IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    А сега познай колко ще е цената след излизане на консолидирания отчет
    Ми а дано , че тук нещо не съм доволен за сега от влоението си
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      А сега познай колко ще е цената след излизане на консолидирания отчет
      Както вече написах
      Тая акция ще расте, ама не заради търговото....
      Аз самият имам акции и очаквам растеж.
      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
        И сега кво? Ето какво ви написах още на 9 януари:

        Ама некои хора не слушат старо и патило и сега се чудят ....
        А сега познай колко ще е цената след излизане на консолидирания отчет
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • И сега кво? Ето какво ви написах още на 9 януари:
          Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Според мен нещата са свързани с промените в законодателството за офшорките. Решили са, че наличието на офшорки ще пречи на банката и сега просто си обявяват официално това, което всички знаеха. А търговото е просто защото такива са изискванията на закона.
          И после на 10 януари:

          Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Казах ви аз вчера, че цялата работа е "деофшоризация" на банката и че никой няма намерение да изкупува акциите на миноритарите. Ама некои хора не слушат и си помислиха, че ще фанат големата далавера. Е, май ще фанат дедовия .... И сега търсят кой им е виновен че се ушиха. Тая акция ще расте, ама не заради търговото ....

          Имам акции. Не е препоръка за каквото и да било.
          Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Само не мога да разбера какви са тия приказки за манипулации, вътрешна информация и спиране на търговията. На крива ракета - космоса и пречи. За всеки, който има малко акъл в главата, беше ясно, че става въпрос за деофшоризация. Просто няма логика да е друго. Ама пуста човешка алчност ....
          Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Аз търгово не чакам. Нямам намерение да продавам. А ако ме питаш за мнението ми каква цена ще предложат - такава, че никой да не иска да продава. Те нямат намерение да изкупуват и да отписват дружеството. В този смисъл - нещо между 2 и 3 лева ще е. Да речем около 2.30 - 2.50.
          Ама некои хора не слушат старо и патило и сега се чудят ....
          Last edited by netware5; 03.02.2014, 15:26.
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
            За които не е разбрал

            5.1.1 ПРЕДЛАГАНА ЦЕНА НА АКЦИЯ
            Цената за една акция предложена от търговия предложител е в размер на 2.43 лв. /два лева и четиридесет и три стотинки/.
            След Кремиковската схема тия с нищо не могат да ме изненадат. По правило в БГ акционерите се уважават само преди ИПО

            не е препоръка за каквото и да било
            нямам акции от въпросната 'банка'
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
              Така е, прав си, нещо в бързината се оплетох, не че има някакво значение. Реално МКБ си е още отделно юридическо лице, затова в консолидирания, а сливането кога ще се осъществи?
              Бе ква положителна репутация бе пич? При положение, че купуват под бук велю, разликата отива директно в P&L-a.
              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

              Коментар


              • Сливането доколкото знам е със срок 01.03.14.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  А дали мажоритарите биха си продали акциите на цената на търговото - което сами са определили ? Или дори на сегашната пазарна ?
                  Въпроса е и директно към тях.
                  В интерес на истината мислех, че ще дадът по-висока цена от пазарната и да го отиграят по друг начин, явно съм по-умен от тях / съветниците им / . Мога да сложа бас, че няма да вземат нито една акция или само една на този дето се хване

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Стенли Разгледай мнение
                    Няма как да се види в неконсолидирания - там се съдържа само покупната цена на акциите на МКБ Юнионбанк. Положителната репутация ще се види в консолидирания отчет, като на консолидирана база печалбата на ПИБ за 2013 година би следвало да бъде около 180 милиона лева.
                    Така е, прав си, нещо в бързината се оплетох, не че има някакво значение. Реално МКБ си е още отделно юридическо лице, затова в консолидирания, а сливането кога ще се осъществи?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Стенли Разгледай мнение
                      Няма как да се види в неконсолидирания - там се съдържа само покупната цена на акциите на МКБ Юнионбанк. Положителната репутация ще се види в консолидирания отчет, като на консолидирана база печалбата на ПИБ за 2013 година би следвало да бъде около 180 милиона лева.
                      Печалбата на ПИБ + Печалбата на МКБ + разликата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                        Аз понеже не разбирам много, бих искал да попитам ,тук не може ли да се повтори сценарият Каолин и да не се види мечтаната цена?
                        Че кво му беше на Каолин...аз съм си много доволен от сделката им като миноритар ....това че някои е чакал от 100,500 или 1000 акции да забогатее , сори ма това и в САЩ не става....
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanio tanov Разгледай мнение
                          Аз не мога да разбера какво се чудите. Средната цена за последните 6 месеца е 2.52 (всеки може да провери тук в Инвестор), това че последните дни е нагоре не значи, че трябва да предлагат на последната най-висока цена.
                          А дали мажоритарите биха си продали акциите на цената на търговото - което сами са определили ? Или дори на сегашната пазарна ?
                          Въпроса е и директно към тях.
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • За които не е разбрал

                            5.1.1 ПРЕДЛАГАНА ЦЕНА НА АКЦИЯ
                            Цената за една акция предложена от търговия предложител е в размер на 2.43 лв. /два лева и четиридесет и три стотинки/.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                              Ако има репутация, трябва да се види и в неконсолидирания, защо да е в консолидирания?
                              Няма как да се види в неконсолидирания - там се съдържа само покупната цена на акциите на МКБ Юнионбанк. Положителната репутация ще се види в консолидирания отчет, като на консолидирана база печалбата на ПИБ за 2013 година би следвало да бъде около 180 милиона лева.

                              Коментар


                              • Аз понеже не разбирам много, бих искал да попитам ,тук не може ли да се повтори сценарият Каолин и да не се види мечтаната цена?
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X