IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Чакай сега аз си казах защо мисля така както мисля и до сега никой не е показал нищо което да ми обори мнението. Естествено аз не мога да си докажа мнението, защото нямам вътрешна информация до качеството на кредитния портфейл или провизиите на банката, но такава информация няма никой който купува акции от нея. Или поне не би трябвало да има защото иначе нарушава закона.

    А на доказателства от рода на "ама това не го пише в отчетите" съм се нагледал на една камара западни банки, които както не им пише нещо в отчетите и преминават стрес тест на ЕЦБ така след две седмици фалират.
    Не се засягай шегувам се ) и против бат Пешо нямам нищо против, за доста неща мислим еднакво с него )

    Коментар


    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
      В тази тема си като бат Пешо в инвестора
      Чакай сега аз си казах защо мисля така както мисля и до сега никой не е показал нищо което да ми обори мнението. Естествено аз не мога да си докажа мнението, защото нямам вътрешна информация до качеството на кредитния портфейл или провизиите на банката, но такава информация няма никой който купува акции от нея. Или поне не би трябвало да има защото иначе нарушава закона.

      А на доказателства от рода на "ама това не го пише в отчетите" съм се нагледал на една камара западни банки, които както не им пише нещо в отчетите и преминават стрес тест на ЕЦБ така след две седмици фалират.

      Коментар


      • Аз продавах само на айсберги през тази седмица до вчера - ПФБК ми е насрещна страна , днес продажбите си бяха в същия стил , но за кого купуват ??? или за себе си по рано от април едва ли ще разберем - повече не продавам под 4,60

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Аз нямам идея кой купува, но и не ме интересува особено Нямам акции че да му продавам, пък няма нужда да го следвам по стъпките му щото едва ли водят до нещо добре.
          В тази тема си като бат Пешо в инвестора

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Ха ха ха тук и малките деца знаят кой купува
            Нямам нищо против да споделиш и на нас по-възрастните.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Ха ха ха тук и малките деца знаят кой купува
              Аз нямам идея кой купува, но и не ме интересува особено Нямам акции че да му продавам, пък няма нужда да го следвам по стъпките му щото едва ли водят до нещо добре.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                какъвто ще да е, ще му свършат парите за ПИБ и после кво става

                Ха ха ха тук и малките деца знаят кой купува

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                  Но какъв
                  какъвто ще да е, ще му свършат парите за ПИБ и после кво става

                  Коментар


                  • Гадно е да купиш скъпо и да продадеш евтино. След това всички играчи ти приличат на идиоти./ имам и личен опит/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Много продавачи, изглежда един купувач предимно, на мен ми се струва че е поредния чужденец проявяващ идиотизъм. То май на нашия пазар повечето са така
                      Но какъв

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                        Защо ли имам чуство, че продалите горчиво ще съжаляват
                        Много продавачи, изглежда един купувач предимно, на мен ми се струва че е поредния чужденец проявяващ идиотизъм. То май на нашия пазар повечето са така

                        Коментар


                        • Защо ли имам чуство, че продалите горчиво ще съжаляват

                          Коментар


                          • В интерес на истината мениджмънта е един от най-добрите и много разбират корпоративните врътки, но все пак има ситуации, които не са и в ръцете на най-добрите мениджъри в рамките на 1 година....Дори да и да са като лъвове или ако щете като хиени...Имат умни момчета... Не е препоръка, аз изпуснах момента.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                              Прави впечатление че обезценките са се качили почти двойно.

                              Коментар


                              • http://www.fibank.bg/uploads/_AboutU...ons_aud_bg.pdf

                                Коментар

                                Working...
                                X