IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
    Банката като беше най-зле големите разбирачи тука се избиваха да купуват на 4+ и да чакат светлото бъдеще. Сега на 1.6 банката не струвала... ! Стронг бай си е отвсякъде вече!
    И аз взех днес малко. Имам няколко тона сложени в диапазона 1.55-1.65 ама днес не ме огря, но и утре е ден!

    Коментар


    • Банката като беше най-зле големите разбирачи тука се избиваха да купуват на 4+ и да чакат светлото бъдеще. Сега на 1.6 банката не струвала... ! Стронг бай си е отвсякъде вече!

      Коментар


      • Аз си взех днес, пък да видим. Сигурно има още поне един милион акции на продавача, така разбрах, чужд фонд разтоварва от една година.

        Коментар


        • много са юнаците "експерти" дето дават оценки, че цената още трябва да падне, че не струва, че е нула. Правят оценки, гледайки в тавана. Но никой от тях не може да отговори като го попитат конкретен въпрос - "Какво става с непродадената част от парцела на Кремиковци(май остана 60% непродадена) Оценката му вече би трябвало да се равнява да пазарната капитализация ?"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ми щом и Батя кълне тая акция, може пък верно да е време да се купува, ако се вярва на онези клишета за оптимизма и песимизма Нямам, но се замислям за някоя бройка по подобие на хима, само щото ми се струва понамачкана.

            Обаче , като се замисля, че има алтернативи на един клик разстояние на Запад, дето и дивиденти си плащат, и то сатбилни, и някакси бързо се разколебавам да се закупя каквото и да е тук, освен една конкретна акция, ма да не я споменавам, че е балоняк
            Има малка разлика тук изобщо не им пука за акционерите ама ни най малко и се пропусна важен момент тази банка няма никакво развитие една голяма нула във всякакъв аспект и то от години... Честно казано не виждам защо са на борсата и какво им носи това?

            Коментар


            • така става като не си 'пази' позицията хари и ходи да клепа по хай-тек ациите
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Алооо, Каролев къде си ? Пусни един туит да оправиш работата !
                Ми щом и Батя кълне тая акция, може пък верно да е време да се купува, ако се вярва на онези клишета за оптимизма и песимизма Нямам, но се замислям за някоя бройка по подобие на хима, само щото ми се струва понамачкана.

                Обаче , като се замисля, че има алтернативи на един клик разстояние на Запад, дето и дивиденти си плащат, и то сатбилни, и някакси бързо се разколебавам да се закупя каквото и да е тук, освен една конкретна акция, ма да не я споменавам, че е балоняк
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение
                  Цената според мен е все още незаслужено висока, предвид борсовата история и поведението на банката към акционерите. Липса на прозрачност, 0 дивидент, спасяване с парите на данъкоплатците - няма как да се очаква нещо позитивно тук при всичките недъзи.
                  Абсолютно си прав, но сега обрисува едно 90% от компаниите на БФБ, включително една немалка част от флагманите тип Химимпорт или Еврохолд, че даже и някои от уж ракетите тип Доверие (като изключим последото, за спасяване с парите на данъкоплатците, ма там пък има политически чадъри или поръчки). та въпрос на цена - моралът едва ли има място на БФБ, т.е. не е особено уместно да се споменава, щото тука е така...
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Алооо, Каролев къде си ? Пусни един туит да оправиш работата !

                    Коментар


                    • Цената според мен е все още незаслужено висока, предвид борсовата история и поведението на банката към акционерите. Липса на прозрачност, 0 дивидент, спасяване с парите на данъкоплатците - няма как да се очаква нещо позитивно тук при всичките недъзи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
                        Не знам кой продава, но по маниера прилича на ПФ. Вероятно ще си продаде пакета на всяка цена. Ако интересът на 1.70 затихне, ще свали надолу, докато продадат каквото са си намислили. Така си мисля аз.
                        Казах ви.

                        Коментар


                        • Ей, хубаво замених 2/3 от това дърво за Алтерко и ДОХ в края на мин. година, ама защо оставих тази 1/3 да се **** в главата проста!

                          Коментар


                          • На 1,60 може и да се включа. С отвращение, както би казал един бивш министър, та чак и председател
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                              Някой изтърва козите, и те по стръмното, юррррррр.......!
                              зорлия изсипа самосвала ,, няма лошо. По-интересно е друго - Някой има ли инфо какво става с непродадената част от парцелът на Кремиковци(май остана 60% непродадена) Оценката му вече би трябвало да се равнява да пазарната капитализация ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Хариии, кво стана?
                                Някой изтърва козите, и те по стръмното, юррррррр.......!

                                Коментар

                                Working...
                                X