IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Първа инвестиционна банка (FIB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
    изумен съм от наглостта и алчността на борисов. усети мандат и се омаза.

    даже и да спечели ще глоби пеевски и ще го забрави...както стана миналия път
    Берти радвам се че най после разбра що за идиот е човека от Банки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
      Тиквата ще обара лебъркеза на изборите, такава тъпота няма как да не бъде наказана! Редно е да бъде подведен под отговорност и заедно с Кутев и Доган да си писукат в централния доживот.

      Силно се надявам поне тия реформаторите да вземат да се активизират, трябва ни нещо нормално в цялата работа. Борисов доказа, че не е с всичкия си, чудно как му имат някакво доверие от ЕС и САЩ, но предполагам, че и това ще приключи съвсем скоро.
      Аз да питам колко народ ще разбере че това е тъпотия?

      Коментар


      • Именно това трябва да се направи, другарите са прави :


        БСП: До утре БНБ да предложи конкретен план за преодоляване на недоверието

        http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...erieto,175215/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          По въпроса за SMS-ите

          Ето ЛИНК към репортажа на Нова, където показват такъв SMS. Вижда се и номера, от който е изпратен - +359898774155. Защо поне собственикът на този номер не е вече закопчан?
          Може да са го сгепцали вече бре, ама да мълчат като тупани
          Last edited by andy2000; 28.06.2014, 17:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от innergy Разгледай мнение
            Толкова ли е трудно да се вземат 1000 предсрочно закрити депозита в ПИБ, да се проверят входящите SMS-и на притежателите им и да се търсят значим брой повтарящи се номера?
            Ми явно е трудно.Като гледам действията на хората които ни управляват се хващам за главата.По зле няма на къде.Управляват ни прости и посредствени хора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
              Колега да не забравяме, че някои хора не държим кеш в бурканите.

              Кво правят обикновените хорица, дето си получават заплатата в КТБ?

              С кво ще си платят тока? С кво ще си купят папо?

              Бате ти Пешо с кво ще си плати на дъщеря му да иде до Софето да си земе изпита?

              А колко бизнеси има, които се разплащат и ако им блокират сметките за месец те са умрели. Трябва в отпуска ли да си пускат служителите и да не им плащат, щото парите им са блокирани.

              Съвсем нормална практика е да отидеш да дръпнеш кеш да може барем тока да си платиш.
              Да така е.Това което се случва ще ми е за урок.Ще си отворя сметки в още две банки и ще държа някакъв кеш у дома поне 1500-2000 кинта

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                По въпроса за SMS-ите

                Ето ЛИНК към репортажа на Нова, където показват такъв SMS. Вижда се и номера, от който е изпратен - +359898774155. Защо поне собственикът на този номер не е вече закопчан?
                Щото сигурно сим картата е на някой цветен
                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                Коментар


                • По въпроса за SMS-ите

                  Ето ЛИНК към репортажа на Нова, където показват такъв SMS. Вижда се и номера, от който е изпратен - +359898774155. Защо поне собственикът на този номер не е вече закопчан?
                  He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                    Няма проблем, но уикенда ще изкарат някоя и друга стотинка чейнчаджийте
                    Мани, имах работа с един кютюк и трябваше да седя в чейнча му. За един час минаха 2 рускини и смениха по 100 евро. Той бачка с голям марж, но това са си 2 лева

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Ами глей сега. Аз произвеждам една стока, която по принцип изобщо не се харчи лятно време. Имам един доста висок пазарен дял в БГ-товица. Лошото време обаче, предизвика доста голямо търсене на стоката ми през юни. Аз предпочетох да произвеждам още и още, вместо да я скрия и да и вдигна цената. Ако бях я скрил, много лесно за 2-3 дни щеше да се намери някой да внесе същата стока от Италия или Полша. Не виждам какъв е проблемът същото да стане с евраците
                      Няма проблем, но уикенда ще изкарат някоя и друга стотинка чейнчаджийте

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от draznitel_3 Разгледай мнение
                        Може и нарочно да са го скрили, да му вдигат цената
                        Ами глей сега. Аз произвеждам една стока, която по принцип изобщо не се харчи лятно време. Имам един доста висок пазарен дял в БГ-товица. Лошото време обаче, предизвика доста голямо търсене на стоката ми през юни. Аз предпочетох да произвеждам още и още, вместо да я скрия и да и вдигна цената. Ако бях я скрил, много лесно за 2-3 дни щеше да се намери някой да внесе същата стока от Италия или Полша. Не виждам какъв е проблемът същото да стане с евраците

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Е, аз още вчера казах, че сарафите с високи курсове са просто идиоти. Не за друго, а просто са останали без евро по никое време. И нещо повече, просто никога не са били сарафи Но това е тема на един друг разговор, в по-спокойни времена
                          Може и нарочно да са го скрили, да му вдигат цената

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                            Пич да ти задам един въпрос

                            Как се нарича финансова институция, чийто оцеляване зависи от забраната на хората да си теглят вноските ?
                            Проблема е системен не на една банка .....първо бяха КТБ и Креди агрикол , ако мине и с ПИБ ще доиде следващата по реда си ........

                            Затова трябват решителни мерки да се спре БГ идиотията преди да ни е саморазрушила
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                              Да докладвам какво е положението днес следобед:

                              On-line плащане с дебитна карта на ПИБ през Epay - никакви проблеми
                              Плащане на ПОС с кредитна карта на ПИБ - никакви проблеми
                              Теглене в брой с дебитна карта на ПИБ от банкомат на ПИБ - никакви проблеми, банкоматът пусна едни новички и лъскави десетолевки.

                              Но интересното е после Отидох в Tavex в Мол Сердика да си купя рубли за стотина лева, че ще пътувам. Опашка чак нямаше, но и на двете гишета имаше клиенти и още двама трима чакаха отзад да им дойде реда. Tavex бяха намалили вече курса продава на 1.99 (вчера бяха го дигнали на 2.10 -2.30). Докато ме обслужваха гледах какво става на съседното гише. Добре облечен мъж около 60-те тръсна пачка столевки и спомена нещо като 2300 евра. Мацето на гишето му обясни, че няма толкова евра и почна да го упътва в кой друг Tavex да отиде, където имало повече. Оня гледаше като натровен от гъби. Събра си пачките и се отдалечи от гишето, където го чакаше жена му, надута пуйка с лош поглед. Чух да казва "ми нямат толкова евра, какво ще правим сега". После се повъртяха наоколо като през цялото време изглеждаха като преяли с лайна, т.е. не знаеха дали им хубаво щото са сити, или им е гадно, щото лайната смърдят и тежат в стомаха. Типични УФЦИ, любима жертва на всякакви слухове, пирамиди, конспирации и т.н. Хак им е!

                              Случайно видях една колежка, която беше дошла да си купи към 500 евра, щото също ще пътува. Успя да купи само 300 - нямало повече. Казали и, че днес много се купували и нямали наличност, но довечера щели да докарат, та ако иска да и запазят.

                              В понеделник БНБ като отвори сергията, ще залее пазара с евра и ще им гледам сеира на уфците като се налапат с евра, а след някоя и друга седмице ще трябва пак да ги обменят, щото в магазина ти искат левчета, а не евра. Такива ми ти работи ....
                              Е, аз още вчера казах, че сарафите с високи курсове са просто идиоти. Не за друго, а просто са останали без евро по никое време. И нещо повече, просто никога не са били сарафи Но това е тема на един друг разговор, в по-спокойни времена

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                И кво ще стане , тази мярка е прилагане по целия свят в различни моменти и тук трябва да се приложи.....следващата седмица кешово до 2 хил. лева на ден за всички банки, по следващата 4 хил , после 8 хил след месец падат ограниченията.

                                Че да има време БГ идиотията да се кротне ...щото от простотия ще съборим и колибата която ни е останала тук....
                                Пич да ти задам един въпрос

                                Как се нарича финансова институция, чийто оцеляване зависи от забраната на хората да си теглят вноските ?

                                Защото според твоето твърдение, това е решението...
                                I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                                Коментар

                                Working...
                                X