IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от relatively new Разгледай мнение
    въпросът ми е простичък
    ако се продаде ПИБ в момента (не че са се засилили, а може и да са..нямам инфо)
    на каква цена мислите би станало това
    и това на колко лева на акция отговаря (май не е нито 4 нито 5лв )
    аз така си смятам перспективите и възможностите за печалба
    от акциите тука
    Това е добра логика за това си оставих малко пакетче, за да капитализирам при евентулно такова развитие на нещата.

    Лично мнение
    Veni, Vidi, Vici

    Коментар


    • въпросът ми е простичък
      ако се продаде ПИБ в момента (не че са се засилили, а може и да са..нямам инфо)
      на каква цена мислите би станало това
      и това на колко лева на акция отговаря (май не е нито 4 нито 5лв )
      аз така си смятам перспективите и възможностите за печалба
      от акциите тука

      Коментар


      • Първоначално изпратено от COBOSCHETO Разгледай мнение
        ....като елхимчето ..например Леко двуцифрено ръстче днес

        Не е препоръка за ПК на ЦК
        При Билборда ръста е по-голям
        Veni, Vidi, Vici

        Коментар


        • Бравос, честито на спечелилите.
          Мнението не е препоръка за сделки!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
            Аз също си продадох 85% от пакета, причината е че си мисля, че има някои позиции с по-висок потенциал от тези нива.

            Поздрави
            ....като елхимчето ..например Леко двуцифрено ръстче днес

            Не е препоръка за ПК на ЦК

            Коментар


            • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
              ех, ама си странен. нали видя на каква цена купиха банката и после как осчетоводиха една бясна печалба. Ами ако се повтори?
              Видях, видях че и спекулантите ни изобщо не са в час след като взеха тази врътка за нещо кой знае колко позитивно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Ми то от това какво печелят акционерите на ПИБ?
                ех, ама си странен. нали видя на каква цена купиха банката и после как осчетоводиха една бясна печалба. Ами ако се повтори?
                Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                  ами ако ПИБ купуват като сделката с Юнион?
                  Ми то от това какво печелят акционерите на ПИБ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                    аз пук нам, че Токуда Банк е на тезгяха!!! и е възможно много скоро да бъде продадена. но далие ще е БГ купувач или чужд, това е друга тема!
                    Те всички са на тезгяха само цени им дайте

                    Коментар


                    • аз пук нам, че Токуда Банк е на тезгяха!!! и е възможно много скоро да бъде продадена. но далие ще е БГ купувач или чужд, това е друга тема!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Това ще е третия слух за продажба на ПИБ от 2007, който стига до мен. Все на някакви цени много по-високи от пазара. Първите два се оказаха кьор фишек, бих заложил че това си е тенденция.
                        ами ако ПИБ купуват като сделката с Юнион?
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                          И аз не знам. Чувам само, че има някакви слухове разни банки да купуват други банки.
                          Ами ако купуват сега инсайдъри? Аз купих на 3.8 и сега ми е кеф.
                          Това ще е третия слух за продажба на ПИБ от 2007, който стига до мен. Все на някакви цени много по-високи от пазара. Първите два се оказаха кьор фишек, бих заложил че това си е тенденция.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Аз още не мога да разбера какво предстои. Не мога да си представя какъв ще е катализатора за растеж. Наистина може би въображението ми е бедно, но нищо не се появява, дори и само като проблясък.

                            Вече мина помпането покрай ръста на пазара - и до там. Не виждам нищо свързано със самата банка което да оправдава дори и настоящата цена, камо ли още ръст.

                            P.S. уважавам мненията ти, но в случая мисля че гледаш чисто емоционално на позицията.
                            И аз не знам. Чувам само, че има някакви слухове разни банки да купуват други банки.
                            Ами ако купуват сега инсайдъри? Аз купих на 3.8 и сега ми е кеф.
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • ''Тази година ще бъдат продадени две български банки'' Божидар Караджов

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                                Явно си прав.
                                Ха, не е въпроса дали един ден е расла или не а какво може да очаква човек ако продължава да я държи. Всеки момент си е за себе си, и имат значение само следващите моменти, не и миналите т.е. въпроса е заслужава ли си да се купува днес.

                                Аз не разбирам тези, които купуват в момента, те предполагам, че се разбират - но няма как да съм сигурен

                                Коментар

                                Working...
                                X