IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Нали бяха доказали че маймуна хвърлящи стрелички се справя по-добре от над 85% от професионални портфолио мениджъри.

    Така че акъла е надценена категория
    Не са над 85% а над 99%.От акции печелят големите тарикати мошеници.Губят наивниците дето вярват че ще си въртят синджира а някой ще им множи парите за жълти стотинки комисион..Най глупавата част от българите се занимава с акции.Тук разбира се от групата на глупаците са изключени такива като Цеко сифоня Цеко Мустака и Черепа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Нали бяха доказали че маймуна хвърлящи стрелички се справя по-добре от над 85% от професионални портфолио мениджъри.

      Така че акъла е надценена категория
      Няма да ти отговарям

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        Акъл се иска за всичко, инак си член на стадото
        Нали бяха доказали че маймуна хвърлящи стрелички се справя по-добре от над 85% от професионални портфолио мениджъри.

        Така че акъла е надценена категория

        Коментар


        • Какъв е смисълът мажоритаря да играе с/у миноритарите- в случая 93,5 млн с/у 16.5 ?
          Ако прецака тези 16.5 с 2 лв примерно т.е 33 млн то от неговите губи 187 млн. Ако след време са решили да продават просто няма смисъл.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
            На борсата не се иска много акъл, за да си успешен. В добри времена всичко расте, в лоши всичко пада. Никой не знае накъде ще потеглят акциите.
            Акъл се иска за всичко, инак си член на стадото

            Коментар


            • На борсата не се иска много акъл, за да си успешен. В добри времена всичко расте, в лоши всичко пада. Никой не знае накъде ще потеглят акциите.
              Мнението не е препоръка за сделки!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
                Тук само професори ли се допускат? Никой не се е родил научен, всеки се учи цял живот. Важното е да се учиш... Аз като започнах на борсата и акция на знаех какво е.
                И сред професорите има тъпаци почето въпроси са от мързел, вместо да се разровят, питат че по-лесно, тека до никъде не се стига, затова ги храня, а и теб като те гледам, щом не си знаел какво е акция къде си тръгнал или до къде ще стигнеш, особено ако четеш някой дето пише едно пък прави друго.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                  Това търгово е пожелателно - тоест никой не е длъжен да го приема. Само в случая на търгово при отписване от публичност горната логика е вярна.
                  Като цяло пазара тълкува самия факт че мажоритарите искат да правят търгово като позитивен, защото явно и според мажоритарите има стойност в акциите - нещо в което не вярваше почти никой на БГ пазара в последните 4 години
                  Поради същата причина се качих на този влак на 3.06 , а някои се смееха че слизат от влака, за да си купят плазми ............ а бе хора всякакви !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Тука при ПИБ не ми е много ясна тази търговия над обявеното в търговото предложение - 2.43 лв. Може би има нещо което не схващам. Нали в крайна сметка акциите ще бъдат изкупени по цената от търговото предложение и при всеки купил сега ще се появи загуба - защо цената расте ?
                    Това търгово е пожелателно - тоест никой не е длъжен да го приема. Само в случая на търгово при отписване от публичност горната логика е вярна.
                    Като цяло пазара тълкува самия факт че мажоритарите искат да правят търгово като позитивен, защото явно и според мажоритарите има стойност в акциите - нещо в което не вярваше почти никой на БГ пазара в последните 4 години
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                      Да се чуди човек такива като теб какво правят на БФБ
                      Тук само професори ли се допускат? Никой не се е родил научен, всеки се учи цял живот. Важното е да се учиш... Аз като започнах на борсата и акция на знаех какво е.
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Тука при ПИБ не ми е много ясна тази търговия над обявеното в търговото предложение - 2.43 лв. Може би има нещо което не схващам. Нали в крайна сметка акциите ще бъдат изкупени по цената от търговото предложение и при всеки купил сега ще се появи загуба - защо цената расте ?
                        Да се чуди човек такива като теб какво правят на БФБ

                        Коментар


                        • Не си длъжен да приемаш търговото предложение, освен ако лицето отправило търговото няма повече от 95% от капитала. Тоест те може да си предлагат 2 лева, ама никой няма да им се върже, щото на борсата могат да продадат на близо 4

                          Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                          Тука при ПИБ не ми е много ясна тази търговия над обявеното в търговото предложение - 2.43 лв. Може би има нещо което не схващам. Нали в крайна сметка акциите ще бъдат изкупени по цената от търговото предложение и при всеки купил сега ще се появи загуба - защо цената расте ?
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Тука при ПИБ не ми е много ясна тази търговия над обявеното в търговото предложение - 2.43 лв. Може би има нещо което не схващам. Нали в крайна сметка акциите ще бъдат изкупени по цената от търговото предложение и при всеки купил сега ще се появи загуба - защо цената расте ?

                            Коментар


                            • Бате Пешо, Бате Пешо - колко си умен само, а защо не си и толкова успял? Помисли малко. Как всички по тъпи от теб успяха, а ти с тоя акъл си висиш в инвестора? Аз си купих на 11.40 - злорадстваш ли? Мислиш ли, че обвинявам Цеко? Мислиш ли, че ще ме настроиш срещу него?

                              Няма как в момента, когато хората правят пари от тази акция да ги настроиш срещу банката. Всеки на борсата е наясно с пазарите - защо са нагоре и защо са надолу.
                              Last edited by el.t; 12.02.2014, 10:58. Причина: заяждане

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Личното ми мнение - трябва да имаш железни нерви за да играеш на една маса с големите. Не бива да ме сравняваш с Цеко .... човека се е доказал в бизнеса си.
                                По отношение на цената при IPO - имам спомен, че интереса към книжата беше огромен и съм сигурен, че никой никого не е карал насила да си купува.
                                Ако ти си купиш нов сорт чушки и после не успееш да намериш пазар кой ще ти е виновен ? Търговеца на семена, вкусовите капризи на потребителите или ти самия ?
                                При всяка сделка има риск- при борсовите са доста големи. И затова всеки ИП изрично ти го казва, включително писмено. А ти кажи каква ти е мотивацията да обикаляш всички теми във форума ?
                                Протокол без да се обиждаш ама това да играеш на една маса с големите е безумие.Просто ще те оберат.А и не допускаш ли че Цеко просто ви е изиграл..Да Цеко е голем юнак.Само дето мераците на много хора да приличат на него свършват в канала..Та аз ако си купя нов сорт чушки почвам с малък обем за да се проба пазара.Миналата година си купих сръбски чушки слоново уво.Ми не съм доволен но пробвах с няколко лехи.Разсада калпав и чушките калпави.Преди няколко дена на пчеларското изложение си купих малко семена от картофи от Карагьозов.Та той продаваше и семена от слоново уво.На ухо му казах това да го изхвърли и да не го продава.Взех си и малко син домат и ми подари някакво сръбско зеле.Ще видим.А виновен ще съм си аз.Не обикалям всички теми.В темата за акции не съм писал от много отдавна.Ако искате да слушате само хвалебствия няма проблем.От утре мое да почна да пиша за грандиозните си успехи на борсите.И в покупко продажбата на НИ.Пиша в няколко теми.
                                Last edited by Бате Пешо; 11.02.2014, 21:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X