как се изправя макарон или фиде ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Мда... вчера като го прочетох в екстрите не можах да повярвам. Та нали той трябваше да води преговорите със "стратегическия" инвеститор, с увеличението на капитала..... И сега в 89-тата минута, когато губят мача си вадят плеймейкъра.......
                          Дано само да го вадят, а не той да си излиза като Бербатов в мача със сърбите..

                          Коментар


                          • Мда... вчера като го прочетох в екстрите не можах да повярвам. Та нали той трябваше да води преговорите със "стратегическия" инвеститор, с увеличението на капитала..... И сега в 89-тата минута, когато губят мача си вадят плеймейкъра.......
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Според съобщението на банката Неделчо Неделчев ще продължи да работи с нея по стратегически проекти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                poredna добра новина днес...

                                макарона може да се "изправи" и да видим еврозоната това лято...
                                Доста оптимистично, дори нереално. Щом не направихме нищо да влезем през добрите години, а имаше много възможности, няма и сега да стане. Вече имеме и дефицити, кой знае и дълга може да вдигнем, хората са още по-бедни, ние Февруари се страхувахме от еврото, та сега ли при тази безработица. Няма да ни вкарат, защото нашите партии не искат.

                                Коментар

                                Working...
                                X