IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Съгласен, но с оглед сериозното купуване, не бих бързал с продаването, има още път на север
    Аз пък продадох и мисля, че цената е скъпа. Натоварих хим.
    Имамам още 5000 в пиб. Ако видя 4,20 махам и тях.

    Коментар


    • El Guapo, прав си. Бъдещето ще покаже
      ________________________________________
      без паника

      Коментар


      • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
        Ама виж как ловко обърнах палачинката . Казват че мечката играе според тоягата , а ние според модератора .
        Момичето си върши работа, няма смисъл да и се пречи.

        Коментар


        • Ама виж как ловко обърнах палачинката . Казват че мечката играе според тоягата , а ние според модератора .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
            Нали се сещаш че 5 сесии са много време , дори 5 часа от една сесия са много , дори 5 минутно изказване от подходящия човек преди сесия са много време и става няма време . Тогава ще дойде равновесие на бойното поле да ни превързва раните и да ни изнася един по един към лазарета .
            О не, изобщо няма да се занимавам с вас. Нямам навика да повтарям "Аз нали ви казах" освен ако някой наистина не ме попита за това

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
              Струва ми се. че тук губещи са продалите. Няма смисъл акулите да обезценят това, което са купили.
              Аз лично ще продам, когато няма ръст пет поредни сесии. Успех на всички. (Което е невъзможно... )
              Нали се сещаш че 5 сесии са много време , дори 5 часа от една сесия са много , дори 5 минутно изказване от подходящия човек преди сесия са много време и става няма време . Тогава ще дойде равновесие на бойното поле да ни превързва раните и да ни изнася един по един към лазарета .

              Коментар


              • Толкова хубаво си хортувахме . Жалко . А и навалица нямаше , да ни пречи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                  Получих от модератора съобщение че лично съм нападнал равновесие . Моля равновесие ако се е почуствал нападнат да ме извини ,ако пък не ,да каже една добра дума пред модератора и да ме защити от неспаведливото обвинение .
                  И аз получих и аз попитах дали си се почуствал нападнат, казаха ми че не си, но се съгласих да не продължавам този диалог.

                  Коментар


                  • Получих от модератора съобщение че лично съм нападнал равновесие . Моля равновесие ако се е почуствал нападнат да ме извини ,ако пък не ,да каже една добра дума пред модератора и да ме защити от неспаведливото обвинение .

                    Коментар


                    • Струва ми се. че тук губещи са продалите. Няма смисъл акулите да обезценят това, което са купили.
                      Аз лично ще продам, когато няма ръст пет поредни сесии. Успех на всички. (Което е невъзможно... )
                      ________________________________________
                      без паника

                      Коментар


                      • Виж сега , това е страшна болест , по силна и от наркоманията . Спокойно има лек . Има два начина . Първият е групова терапия , тоест тук с другарите ще си поговорим , всеки ще ти разкаже собствените си неволи и ще се почустваш подобре , но ще продължи дълго . Вторият е рязко но пък за кратко ,тоест ,излизаш в понеделник и купуваш до 4 лв , След това с всеки следващ ден ще се чувстваш все по добре .Никъде не съм казал че не ти харесвам мненията или че ме дразнят .Тъкмо обратното е , виждам как се мъчиш и се опитвам да помогна , съвсем чистосърдечно .Под пуснеш имам пред вид да върнеш една малка част от това което си взел с идеята в бъдещ период да имаш повече от времето преди да върнеш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                          Днеска пишеш как не ти харесва да влезеш тук и защо ,но това го написа и вчера и оняден и по-оня ден и така цял месец .Обзалагам се че в понеделник пак ще ни уведомиш как не ти харесва да влезеш тук и защо .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                            Каква отговорност е пропуснати печалби ? Аз например не пускам тото , а ако пусна ще спечеля милионите .Явно съм безотговорен и стиснат , искам да ги спечеля без да пусна .Днеска пишеш как не ти харесва да влезеш тук и защо ,но това го написа и вчера и оняден и по-оня ден и така цял месец .Обзалагам се че в понеделник пак ще ни уведомиш как не ти харесва да влезеш тук и защо . Доколкото схващам от постовете ти,ти си успешен и печиливш трейдър . Имаш обаче малък дефект , който или е вроден или си го придобил неусетно по пътя и той е че искаш само да вземаш . Може би е време и да пуснеш малко . Може пък да е за добро за собственото ти аз .
                            Сложи ме в списъка за игнор.
                            Не виждам какво да давам на пазара. Нали не мислиш че този който купува ти дава нещо. Или този който ти продава. Ако излеза прав и цената почне да пада можеш само да спечелиш от това че съм писал такива работи и да излезеш по навреме. Ако греша не губиш нищо. При всички случай моето мнение ти е по-полезно макар и да ти е неприятно от някой който те убеждава колко е евтино нещо и в същото време ти продава на върха.

                            Коментар


                            • Каква отговорност е пропуснати печалби ? Аз например не пускам тото , а ако пусна ще спечеля милионите .Явно съм безотговорен и стиснат , искам да ги спечеля без да пусна .Днеска пишеш как не ти харесва да влезеш тук и защо ,но това го написа и вчера и оняден и по-оня ден и така цял месец .Обзалагам се че в понеделник пак ще ни уведомиш как не ти харесва да влезеш тук и защо . Доколкото схващам от постовете ти,ти си успешен и печиливш трейдър . Имаш обаче малък дефект , който или е вроден или си го придобил неусетно по пътя и той е че искаш само да вземаш . Може би е време и да пуснеш малко . Може пък да е за добро за собственото ти аз .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                                Да аз моята отговорност си я нося , защото имам тук . Признавам си че продадох 25% на 3.16 и не очаквах тези нива толкова бързо.А твоята отговорност каква е? Нали схващаш че с тоя пост заличаваш повечето неща които си написал ?
                                Ами моята отговорност може да я приемеш като пропуснати печалби Признавам си изпуснах го това движение.

                                Нищо не заличавам, аз съвсем ясно си казвам че смятам че основната причина да не ми харесва да влизам тук е защото смятам че банката се нуждае от доста солидно увеличение на капитала, което ще разводни дела на сегашните акционери.

                                Напълно съзнавам че е доста вероятно и да не съм прав, тогава ще съм пропускал печалби напразно. но си имам принцип като имам съмнение не влизам. Ако не смятах че банката има нужда от свеж капитал щях да чакам цената която отдолу съм обявил за средносрочен таргет.

                                Коментар

                                Working...
                                X