IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
    Не знам дали Начев е КФН, но това горе звучи доста инсайдърско.
    П.П. Шитнах доста при голямото изсмукване (на 3.145), ама пак останаха "за цяр и измекяр"
    Не си ме разбрал!
    "Цитирам" един неназован колега, който преди години сподели с форума подобна теза. Недоказана. Може просто да е правил демонстрация.
    Няма инсайдерска информация.
    С фантомас се закачаме.
    Просто се направих на Л дьо Фюнес.
    Казал съм, че имам тук, гризе ме отвътре и кльопам пуканки, а колегите Фърчат с ракетите.
    А тук съм ял доста дървета.
    И досега помня, как ми се обади едно време един от ип да ми каже колко е презаписано ИПО. Пък аз се поколебах и викам: взимай.
    А как се излизаше после на пързалката?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ildobrev Разгледай мнение
      Като знаете как се е търгувала акцията последните три месеца, може да придобиете представа за цената на търговото - 2.60 -2.70 лв.
      Не знам дали Начев е КФН, но това горе звучи доста инсайдърско.
      П.П. Шитнах доста при голямото изсмукване (на 3.145), ама пак останаха "за цяр и измекяр"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fant0mas Разгледай мнение
        Натчев, много добре си спомням. Няма защо да се правиш на ударен. Да, имаше дюдилиджанс и почна кризата и на двамата участници им е казано СТОП от централите им. До цени не се е стигало. Едната банка купувач съвсем затъна. Палачинката се обърна - може Пибаджиите да купят тяхното поделение в БГ. Ако чукнеш в сайта години назад - ще видиш, че съм бил тук. Не съм доволен от нивото на акцията - но съм доволен как банката се развива напук на всички... и всичко...
        Скивай сега!
        Днес играта ми беше да се правя на ударен понеже не мързи да търся в архивите мнения на по няколко години, рекох си, че някой може хем да помни, хем да вярва на паметта си.
        Ти обаче се оказа доста паметлив и веднага ме разкри
        Хайде още един тест.
        Ти чувал ли си, че миневмутафчиев са готови да се разделят със собствеността си, но за не по-малко от .........НЕ СЕ ЧЕТЕ.
        Само моля те не ме пращай пак в архивите.
        Дай да намерим някого (упорит младеж примерно), той да търси.

        Редактирах числото, че още малко и подводница и агент-провокатор на кфн щях да стана.
        Кой прочел, прочел
        Last edited by nacheff; 16.01.2014, 15:49.

        Коментар


        • Начев ти да не си от КФН? Имам приятели в ПИБ и те ми казаха, че има писмо във вътрешният им сайт с цялата информация и е на разположение - за който го интересува.
          Last edited by vanio tanov; 16.01.2014, 15:21.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Нищо не каза, кой слага всичко на едно място.
            от изкаването ти останах с впечатление че си в малко позиции и те не растат..може да не ксъм разбрал пък щом казваш
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Най-вече напук на собствените си издънки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                Те хората затова правят диверсификация.....тоест имат няколко позиции.
                И при мен от десетина позиции по шест-седем има осезаем ръст но тове не ме притеснява, След месец- два ще е обратната ситуация ......
                Нищо не каза, кой слага всичко на едно място.

                Коментар


                • Натчев, много добре си спомням. Няма защо да се правиш на ударен. Да, имаше дюдилиджанс и почна кризата и на двамата участници им е казано СТОП от централите им. До цени не се е стигало. Едната банка купувач съвсем затъна. Палачинката се обърна - може Пибаджиите да купят тяхното поделение в БГ. Ако чукнеш в сайта години назад - ще видиш, че съм бил тук. Не съм доволен от нивото на акцията - но съм доволен как банката се развива напук на всички... и всичко...

                  Коментар


                  • Те хората затова правят диверсификация.....тоест имат няколко позиции.
                    И при мен от десетина позиции по шест-седем има осезаем ръст но тове не ме притеснява, След месец- два ще е обратната ситуация ......
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                      Алчен, ИСКА ТИ СЕ!

                      Според мен от цената на търговото ще стане ясно по колко са платили останалите книжа (над 29 млн. акции май бяха)
                      Пак ще си говорим Нормално е, всички които имаме акции да не ни е приятно това което се случва в момента, пазара лети ние спим, като и да е, ще ви догоним, тъпото е като нямате защо ни дразните, едва ли очакваш да продаваме и влизаме там където имаш. Радвай се на успеха и не забравай Мострой докато не прибереш кеша нищо не си направил.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                        Аз вчера се отървах от ПИБ и си купих ИХБългария на 93 ст. Днес доволно дава. Тази акция винаги ме е дразнела. Банката вечно участва в някакви офшорни схеми, при което всеки може да се сети кой пие и кой плаща. Сега поредната недоклатена история.
                        Дано да има и нещо за акционерите, не само за офшорките. Успех на имащите акции1
                        За недоклатени акционери съм пас , но ако има такива булки да се обаждат
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Аз вчера се отървах от ПИБ и си купих ИХБългария на 93 ст. Днес доволно дава. Тази акция винаги ме е дразнела. Банката вечно участва в някакви офшорни схеми, при което всеки може да се сети кой пие и кой плаща. Сега поредната недоклатена история.
                          Дано да има и нещо за акционерите, не само за офшорките. Успех на имащите акции1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                            Като нямаш, защо тролиш ) ние ще ви стигнем и изпреварим за ден ) катерете това е супер
                            Алчен, ИСКА ТИ СЕ!

                            Според мен от цената на търговото ще стане ясно по колко са платили останалите книжа (над 29 млн. акции май бяха)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                              Доста позиции отлетяха с по над 10%, част от тях само днес, а Вие още се чудите за цената на търговото.

                              НЯМАМ!!!
                              Като нямаш, защо тролиш ) ние ще ви стигнем и изпреварим за ден ) катерете това е супер

                              Коментар


                              • Доста позиции отлетяха с по над 10%, част от тях само днес, а Вие още се чудите за цената на търговото.

                                НЯМАМ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X