IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Какво ми харесва на мен няма значение.Както е известно на целия форум аз съм елетроинженер и земеделец а не банкер.Да раздавам акъл на банкери е смешно.За това са учили и затова са избрани.Нямам знанията и капацитета за тази работа.Днес успях да изтегля половината заплата и съм доволен че ще има какво да дам на детето като тръгне утре на изпит щото не мога да му проваля сесията заради това което се случва.Но трябва да се плаща ток вода сметки заплати.Иде жътва..Ако БНБ не реши проблема не знам какво ще правя.От млякото ще платя на работниците но жътвата не знам...Ще разчитам на жените и ще се надявам моя приятел арендатор като ми ожъне нивата да изчака за парите.Много ме е срам щото този човек не ми е длъжен.И дано той да няма проблеми щото не ми се мисли.Ще жънем през септември ако остане нещо.Или ще трябва да ходя да се моля за кредит.Та бъди внимателен и не всявай паника щото ще си създадем сами много ама мноооого голям проблем
    Не мисля че правя паника - напротив. Паниката вече я има и ще се увеличава ако не се потуши този уикенд. Това което съм написал е базирано на това което правят в цивилозаваните държави и което честно казано очаквах че БНБ ще направи и в България в подобна ситуация.

    За огромно мое разочарование и честно казано учудване очевидно БНБ няма разработен готов план за действие. Мислех че днес ще измислят - защото всъщност не е никак трудно. Но те инатливо продължиха да затъват в калта.

    И поради това просто написах как лесно и относително евтино нещата да влязат под контрол - или поне какво показва опита на доста европейски държави в подобни кризи, които при доста по-големи банкови системи си решиха проблемите по този начин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Какво ми харесва на мен няма значение.Както е известно на целия форум аз съм елетроинженер и земеделец а не банкер.Да раздавам акъл на банкери е смешно.За това са учили и затова са избрани.Нямам знанията и капацитета за тази работа.Днес успях да изтегля половината заплата и съм доволен че ще има какво да дам на детето като тръгне утре на изпит щото не мога да му проваля сесията заради това което се случва.Но трябва да се плаща ток вода сметки заплати.Иде жътва..Ако БНБ не реши проблема не знам какво ще правя.От млякото ще платя на работниците но жътвата не знам...Ще разчитам на жените и ще се надявам моя приятел арендатор като ми ожъне нивата да изчака за парите.Много ме е срам щото този човек не ми е длъжен.И дано той да няма проблеми щото не ми се мисли.Ще жънем през септември ако остане нещо.Или ще трябва да ходя да се моля за кредит.Та бъди внимателен и не всявай паника щото ще си създадем сами много ама мноооого голям проблем
      Пеше..., е няма по-голям смешник от тебе в този форум. Голяма чекия си! Ха-ха...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
        Рецепта за отслабване
        Рецепта за Ореховка с орехови ядки. Да са ВИ СЛАДКИ
        В ступор ли изпадна бе мамин, та запелтечи Не ви ща нито рецептите нито краднатите кинти, със здраве и да ви няма ми се ще

        Коментар


        • ГНОЙНАТА КОАЛИЦИЯ

          КРЕДИТА ЗА 15 000 000 000 (МИЛИАРДA) лева! ГНОЙНАТА КОАЛИЦИЯ ВЗЕ ПО 1 200 000 000 лева КРЕДИТ НА МЕСЕЦ

          1 МИЛИАРД КРЕДИТ ЗА АКТУАЛИЗАЦИЯ НА БЮДЖЕТА

          16 август 2013
          БСП, ДПС и Атака си прегласуваха актуализацията на бюджета и в частност тегленето на заем от 1 милиард

          1 МИЛИАРД КРЕДИТ ЗА БЕХ

          31 октомври 2013
          Държавният Български енергиен холдинг (БЕХ) изтегли нов заем за 1 милиард лева.

          620 евро МИЛИОНА КРЕДИТ ЗА ЮЖЕН ПОТОК

          31 октомври 2013
          Българският енергиен холдинг (БЕХ) ще вземе заем от 620 млн. евро за изграждането на газопровода "Южен поток" на българска територия, което "условно" започна в четвъртък, а участъкът междувременно поскъпна с още 400 млн евро. Сумата от 620 млн. евро с 4.25% лихва ще се изплаща 22 години.

          360 евро МИЛИОНА КРЕДИТ ОТ ДОЙЧЕ БАНК

          07 ноември 2013
          Oфициално: Чобанов поиска заем от 360 млн. евро от Дойче банк
          Финансовото министерство е подписало договорите за външен заем с Дойче банк, съобщиха от ведомството. С това е приключила подготовката за поемането на външен държавен дълг до 360 милиона евро от Германия.

          1 МИЛИАРД КРЕДИТ ЗА ЗЪРНОПРОИЗВОДИТЕЛИ

          3 януари 2014
          Правителството ще емитира дълг още в първия месец на 2014 г. Само за януари на вътрешния пазар ще бъдат пласирани държавни ценни книжа на обща стойност 900 милиона лева

          3 МИЛИАРДA КРЕДИТ ЗА ИЗПЛАЩАНЕ НА НЯКАКЪВ СИ СТАР ДЪЛГ

          16 януари 2014
          3 млрд. лв. заем в еврооблигации през 2014 г. Парите ще са за изплащане на стар дълг от времето на НДСВ и за покриване на дефицита.

          3.9 МИЛИАРДA КРЕДИТ

          19 март 2014
          Чобанов получи мандат за емитиране на нов заем

          МС одобри подготвителните действия на министъра на финансите Чобанов за емитирането на нов заем... в размер общо до 3,9 млрд. лв. или тяхната равностойност в друга валутa...

          1 493 000 000 евро МИЛИАРДA КРЕДИТ

          На 21 май 2014 г. бяха подписани Договор за подписка между Република България и съвместните водещи мениджъри

          26 Юни 2014
          България взе нов външен дълг от 1.493 милиарда евро

          Коментар


          • Кредитни Мултимилионери

            Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
            Следва оставка на правителството и тотална анархия. Поне аз така ги виждам нещата на тоя етап
            За оставката ОК , но това с анархията няма да се получи.... колкото и силно да им се иска на някои велики кредитополучатели....

            Всичко ше требе да се връща барабар с лихвата ...
            не е препоръка за покупка или продажба ,всяко съвпадение с реални лица,факти и събитя е случайна !!!

            Коментар


            • Лапни една ореховка.

              Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Ми те не са преебани, а това че се опитвате да преебете не мутренския бизнес в страната, засега, не ви се е отдало, а и май няма и да стане
              Сигурно партийната линия по въпроса е последователна и датира от ноември 2013, но все тази
              Рецепта за отслабване
              Рецепта за Ореховка с орехови ядки. Да са ВИ СЛАДКИ

              1. за една година набутахме България с 11 милиарда нови заеми.
              2. Раздадохме на наши фирми държавни поръчки ЗА МИЛИАРДИ без конкурс ама следващите ще ги плащат.
              3. свалихме рейтинга и сега простите Българя да плащат ежегодно едни 150 милиона евра повече лихви
              4.Продадохме на руснаците за шепа копейки националните интереси и членството ни в ЕС.
              5. Изградихме крепостна стена на парламента. Оградихме го от всякъде и премахнахме страха.
              6. Пак си крадем от горските и общински фондове земя за курортни селища.
              7. Направихме митниците разграден двор и сега червените ни фирми крадат по 1 милиард данъци годишно. Бизнеса се съживи.
              8. за 2013 намалихме приходите в закона за Бюджета с 1 милиард лева.
              9. Вдигнахме заплатите на полицията, за да бият още по жестоко изгладнелия окраден от червендалестите бизнесмени народ.
              10. Премахнахме единната сметка и сега над 400 000 фирми плащат на банките допълнителни такси за още минимум 3 платежни нареждания около 1 200 000 лева месечно. Грижа за Банките за сметка на фирмите.
              11. Премахнахме възможността за корекции на грешки по електронен път при подаване на декларация 1 в НАП и сега безсмислен труд кипи. Разтакаване по 8 пъти от служба в служба и загуба на 1 работен ден за експертната глупост Орешарска.
              12, 11:22. България. Около 1400 малки и средни фирми са закрити през изминалата година, с което броя на безработните е нарастнал с нови 97 хил. души. Оборотите на съществуващите фирми спадат с 50 % при постоянно нарастване на разходите. Американските компании се изнасят от България, в т.ч.: EnerSis-EnerSis AD за производство на акумулаторни батерии от Търговище, "ЕСАБ-Електроди" АД от Ихтиман. Фирмата "Бургаски корабостроителници" АД е обявена за продан. Преките чуждестранни инвестиции достигнаха отрицателна стойност: минус 103,8 млн. евро при плюс 183,3 млн. евро през октомври 2012 г. bulgarian.ruvr.ru
              13. фалирахме банка КТБ и ПИБ. Паника сред вложителите.
              14 пак ще окрадем спестяванията на Българите
              15, 3 милиарда дълг на фалиралата НЕК
              16 500 милиона дълг на Болниците...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Между другото бате Пешо не ти ли харесва какво предлагам, все пак съм гледал да се съобразявам с хора имащи депозити в закъсали банки.
                Какво ми харесва на мен няма значение.Както е известно на целия форум аз съм елетроинженер и земеделец а не банкер.Да раздавам акъл на банкери е смешно.За това са учили и затова са избрани.Нямам знанията и капацитета за тази работа.Днес успях да изтегля половината заплата и съм доволен че ще има какво да дам на детето като тръгне утре на изпит щото не мога да му проваля сесията заради това което се случва.Но трябва да се плаща ток вода сметки заплати.Иде жътва..Ако БНБ не реши проблема не знам какво ще правя.От млякото ще платя на работниците но жътвата не знам...Ще разчитам на жените и ще се надявам моя приятел арендатор като ми ожъне нивата да изчака за парите.Много ме е срам щото този човек не ми е длъжен.И дано той да няма проблеми щото не ми се мисли.Ще жънем през септември ако остане нещо.Или ще трябва да ходя да се моля за кредит.Та бъди внимателен и не всявай паника щото ще си създадем сами много ама мноооого голям проблем

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                  Кефя се как анализирах румен гечев и познах още през ноември 2013, че червените гласопадаватели ще бъдат преебани от собствената им партия.
                  Ми те не са преебани, а това че се опитвате да преебете не мутренския бизнес в страната, засега, не ви се е отдало, а и май няма и да стане
                  Сигурно партийната линия по въпроса е последователна и датира от ноември 2013, но все тази

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                    Кефя се как анализирах румен гечев и познах още през ноември 2013, че червените гласопадаватели ще бъдат преебани от собствената им партия.
                    То тук драга партия няма гроб кви са 5 милярда да теглим заем етова загробване

                    Коментар


                    • Кефя се от сърце.

                      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Между другото бате Пешо не ти ли харесва какво предлагам, все пак съм гледал да се съобразявам с хора имащи депозити в закъсали банки.
                      Кефя се как анализирах румен гечев и познах още през ноември 2013, че червените гласопадаватели ще бъдат преебани от собствената им партия.

                      Коментар


                      • Между другото бате Пешо не ти ли харесва какво предлагам, все пак съм гледал да се съобразявам с хора имащи депозити в закъсали банки.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Опряхме до класиците.М да другаря Тодор Живков отдавна е прозрял истината.А равновестко обича да раздава акъл.Той простия човек всичко знае и всичко може веднага оправя нещата всичко му е лесно
                          В конкретния случай съм убеден че моето решение ще даде прекрасен резултат.

                          Също както съм убеден че параноята и паниката която лъха от правителство и централна банка ще доведе до ужасен резултат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                            Абе то много неща требват, ма нали некой требва да плати " Щом немаш пари, какво ще решаваш ти бе "
                            Опряхме до класиците.М да другаря Тодор Живков отдавна е прозрял истината.А равновестко обича да раздава акъл.Той простия човек всичко знае и всичко може веднага оправя нещата всичко му е лесно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ono Разгледай мнение
                              защо съсела Стани Гей избяга в Брюксел?
                              1. защото се насра от страх , че ще го линчуват заради падането на Борда и ограбването отново на Българските вложители.
                              2, за да помага на ПЕС овете в Европа
                              3. за да гради кариера
                              4. защото Руските тайни служби го внедриха в европейските структури като троянски кон на КаПутин
                              Аве съсела нали е украинче, не съм много сигурен, че дори и КаПутин го иска

                              Коментар


                              • Въпрос към комундета....

                                защо съсела Стани Гей избяга в Брюксел?
                                1. защото се насра от страх , че ще го линчуват заради падането на Борда и ограбването отново на Българските вложители.
                                2, за да помага на ПЕС овете в Европа
                                3. за да гради кариера
                                4. защото Руските тайни служби го внедриха в европейските структури като троянски кон на КаПутин

                                Коментар

                                Working...
                                X