IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Звучиш логично, но пропускаш нещо. Няма как да си си купил на 2,40 защото и тогава и сега си разсъждавал по същия начин. Според твоите разсъждения да си купиш преди 2 месеца на 2,40 е същата глупост както да ги държиш в момента. Според логиката на купувачите на 2,40 нищо не се е променило и няма разумна причина да се продава. В даден момент ще си намаля бройките, но не виждам защо да го правя сега. Предполагам ще се задържим седмица на тези нива и като свършат акциите ще продължим нагоре. От листнатите в момента компании само ПИБ и Софарма стават за сини чипове. Другите компании са или малки, или безперспективни а на места откровено криминални.
    Той винаги купува в минало време когато се знаят движенията и много се хвали че печели...И все евтино купил и скъпо продал.Незнам дали някой му се връзва на глупостите.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Звучиш логично, но пропускаш нещо. Няма как да си си купил на 2,40 защото и тогава и сега си разсъждавал по същия начин. Според твоите разсъждения да си купиш преди 2 месеца на 2,40 е същата глупост както да ги държиш в момента. Според логиката на купувачите на 2,40 нищо не се е променило и няма разумна причина да се продава. В даден момент ще си намаля бройките, но не виждам защо да го правя сега. Предполагам ще се задържим седмица на тези нива и като свършат акциите ще продължим нагоре. От листнатите в момента компании само ПИБ и Софарма стават за сини чипове. Другите компании са или малки, или безперспективни а на места откровено криминални.
      Да и на 2,4 мислех така - а и банки си имам достатъчно и не мисля че ПИБ ми добавя положителна риск доходност на портфейла.

      А иначе определено се е променило нещо, дори и за тези имащи на 2,4. ПИБ на 4 лева вече е много по-близо до справедливата си цена и съответно потенциала и за растеж е много по-нисък. А за разлика от разни малки ракети ПИБ като цяло се търгува около справедливата си цена - макар и определена от оптимисти - за целия период на който е на борсата. Не беше балон през 2007, но и не се издъни кой знае колко много спрямо западните си аналози и на върха на кризата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Ако бях влязал на 2,4 сигурно сега вече щях да разтоварвам, но като не съм имал тогава да държа всичко или пък да купувам сега ми се струва безсмислено и опасно.
        Звучиш логично, но пропускаш нещо. Няма как да си си купил на 2,40 защото и тогава и сега си разсъждавал по същия начин. Според твоите разсъждения да си купиш преди 2 месеца на 2,40 е същата глупост както да ги държиш в момента. Според логиката на купувачите на 2,40 нищо не се е променило и няма разумна причина да се продава. В даден момент ще си намаля бройките, но не виждам защо да го правя сега. Предполагам ще се задържим седмица на тези нива и като свършат акциите ще продължим нагоре. От листнатите в момента компании само ПИБ и Софарма стават за сини чипове. Другите компании са или малки, или безперспективни а на места откровено криминални.

        Коментар


        • Аз пък ходих да си сипя едно - първото за днес .Може и да е заспала мома и ти да си чакаш напразно .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от El Guapo
            Дааа.... Може би и тя е отрязана като нас в този светъл ден .Все още има 30 минути до края на деня . Все още може да излезе и да хване първия що годе добре изглеждащ мъж и да се запише ...
            Е па коя таз мома бе.....и де да я чакам
            Last edited by markov; 15.02.2014, 00:14.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Съгласен, но с оглед сериозното купуване, не бих бързал с продаването, има още път на север
              Аз пък продадох и мисля, че цената е скъпа. Натоварих хим.
              Имамам още 5000 в пиб. Ако видя 4,20 махам и тях.

              Коментар


              • El Guapo, прав си. Бъдещето ще покаже
                ________________________________________
                без паника

                Коментар


                • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                  Ама виж как ловко обърнах палачинката . Казват че мечката играе според тоягата , а ние според модератора .
                  Момичето си върши работа, няма смисъл да и се пречи.

                  Коментар


                  • Ама виж как ловко обърнах палачинката . Казват че мечката играе според тоягата , а ние според модератора .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                      Нали се сещаш че 5 сесии са много време , дори 5 часа от една сесия са много , дори 5 минутно изказване от подходящия човек преди сесия са много време и става няма време . Тогава ще дойде равновесие на бойното поле да ни превързва раните и да ни изнася един по един към лазарета .
                      О не, изобщо няма да се занимавам с вас. Нямам навика да повтарям "Аз нали ви казах" освен ако някой наистина не ме попита за това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OldMan Разгледай мнение
                        Струва ми се. че тук губещи са продалите. Няма смисъл акулите да обезценят това, което са купили.
                        Аз лично ще продам, когато няма ръст пет поредни сесии. Успех на всички. (Което е невъзможно... )
                        Нали се сещаш че 5 сесии са много време , дори 5 часа от една сесия са много , дори 5 минутно изказване от подходящия човек преди сесия са много време и става няма време . Тогава ще дойде равновесие на бойното поле да ни превързва раните и да ни изнася един по един към лазарета .

                        Коментар


                        • Толкова хубаво си хортувахме . Жалко . А и навалица нямаше , да ни пречи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                            Получих от модератора съобщение че лично съм нападнал равновесие . Моля равновесие ако се е почуствал нападнат да ме извини ,ако пък не ,да каже една добра дума пред модератора и да ме защити от неспаведливото обвинение .
                            И аз получих и аз попитах дали си се почуствал нападнат, казаха ми че не си, но се съгласих да не продължавам този диалог.

                            Коментар


                            • Получих от модератора съобщение че лично съм нападнал равновесие . Моля равновесие ако се е почуствал нападнат да ме извини ,ако пък не ,да каже една добра дума пред модератора и да ме защити от неспаведливото обвинение .

                              Коментар


                              • Струва ми се. че тук губещи са продалите. Няма смисъл акулите да обезценят това, което са купили.
                                Аз лично ще продам, когато няма ръст пет поредни сесии. Успех на всички. (Което е невъзможно... )
                                ________________________________________
                                без паника

                                Коментар

                                Working...
                                X