IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Ми сред толкова велики инвеститори тука требе да има и такива дето не си купуват акции
    Купувал ли си някога акции?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Ааа стига ве, коя да е тема речеш да отвориш - все великия НЕинвеститор там
      Бетер дърта свекърва се нарежда.
      Бат Петракис - ти женен ли си бе ?
      Горката женица....
      Ми сред толкова велики инвеститори тука требе да има и такива дето не си купуват акции

      Коментар


      • някой има ли представа това от кога е - http://www.karollcapital.bg/fondove-...ropa/portfeil/
        Периодично следя фондовете им, но мисля че до преди няколко седмици FIB дори не беше в топ 5 на акциите на фонда. Може би точно Александър Николов е бил от хората, които купуваха толкова силно напоследък.
        Не е препоръка за търговия с акции и ЦК !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
          Бамката вече е с реална оценка. най-много 4, 4,20 да стигне в близко бъдеще. Мое мнение де, аз почти си затворих цялата позиция.
          Малко по-нагоре е цената )) днес ще минаваме 4

          Коментар


          • Бамката вече е с реална оценка. най-много 4, 4,20 да стигне в близко бъдеще. Мое мнение де, аз почти си затворих цялата позиция.
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Хайде стига сте се надцаквали....да си дойдем на думата.....какво правим сега....изгубих дирите....изкупиха ли вече 95%? или чакаме 4.20 до края на седмицата???....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Аз затова съм заслужил щото нямам акции а имам пари.Вие сте обраните инвеститори.
                Ааа стига ве, коя да е тема речеш да отвориш - все великия НЕинвеститор там
                Бетер дърта свекърва се нарежда.
                Бат Петракис - ти женен ли си бе ?
                Горката женица....

                Коментар


                • [QUOTE=Бате Пешо;1059578638]Аз затова съм заслужил щото нямам акции а имам пари.Вие сте обраните инвеститори.[/Q
                  Към парите и към стратегиите на никого не мога да имам мнение, нито коментирам. По- скоро ми е любопитен брояча на сайта
                  Не е препоръка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maximilian Разгледай мнение
                    Бате Пешо, кефиш! Ама и тия от Инвестора съвсем не си познават потребителите. Да те набеждават за заслужил инвеститор, а ти твърдиш,че нямаш акции. Да вземат да въведат нови категории "кибик", "съветник", "комарджия"... и заслужили естествено!
                    Аз затова съм заслужил щото нямам акции а имам пари.Вие сте обраните инвеститори.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                      Влез в онази тема поколението на 30+ годишните и чети, как месят баници и правят питки там всички са заслужили
                      О ние можем и да готвим за разлика от вас.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                        В момента на борсата са най-големите хиени, гарантирам че 95% ще направят пари, тезата ми е, всички научиха и видяха нагледно за какво иде реч, останаха тези дето наистина знаят какво правят. Прасетата ще дойдат по-късно.
                        Бе щом ти равновесния и ония двамата са на борсата няма как да няма печалба.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maximilian Разгледай мнение
                          Бате Пешо, кефиш! Ама и тия от Инвестора съвсем не си познават потребителите. Да те набеждават за заслужил инвеститор, а ти твърдиш,че нямаш акции. Да вземат да въведат нови категории "кибик", "съветник", "комарджия"... и заслужили естествено!
                          Влез в онази тема поколението на 30+ годишните и чети, как месят баници и правят питки там всички са заслужили

                          Коментар


                          • Бате Пешо, кефиш! Ама и тия от Инвестора съвсем не си познават потребителите. Да те набеждават за заслужил инвеститор, а ти твърдиш,че нямаш акции. Да вземат да въведат нови категории "кибик", "съветник", "комарджия"... и заслужили естествено!
                            Не е препоръка!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                              Рекох да прочета некой коментар за одитирания отчет на банката пък то нещо сте се отплеснали май...
                              Къде го гледаш, че за одитиран много рано

                              Коментар


                              • В момента на борсата са най-големите хиени, гарантирам че 95% ще направят пари, тезата ми е, всички научиха и видяха нагледно за какво иде реч, останаха тези дето наистина знаят какво правят. Прасетата ще дойдат по-късно.

                                Коментар

                                Working...
                                X