IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
    След сриването на две от най-силните банки трябва ли да оставим комунистите и ДПС все още на власт?
    И мутрите и мутрите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      На колективна оставка ще им повярват повечето хора, дето имат депозити - вервай ми.

      След сриването на две от най-силните банки трябва ли да оставим комунистите и ДПС все още на власт?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        На колективна оставка ще им повярват повечето хора, дето имат депозити - вервай ми.

        Е тука си прав.

        Коментар


        • Акциите тръгват нагоре

          Коментар


          • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
            Аз ли? Веднага една колективна пресконференция с участието на президента, министър-председателя, главния прокурор, министъра на финансите, председателя на БНБ, лидерите на парламентарните партии. Те знаят какво трябва да се каже!

            ПП Може и Гиговчо! Той знае всичко
            На колективна оставка ще им повярват повечето хора, дето имат депозити - вервай ми.

            Коментар


            • ПИБ няма да фалира. Успокойте се. Преживя атаката преди няколко години. Ще преживее и тази.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Уважаеми клиенти,

                Както виждате, Банката е обект на безпрецедентна криминално организирана атака от слухове и злонамерени публични изказвания. Няма банка в света, която да може да издържи на такава организирана атака.

                Само днес сме изплатили на всеки клиент, дошъл в Банката, общо над 800 милиона лева.

                Банката разполага с достатъчно пари в брой и различни инструменти, за които е необходимо технологично време, за да бъдат налични в Банката. Затова днес ще работим с клиенти до 15.00 часа, в събота (28.06.2014 г.) и неделя (29.06.2014 г.) няма да обслужваме клиенти. Банката ще обслужва нормално клиентите от понеделник.

                Благодарим Ви за разбирането.
                Благодарим Ви, че вярвате в нас.

                От Ръководството
                само от тая бамка 800 милки . а иначе народа бил беден като почнат да ми се оплакват като мангали и направо не издържам

                Коментар


                • http://novanews.bg/news/view/2014/06...F%BD%EF%BF%BD/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tibidabo Разгледай мнение
                    Аз пък няма да си тегля депозита от ПИБ. Швейцарско правило. Само ние самите можем да си отрежем клона, на който седим.
                    Аз също ходих до банката, но не съм теглил. Овчото мислене или немислене по скоро, е вредно за всички.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от diletant
                      Ей, лъсна ли ти дупето най-накрая. Нали беше селски стопанин, каква заплата, каква банка на село?
                      ???????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Я чети форума редовно за да не пишеш глупости повече.

                      Коментар


                      • Кофти, ПИБ спира операциите. Мисля, че сега е моментът не само правителството и БНБ, но и другите банки да обявят публично, че няма да позволят един слух да срине третата по големина българска банка.

                        Коментар


                        • Уважаеми клиенти,

                          Както виждате, Банката е обект на безпрецедентна криминално организирана атака от слухове и злонамерени публични изказвания. Няма банка в света, която да може да издържи на такава организирана атака.

                          Само днес сме изплатили на всеки клиент, дошъл в Банката, общо над 800 милиона лева.

                          Банката разполага с достатъчно пари в брой и различни инструменти, за които е необходимо технологично време, за да бъдат налични в Банката. Затова днес ще работим с клиенти до 15.00 часа, в събота (28.06.2014 г.) и неделя (29.06.2014 г.) няма да обслужваме клиенти. Банката ще обслужва нормално клиентите от понеделник.

                          Благодарим Ви за разбирането.
                          Благодарим Ви, че вярвате в нас.

                          От Ръководството

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Хахаха - знаеш ли какво се случва когато събереш всички важни хора на едно място и те кажат групово по медиите

                            "Не се панирайте!!! Няма нищо страшно"
                            Не зная! Досега това не е правено в България!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от diletant Разгледай мнение
                              Аз ли? Веднага една колективна пресконференция с участието на президента, министър-председателя, главния прокурор, министъра на финансите, председателя на БНБ, лидерите на парламентарните партии. Те знаят какво трябва да се каже!

                              ПП Може и Гиговчо! Той знае всичко
                              Хахаха - знаеш ли какво се случва когато събереш всички важни хора на едно място и те кажат групово по медиите

                              "Не се панирайте!!! Няма нищо страшно"

                              Коментар


                              • http://www.dnevnik.bg/biznes/finansi...tnovo/?ref=rss


                                Първа инвестиционна банка (ПИБ) е изплатила днес на клиентите си над 800 млн. лв., разполага с достатъчно пари в брой и различни инструменти, за които е необходимо технологично време, за да бъдат налични в банката.

                                Затова днес институцията ще работи до 15 часа с клиенти, в събота и неделя няма да обслужва, но ще отвори нормално в понеделник.

                                Като благодари за разбирането, ПИБ заявява, че е обект на безпрецедентна криминално организирана атака от слухове и злонамерени публични изказвания. Няма банка в света, която да може да издържи на такава организирана атака, се посочва в официалното й съобщение.

                                По-рано днес вицепремиерът Цветлин Йовчев съобщи, че МВР разследва атака срещу банковата система, а БНБ уточни, че тя е срещу ПИБ.

                                Коментар

                                Working...
                                X