IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На финалната права сме ....
    и СПРИНТ ...
    не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

    Коментар


    • Това, че на страницата за тримесечни отчети на БФБ
      http://www.bse-sofia.bg/?page=Financ...013&period=Q4&
      ми се отварят стари документи на ПИБ, само мой проблем ли е??
      или някой би го пропознал и като негов

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
        Пятница, след работното време на БФБ .... .
        Нали се сещаш миналия път какво направиха и е нормално да е тека )

        Коментар


        • Пятница, след работното време на БФБ, а нищо чудно и почивалника когато излезне в някой вестник .... .
          Last edited by Konsultant; 31.01.2014, 14:16.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
            На свое заседание от 31 януари 2014 г. КФН взе следните решения:

            1. Не издава забрана за публикуване на търгово предложение от Ивайло Димитров Мутафчиев и Цеко Тодоров Минев за закупуване на акции на „Първа инвестиционна банка” АД, от останалите акционери на дружеството.

            Нямам спомен за толкова бързо минало търгово
            След като затворим ще се знае цената

            Коментар


            • На свое заседание от 31 януари 2014 г. КФН взе следните решения:

              1. Не издава забрана за публикуване на търгово предложение от Ивайло Димитров Мутафчиев и Цеко Тодоров Минев за закупуване на акции на „Първа инвестиционна банка” АД, от останалите акционери на дружеството.

              Нямам спомен за толкова бързо минало търгово

              Коментар


              • Няма време

                Коментар


                • Ами, не инвестирай тук. Свободна страна сме. Аз не ти продавам нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fant0mas Разгледай мнение
                    space-man, ти сериозно ли изобщо дискутираш това? Я виж кога са правени ИПО-тата и къде е бил пазарът тогава. Доста некоректно е да се сравняват круши и ябълки. Всички знаем, че цялата борса се срути поради кризата и то основно навън. Разгледай отчетите на тези компании при ИПО-тата и последните им. Я да видим активите, с които са обезпечени акциите им дали не са нараснали с двуцифрени проценти? Ако след година цените на БФБ са над тези на ИПО-отата, какво правим?

                    Погледи счетоводните стойности на активите им с колко пъти превишават моментните цени на акциите им. Ти вместо да се радваш, че все още има останали силно подценени компании тук и да направиш някой лев печалба, мърмориш.
                    И защо според теб е толкова недооценена тази акция? Имаш активи, печалби ежемесечни, за прозрачност на управлението няма да говоря. Искрено желая успех на всички инвестирали тук, но имам някакви съмнения.

                    Коментар


                    • space-man, ти сериозно ли изобщо дискутираш това? Я виж кога са правени ИПО-тата и къде е бил пазарът тогава. Доста некоректно е да се сравняват круши и ябълки. Всички знаем, че цялата борса се срути поради кризата и то основно навън. Разгледай отчетите на тези компании при ИПО-тата и последните им. Я да видим активите, с които са обезпечени акциите им дали не са нараснали с двуцифрени проценти? Ако след година цените на БФБ са над тези на ИПО-отата, какво правим?

                      Погледи счетоводните стойности на активите им с колко пъти превишават моментните цени на акциите им. Ти вместо да се радваш, че все още има останали силно подценени компании тук и да направиш някой лев печалба, мърмориш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Нема да пишеш така.Тука няма загубили тука всички печелят.И ми се подиграват като им казвам че лъжат
                        Специално в тази акция моралното удовлетворение е по-важно и компенсира всички загуби, затова е нормално да няма губещи. Все пак акционерите са горди собственици на активи като Кремиковци, ОЦК и т.н. Току виж с тези заеми дето ги тегли правителството си купи една банка собственик на СОЦ гордостите и България стане Балканският тигър в металургията. Представяш ли си колко щастливи акционери ще има, че са поддържали "пламъкът" на родната металургия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Нема да пишеш така.Тука няма загубили тука всички печелят.И ми се подиграват като им казвам че лъжат
                          Аз имам доказателства черно на бяло! Дори от 2006-та досега съм на печалба
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                            Да разсеем мечтите с малко спомени:

                            Загуба от 238,4 млн. лв., или 46,3% от вложените суми, отчитат инвеститорите участвали в 23-те IPO-та, организирани до момента на БФБ-София, показва проучване на Investor.bg.

                            С най-голям спад спрямо емисионната цена са акциите на Каолин, ТБ Първа инвестиционна банка и Трейс груп холд, които реализират спад с над 70%.
                            Нема да пишеш така.Тука няма загубили тука всички печелят.И ми се подиграват като им казвам че лъжат

                            Коментар


                            • Да разсеем мечтите с малко спомени:

                              Загуба от 238,4 млн. лв., или 46,3% от вложените суми, отчитат инвеститорите участвали в 23-те IPO-та, организирани до момента на БФБ-София, показва проучване на Investor.bg.

                              С най-голям спад спрямо емисионната цена са акциите на Каолин, ТБ Първа инвестиционна банка и Трейс груп холд, които реализират спад с над 70%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                                Oт търговото не очаквам много, но за времето след него съм умерен оптимист ... .

                                Успех!
                                + 1

                                Коментар

                                Working...
                                X